Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy mondjam meg a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a páromnak, hogy új ruhákat szeretnék?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk össze, de még nem dolgozhatok, mivel nem vagyok regisztrálva. (Ebben az albérletben nem engedi a főbérlő, hogy egynél több személy legyen regisztrálva, hiába ajánlottunk neki több pénzt, így most újat keresünk)

Nincsen pénzem, mivel előtte tanultam, a szüleim pedig nem akarnak támogatni.

Amíg otthon laktam, addig nagyon rosszul éltünk, átlag alatt, ezért szinte nincsenek ruháim. Most már apukám is dolgozik, egész jól megy anyuéknak, de nem hajlandóak támogatni.

Télre nagyon kevés ruhám van. Szükségem lenne egy kapucnis felsőre kabát alá (ami volt, azt 13 éves korom óta hordtam, akkor se volt új, turis, és már tényleg tönkrement) meg egy pár cipőre őszre (leszakadt a talpa).


Hülyének fogtok nézni, de nem tudom, hogy adjam elő.


Hiszen a párom már ígyis annyi mindent tesz értem. Dolgozik, amíg én nem tudok, és eddig ha mondtam, hogy szükségem van valamire, azt megvehettem. Nem akarom kihasználni.


2014. aug. 9. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ez nem kihasználás. Azért vagytok egymás mellett, hogy segítsetek egymásnak. Ez is egy segítség. Te is megtennéd érte.
2014. aug. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Miért ne dolgozhatnál attól, hogy nem vagy oda bejelentve? Gondolom a régi címedre vagy még bejelentve a szüleidhez, de ettől még nyugodtan elmehetnél dolgozni! Hány éves vagy?

A kérdésre válaszolva. Mivel nem hülyeségekre szeretnél költeni, hanem tényleg szükséges dolgokra, szerintem mond el a párodnak, hogy ezekre lenne szükséged, ha nem okoz anyagi gondot, vegyétek meg. Esetleg felajánlhatod, hogy ha lesz kereseted, kifizeted neki.

2014. aug. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Nincsenek anyagi gondjaink, nem arról van szó.


Külföldre költöztünk, ezért muszáj regisztráltatni, ha dolgozni szeretnék.

2014. aug. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, baleset, innen akartam
2014. aug. 9. 22:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szépen kérd meg, hogy szükséged lenne 1-2 ruhára, kaphatnál-e, nem lenne-e gond.

Én is így kértem anno 5éve a barátomtól, amikor nem volt munkám. Most is így kértem, mert 2 hónapja megint nincs.

Mind a 2 esetben az volt a válasza:"Hülye! Mi az hogy kaphatnál-e?! Ami kell azt megvesszük, mert kell és kész!"

2014. aug. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
Miért váltogatsz a fiókok közt, ha válaszokat vársz egy kérdésre? Troll vagy?
2014. aug. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem váltogatok, hanem nyitva van egy másik keresőm is, másik oldalakkal.

És elfelejtettem, hogy ezt épp melyikről írtam.

2014. aug. 9. 22:25
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Ez nem kihasználás, hanem segítségkérés egy alapvető igény kielégítésére. Nincs őszi cipőd. Senki másra nem számíthatsz. Nyugodtan kérd meg, hiszen a párod, ismeri a helyzeted és szeret.
2014. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
Menjetek el együtt vásárolni, biztos szívesen vesz neked új cuccokat. Egyébként külföldön is lehet bejelentett cím nélkül dolgozni. Sokan mennek ki úgy, hogy előbb melót keresnek és csak utána lakást.
2014. aug. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!