Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Férjem minden apróbb hibámért is megüt és még büszke is magára. Már volt, hogy védekezésül szétkarmoltam a testét vagy megharaptam, de legutóbb nem sikerült, mert úgy leteremtett, hogy megszédültem. Ha most, váratlan pillanatban adnék neki egy maflást vagy hátbaverést, észrevenné magát, hogy nőket nem verünk?
2014. okt. 9. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem jó ötlet. majd ne felejsd el leírni mit reagált.
2014. okt. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ha te azt hiszed, hogy a idióta férjedet hátba csapod, vagy lekeversz egy pofont akkor ő észbe kap, és onnantól kezdve sosem emeli rád a kezét, nos.. akkor meg is érdemled, hogy minden egyes alkalommal képen csap téged..

Egy normálisan gondolkodó ember beadja a válópert, és nem tűri hogy bokszzsáknak nézzék-.

2014. okt. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
válást.
2014. okt. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Nemcsak "nőt" nem verünk, hanem férfit sem harapunk, karmolunk. Két agresszív ember vagytok.
2014. okt. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy viszonzásul tettem. Azt szeretnéd, hogy ne védjem meg magam?
2014. okt. 9. 20:57
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ha lenne eszed, akkor nem is kellen megvédened magad, mert nem szorulnál rá ha már nem ilyen ember mellett lennél.
2014. okt. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Pszichologust javasolnek neked foleg. A ferjednek meg bortonbuntetest.
2014. okt. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben az egyetlen elfogadható önvédelem az azonnali válás és minden kapcsolat megszakítása. Ha nem ezt teszed, meg is érdemled mindezt. Mondom úgy, hogy éltem bántalmazó kapcsolatban, de én felfogtam a helyzetet és minden úton szabadulni próbáltam. Hátbaverés..? Ugyan, ne röhögtess..
2014. okt. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el, hagyd ott a válási papírokat és egy-két mentálhigiénés ember névjegyét! Valamint küldj neki egy boxzsákot: amikor otthon van a férjed, csengessen be hozzá 2 szállítómunkás a hatalmas boxzsákkal, amit helyben fel is szerelnek neki a szárnyas ajtóba!
2014. okt. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nem jó ötlet. Erőszakra erőszak? Pont, hogy el kéne fojtani, nem fenntartani.

Jelentsd fel testi bántalmazásért. Meddig akarsz várni? Addig, amíg majd egyszer akkorát kapsz, hogy többet nem kelsz fel?

2014. okt. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!