Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan haragszik és húzza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszik és húzza a száját?

Figyelt kérdés

A feleségem megtalálta a levelezésemet egy nővel. Megsértődött mert azt írtam a nőnek, hogy azt látják benne a férfiak hogy meg****** míg a feleségemben a háziasszonyt, aki kedves aranyos cuki stb. Míg abban a nőben csak a ri**** és még azt is bele írtam sajnos hogy őt csak szeretőnek tudnám elképzelni.

Nyugodjatok meg, ő is megtehetné, top 10 es nő szóba sem áll velem, nem hogy még eltöltsek vele két órahosszát egy ágyban.


2014. júl. 12. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
A feleséged valószínűleg azért sértődött meg valójában, mert ebből a beszélgetésből ő azt szűri le, hogy ő "csak egy háziasszony", aki "kedves és cuki", de már nem kívánatos, nem izgató, mint nő. Rakd helyre benne ezeket a gondolatokat, üljetek le, beszéljétek meg...
2014. júl. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Abszolút jogos a sértődése. De itt a megbeszélés kevés. Ide tettek kellenek. Bizonyítsd be neki, hogy mennyire kívánatos. :-)
2014. júl. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
és az a másik nő nem küldött el a halál f..rá?Nagy bunkó lehetsz te ha ilyeneket irkálsz egy nőnek.Arra is rámásznál ha hagyná.Jól is teszi nem áll veled szóba.feleséged meg olyan cuki muki azért lesed az alkalmat kit ugorhatnál meg.gusztustalan vagy
2014. júl. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez most vicc,h megírod neki,h szeretőként el tudod képzelni a másik nőt és mi nem tetszik a nejednek ebben?


Hát az,h nősként az ember,már nem levelezik ilyeneket,csak ha szeretőt akar!

2014. júl. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
... hátha a férjem ilyeneket irokgatna, nem azon akadnék ki, hogy engem aranyos kis háziasszonynak emlit hanem azon, hogy mi a lo.f.aszért irogat ö egyáltalán más nönek illetve akkor most mi van, szeretöt keres??
2014. júl. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahaa, értem...

Majd ne lepődj meg holnap, ha ott lesznek az asztalon a válási papírok. Jó nagy barom vagy.

2014. júl. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Most jól megbántottad a feleséged és azt a másik nőt is. Gratulálok.:)
2014. júl. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Te miért levelezel ilyen nőkkel? Nekem elég egyértelmű, hogy nem csak barátkozási szándékkal...

Komolyan kérdezed, hogy jogosan haragszik vagy sem, mikor épp szeretőt keresel magadnak? Én biztos, hogy már összepakoltam volna és vagy én mennék vagy te. Örökre!

2014. júl. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!