Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valóban így működne ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban így működne ez a dolog, és ez alól senki sem kivétel? (Részlet alul) Őszinte válaszokat várok, több éves párkapcsolatban, házasságban lévőktől!

Figyelt kérdés
Párom és köztem nagyobb korkülönbség van, és ebből adódóan jóval több tapasztalata van az élet minden területén. Többször is mondta, hogy minden házasságban előbb-utóbb bekövetkezik a megcsalás(ami mindenkinek mást jelent persze, de megtörténik)Ha nem fizikai megcsalás, akkor fejben képzelődik a házas fél megcsalásról. Normális a hozzáállása, hogy 2 éve állandóan azt mondogatja, hogy bennem megtalált mindent, amit egy nőben keresett, szexuális és érzelmi téren is egyaránt vonzódik hozzám, feleségül is szeretne venni, a munkája miatt eddig nem volt ideje a saját életére, de most velem végre megkaphatja az otthont stb...de nyíltan közölte velem, hogy tudja, hogy én 10 éven belül biztosan megcsalom, és a szexuális megcsalások nem azért történnek, mert nem szeretik a párjukat, hanem kell pici új, és ennek nincs köze a szerelemhez, az érzelmi alapon nyugvó megcsalás azonban más, azt be kell vallani a párodnak...na most én undorítónak tartom a megcsalást, és azt is ha a férjem hazajön miután mással lefeküdt, majd van képe mellém bújni, megcsókolni, és mondani hogy szeret! Komolyan mire jó az? Egy 40es komoly férfi tényleg így vélekedik erről? Én már most rosszul vagyok ha belegondolok, hogy más nőkkel szexelne a párom...már abban sem vagyok biztos, hogy gyereket szülnék így neki, milyen 9 hónap lenne az a terhesség így, hogy epét hányok az idegességtől, hogy vajon megcsalt, hányszor, mikor, kivel? Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Mi a jobb, ha tudjuk, hogy történt szexuális megcsalás, vagy nem tudjuk meg, és álomvilágban élünk?

2014. aug. 1. 13:14
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Várjatok, nem azt mondom, hogy gyakran megtörténik egy adott házasságban, hanem gyakran megtörténik a házasok körében. Erről szól több tudományos kutatási eredmény is. Ha valaki zsinórban csalja a másikat, akkor annak nincs értelme folytatni, de ő arra mondja, hogy 10-15 év múlva előfordul gyakran a házasok körében a valamilyen szintű megcsalás.
2014. aug. 1. 14:58
 22/31 anonim ***** válasza:
80%

Miért teszel fel kérdést, ha nem hallod a válaszokat. Neked már úgyis megvan a magad válasza.


Itt mindenki úgy látja külső szemlélőként, hogy palira vesz a párod, te meg úgy véded, mintha kellene.

Minket hidd el pont nem érdekel, hogy hülyét csinálsz magadból. Tedd azt ha jólesik. Csak akkor ne kattogj tovább rajta, hanem hagyd hogy megtörténjen.

2014. aug. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, mert a tapasztalat érdekelt elsősorban. Más megcsalta-e a másikat.

"Komolyan mire jó az? Egy 40es komoly férfi tényleg így vélekedik erről?" Érdekelt volna egy 40es férfi válasza is, aki házasságban van, és megtette ezt a párjával. Mit érzett, jobb volt-e utána stb.

Nem értem mire jó, de a szexuálpszichológia is gyakran említést tesz arról, hogy egy kis kaland még segíthet is a házasságnak. Igazad van nem kellene védenem őt előttetek, mert nem ismeritek személyesen, sokan pedig vakon támadják. Senki nem tud kerek, pontos véleményt írni egy olyan emberről, akit nem ismer, és nem azt kérdeztem ő megcsal-e, hanem ki mit tapasztalt a házasságában. Kíváncsi lennék ki mit mondana mostantól számítva 20-30-40év múlva.

2014. aug. 1. 15:12
 24/31 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, 28 éves vagy, valószínűleg befutottál már egy karriert, végigéltél pár fiúval kapcsolatot, tapasztaltál a világból. Erre egy 40 éves pasi azt mondja gyakorlatilag a szemedbe, hogy : biztosan meg foglak csalni. Te pedig felteszel egy kérdést, hogy igaz-e ez?


Biztosan azonnal felálltam volna, hogy köszönöm, ennyi volt...kérdező, nehogymár úgy tudjon téged átverni, akár egy kis tinit, hát szedd már össze magad!


27L

2014. aug. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
88%
Igaz kérdező, mi nem ismerjük a pasidat, de te pedig elvakult vagy.
2014. aug. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
61%

Aki ilyeneket mond, hogy előbb-utóbb valamilyen szinten egy kapcsolatban úgyis lesz megcsalás, az csak ürügyet keres arra, hogy a saját gyengeségét (itt: a hűtlenséget) megmagyarázza. Ahogy a pszichológiai is mondja, ez egy önvédő mechanizmus: megmagyarázza, hogy igazából amit ő csinál az a normális.

Ha nekem ilyet mondana a párom, mint itt, akkor én tuti nem mennék hozzá. Még nem vagyok házas, fiatalok vagyunk a barátommal, de mindketten közelről, a saját családunkon belül tapasztaltuk, hogy a megcsalás milyen mélyen képes megmérgezni egy család életét és hogy tönkreteszi az embereket, ezért ez a mi kapcsolatunkba nem fér bele. Szerencsére nem minden férfi gondolja így, mint a kérdésben szereplő.

2014. aug. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Tök őszitén: párodnak még bejön a friss puncid, de majd idővel kelleni fog neki egy még fiatalbb pinci. ez van. ezt próbálta neked szépen felvezetni.

nem érettebb, csak meg akar majd csalni (ha eddig nem tette) és így szépen megmagyarázta előre (vagy utólag)


most vagy maradsz és amíg együtt vagytok azon rágódsz, hogy vajon tényleg túlórázik vagy épp mást dönget


vagy lelépsz és keresel olyat aki nem így áll hozzá és van bizalom, mert az itt részedről megszűnt!!!

2014. aug. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Nézd elég nagy a korkülönbség, és ha bizonyos dolgokról már most más nézeten vagytok ne menj bele ebbe a kapcsolatba.
2014. aug. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
93%
kérdező! gratulálok a párodnak mert már most átmosta az agyad..28éves létedre elég naívnak tűnsz. biztos önbizalom hiányod is van. már szepen megmagyarázta neked h ez normális mindennapos dolog te meg már úgy beszélsz hogy ja igen ki tudja mi lesz..nem is számít megcsalásnak..kinek mi számít annak...nagyon kis manipulálható vagy. gratula a párodnal..szépen megetetett téged..a terep előkészítve h bármikor bevallhassa h agyba-főbe vagy csalva főleg h leírtad h az előzőeket is szétcsalta. ennél butább te se lehetnél és még meg is magyarázod h ez igy rendben van
2014. aug. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom hogy

naív vagy

buta vagy

sok pasi átvert

vagy szerelmes.. vagy mind.

de lényeg, hogy ha megcsal akkor a terep előkészítve és szemed sem rebbenhet. nagyon átmosott téged, főleg ezzel a felnőtt 40-s dumával, ő csak egy sz.r ember.

2014. aug. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!