Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek kinek van igaza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza ebben a gyerekvállalási ügyben a férjnek vagy a feleségnek?

Figyelt kérdés
Van egy házaspár két gyerekük van egyik 5, a másik 2,5 éves. Megbeszélték hogy két gyerekük lesz mert ennyit tudnak tisztességesen felnevelni. A férj sokat nélkülözött és nem szerette volna hogy a gyerekei így kezdjék az életet szerette volna hogy tudjanak az iskolában tanfolyamra járni, osztálykirándulásra menni. A feleség fogamzásgátlót szed és váratlanul terhes lesz a megbeszéltek ellenére. Az utóbbi években sehol nem dolgozott minden a férjre hárult, a gyereket meg akarja tartani. Szerintetek kinek van igaza?
2014. szept. 24. 11:49
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
63%

Megértem mindkét felet. A férjet, aki jobb életet szeretne a gyermekeinek, és a feleséget is, aki nem akarja megölni a kisbabáját.


Egyébként akik megbeszélik, hogy több gyerekük nem lesz, menjenek sterilizáltatni magukat, de legalább az egyikük csináltassa meg, és nem kerülnek ilyen helyzetbe, nem kell gyógyszert szedni sem.

2014. szept. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
78%

A férjnek. De nyilvan a feleség nem fog abortuszra menni. A pasi vagy beletörődik -aztan elkotteti magat, hogy ne legyen újabb véletlen baleset- vagy lelép, a no meg majd nevek harom gyereket egyedül.

Gyereket csak es kizárólag akkor szabad vállalni, ha mindketten akarjak.

2014. szept. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
70%

Terhes lesz a megbeszéltek ellenére? Hát ahhoz nem egyedül a nő volt jelen, nem? Én úgy gondolom, hogy ha felmerül, hogy átverte a feleség a férjet, akkor nem a gyerekvállalás a nagy probléma, annál súlyosabb gondok vannak. Ha meg tényleg becsúszott tabletta mellett, akkor miért kell a feleségre kenni a felelősséget??? Tessék szembenézni vele, hogy egy gyerek van fejlődőben, pont olyan, mint a másik kettő, akit nevelnek! Semmivel sem kevesebb vagy több, az én meglátásom szerint.


A leírás alapján a férfi unja, hogy eltartja a "sehol sem dolgozott" feleségét, és a gyerekeket, úgy érzi, becsapta a nő, hogy továbbra se kelljen dolgoznia, és el akarja vetetni a harmadik gyereket, amit a szemét nő nem akar megtenni. Ez nem házasság, hanem közröhej. Nincs szó itt sem szeretetről, sem tiszteletről, sem családról. Ez csak valami hazudott családmodell megfelelési kényszerből.

2014. szept. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
73%

A férjnek mindenképp, a nőnél attól függ, hogy mennyire volt véletlen az a teherbe esés...

Ha tényleg véletlen volt, őt is megértem, és nagyon sajnálom, hogy így jártak. Itt jó megoldás nincs.


Ha átverte a férjét, akkor egyáltalán nem tudom sajnálni...

2014. szept. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
3. Nem tudom nálatok így van ha megbeszéltek valamit nem tartjátok be? Igen felháborító amit tett egy házasság nem erről szól hogy az egyik fél megtesz mindent a másik meg semmit.
2014. szept. 24. 11:58
 6/51 anonim ***** válasza:
86%
Akkor válj el!
2014. szept. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
98%
Fogamzásgátló mellett lett terhes, vagy a férj tudta nélkül abbahagyta és úgy? Mert szerintem ez sem mindegy.
2014. szept. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
72%
Nem, a házasság nálunk nem arról szól, hogy kijelenti a férjem, mennyi gyereket vállal be, nem néz le, amiért nem dolgozom a két gyerek mellett, és soha eszébe nem jutna elvetetni egy babát, amihez pontosan annyi köze van, mint nekem. Arról nem beszélve, hogy fel sem merülne benne, hogy a megbeszéltek ellenére én gerinctelenül átverem, és utána plusz évekre eltartatom magam vele, mert nekem így kényelmes, és lusta vagyok dolgozni. Ahol ilyen dolgok felmerülnek, ott tényleg az alapokkal van baj. Nem érzed?
2014. szept. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
Közösen volt megbeszélve hogy mennyi gyerekünk lesz mert ennyit lehet tisztességesen felnevelni. És azt honnan lehet kideríteni hogy szedte ha nem áll ott mellette az ember mikor beveszi?
2014. szept. 24. 12:06
 10/51 anonim ***** válasza:
32%

Teljesen mindegy, hogy átverte vagy sem, plane hogy úgysem fog soha kiderülni.

Ha egyszer abban állapodtak meg, hogy en, lesz tobb, akkor a férjnek van igaza. Az en ferjem sem akar többet. En szeretnek, de mivel ez kozos döntés kell hogy legyen, szedem a fogamzasgatlot. Ha teherbe esnek - aki véleményem szerint kizárt, ha az ember ugy szedi aa tabletet, ahogy azt kell- akkor nem tartanám meg. A ferjem es a gyereke többet er nekem, mint egy korai terhesseg.

2014. szept. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!