Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Élhetetlenné vált a helyzet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élhetetlenné vált a helyzet, megváltozott a férjem. De vajon mitől?

Figyelt kérdés
Férjemnek tavaly volt egy agyvérzése amitől le is bénult átmenetileg, most már jól van de vannak dolgok amiktől úgy gondolom, hogy az agyában maradhatott valami vagy nem is tudom hogy fogalmazzam.. pl.: mindenen és állandóan morog, semmi nem jó, ha valami nem úgy történik ahogy ő kigondolta akkor képes őrjöngeni apró dolgokon is mint pl. a macska alomból nem egy merítéssel szedtem ki a kulát és a pisit-ettől teljesen kiakadt, mert szerinte ezt meg lehet oldani egy szedéssel is és úgy is kellett volna- úgy beszél velem mint egy utolsóval, mint aki nem ér semmit mert nem hozok elég pénzt (itthon vagyok a 4hónapos babánkal..) semmi nem érdekli, csak a takarítás de azon kívül tényleg semmi. nem is beszél semmiről, szavakat tesz csak egymás mellé, de nem értem mit beszél és ha vissza kérdezek hogy mit mondott akkor húzza a szemöldökét és nem ismétli meg és nem is magyarázza el mit is mondott. erre csak egy példa, pont mai: "elviszem azt a macskaszrt a hűtőből"- ezzel azt mondta, hogy azt az uborkát viszi magával ami a hűtőben van nem vesz másikat. agresszív lett. velünk nem de a macskával nagyon, többször megverte mert nyávogni mert, természetesen rászóltam a páromra nem sok hiányzott, hogy lekeverjek neki ezért egyet. soha nem csinált ilyeneket az agyvérzés elött, ezt a macskát is nagyon szerette. Én nem tudom, hogy valóban lehet-e gond a fejében vagy csak engem unt meg? fogalmam sincs... az apja orvos, ő tudna segíteni csak ha velem van baja a páromnak akkor azon nem tud. Lehet nem is hinné el amit mondok mert elötte mindig megjátsza magát a férjem, hogy minden rendben minden tök szuper...
2014. okt. 10. 16:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A férjednek NEM csak veled van baja. Az agyvérzésnek lehetnek utóhatásai. Mondd el az apjának, azt is, hogy előtte másképpen viselkedik. Ez is a betegségével függ össze. Ha nem kezelik, csak rosszabbodik az állapota.
2014. okt. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

a nevelőapámmal is ez történt

két éve volt agyvérzése, azóta teljesen megváltozott, állandóan beleköt mindenbe és mindenkibe, ha valami nem úgy történik, ahogy ő szeretné vagy becsúszik egy apró hiba, egyből elkezd üvölteni, de csak azóta az eset óta, nagyon nehéz elviselni

2014. okt. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az agydaganatnak vannak ilyen tünetei. De most komolyan. Na meg ha az agya volt műtve,soha nem lesz a régi. Csak meg lett piszkálva.
2014. okt. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

dehogy agydaganatos...

agyvérzés után sajnos fennállnak ezek a személyiségbeli változások

2014. okt. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Apukám lett ilyen az agyműtétje után. Mintha róla írtál volna. ... :/


Ő nem volt hajlandó orvoshoz menni, 15 évet húzott le műtét után, elváltak, így most elment végre orvoshoz (pszichológus), és diagnosztizálta nála a bipoláris depressziót. Csak azért írom le, hogy ne hagyd magad. Ne hagy magad, ha válással, öngyilkossággal fenyegetőzik, mindenképpen vidd el pszichológushoz. Mondd el az apjának, vegyétek rá együtt, mert hosszú távon nagyon rossz hatásai lehetnek annak, hogY nem tudta feldolgozni ezt az élményt (műtét).

2014. okt. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy eguszeruen megijedt, es a felelem meg mindig benne van . Felt benneteket , hogy nelkule maradtok, stresszes , nem rudja mit es hogyan kezeljen , nem akarja kimutayni a felelmet! De egyeb dolog is lehet, de ettol rosszabb ne legyen.
2014. okt. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Attól változott meg, hogy elhalt a vérzés miatt egy halom idegsejtje, az agya egy része nincs többé. Tulajdonképpen fogyatékos valamilyen fokban. Talán, ha az intelligencia nem csökkent túlságosan, terápiákkal ismét kialakítható lenne egy elviselhető személyiség. TALÁN.
2014. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Azért te se vagy semmi, ha egy macska miatt felpofoznád! A FÉRJEDRŐL van szó, hé!
2014. nov. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

À értem, szóval tétlenül kéne néznie, hogy a férje többször is megver egy ártatlan állatot, aki még védekezni sem tud csak azért, mert egy erőszakos idióta lett? Remélem csak viccelsz. T_T

Igazuk van, a pszichológus segíthetne:)

2014. nov. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nyilvan nem, de az hogy fel akarja pofozni emiatt......
2014. nov. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!