Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok, azok a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, azok a férfiak és nők, akik kiélvezték az ellenkező nem társaságát, mire meg akarnak házasodni (mondjuk 30-35 évesen), tudnak ezen a szemléleten változtatni?

Figyelt kérdés

Tehát adott egy férfi vagy nő, aki egyetem stb. alatt alaposan belevetette magát az életbe, kalandozott az ellenkező nemmel.


Ha lenyugodott és találkozik az igazival, akkor ez hogy működik? Nem beszél többé azokkal, akikkel olyan viszonyt tartott fenn? Vagy csak haverokká válnak? És nem akar majd vadászgatni megint egy idő után?



2014. aug. 15. 09:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
53%

Itt alapvető tévedés van. Belevetni magad az élet, meg élni inkább jelenti azt, hogy egy ladikból kényelmesen halászni, mint azt, hogy a vízben úszva fuldokolni és nyelni a vizet.

Aki kalandozik, az sokkal inkább szenvedélybeteg, mint élő.

Ebből pedig nem lehet "lenyugodni", ez egy függő lelki alkat.

2014. aug. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
69%
Én is "belevetettem magam az életbe" annak idején,most családanyaként eszembe nem jut az ilyen.Én úgy gondolom mindent kipróbáltam amire kíváncsi voltam,elég volt bőven abból a fajta életmódból.
2014. aug. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
49%
Csatlakozom a 2-eshez.
2014. aug. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
62%

Semmi köze nincs annak, amit egyedülállóként csináltam, ahhoz, ahogy párkapcsolatban élek. Teljesen természetesen külön tudom választani a kétfajta életstílust, ennyi a titok.

Akikkel akkoriban tartottam a kapcsolatot, azok legtöbbje inkább csak ismerős vagy el is tűntek az életemből.

Az első hozzászóló meg vagy nagyon súlyos esetekre gondolhat itt, vagy ő nagyon távol van a témától és most találgat, csak éppen rosszul.

2014. aug. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
78%

4: SOTÉ-ra járok, addiktológusnak tanulok.:)

A párkapcsolatok és a szex- és szerelemfüggés lesz a szakterületem.

2014. aug. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

igen, az első tapasztalatlan, de ez nem baj, csak miért válaszol...na mindegy:)


és csak úgy leépítettétek ezekkel a fiúkkal/lányokkal a barátságot? vagy csak "arra" koncentrálódott akkoriban is a viszony? vagy nem voltak állandó fiúk/lányok?

2014. aug. 15. 09:59
 7/30 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de ennek ellenére sem tudom megérteni az első kommentet, hogy te hol tanulsz. Kicsit kifejthetnéd, mit írnak erről a könyvek.
2014. aug. 15. 10:00
 8/30 anonim ***** válasza:
21%

6: Nem vagyok tapasztalatlan, 39 éves vagyok, nekem is volt már sok szerelmi kapcsolatom, volt köztük kalandor is, kettős életet élő is, voltak szüzek, kaszanovák, volt vőlegényem, stb., nekem ők mind szerelmeim, csak mint utólag látszik, nem volt ez mindig viszonos, vagy nem volt elég bátor az illető felvállalni.


A szerelmi egészség az, amikor a spirituális és érzelmi vonzalom a testi kontaktussal pont egyező mértékű. Az egyik előrébb járhat a másiknál, de automatikusan magával húzza a másikat. Itt van jól leírva: SLAA.hu. Irodalom menüpont, 12. lépés.

Akiben ez nem így van, az kvázi fájdalomcsillapításként, pillanatnyi enyhülésként használja a flörtöt, testiséget.


Normális esetben az együttlét mindig szakrális történés.

Van egy kedvenc könyvem, a címe: Misztikus szex.


Lux Elvira szerint az a férfi, akinek nem elég inger egy nő, annak libidóproblémái vannak, és nem akar evvel szembenézni és foglalkozni.

Alon Gratch: Ha a férfi beszélni tudna c. könyve szerint is ha merevedési zavarral küzd egy férfi, akkor olyan szituációkat keres, ahol minél erősebb és erősebb szexuális izgalom éri, hogy biztosan elég merevedése legyen.


Se vége, se hossza a témának, én csak a lényeget írtam le az 1. pontban.

2014. aug. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
56%

"4: SOTÉ-ra járok, addiktológusnak tanulok.:)

A párkapcsolatok és a szex- és szerelemfüggés lesz a szakterületem."


Szerintem túlságosan is belemerültél a témába. Kicsit húzd ki a fejed a könyveidből.

2014. aug. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
72%

7: Minden kedvesem, akinél a szexet, kapcsolatokat mint szenvedélybetegséget ismertem fel, másfajta függőséggel is küzdenek: drogok, alkohol, cigaretta, és az evvel járó hazudozás. Önpusztító magatartások, adrenalinfüggés, stb.

Többen szociopaták közülük.

2014. aug. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!