Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagy gáz, ha már nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy gáz, ha már nem tudok férfiként tekinteni a férjemre?

Figyelt kérdés
15 éve vagyunk együtt. Eleinte minden jó volt,de kezdek rájönni,talán én ragaszkodtam jobban hozzá.Idővel meglett az esküvő,lett 1 gyermekünk is,de mint kifejtette,csak azért,mert én akartam,neki meg nem volt bátorsága elválni,ő nem is akarta.Azóta meg egy kalap sz.r az életünk.Biztos,hogy én is nagyon sok mindent rosszul csináltam.De azt nem látja,ő is megváltozott,nem kicsit.Van rajtam súlyfelesleg,ezzel folyamatosan piszkál,lekövérez,meg kufferoz.Én szerinte semmit nem tudok megldan,egy verébnek jobb a problémamegoldó képessége,mint nekem.A gyerekünket állandóan bántja szóban.Ha hazajön,megőrül a gyerek,annyira szeretne vele játszani.De a foglalkozást csak úgy tudja elérni,ha felbőszíti a férjem.Meg is mondta,azért csiálja,mert apa legalább foglalkozik vele.Mert egyébként az esetek 99%-ában hazajön,eszik és lefekszik.Sosem olvas neki mesét,nem beszélget,nem játszik.Most adódott egy lehetőségem,járhatok egyetemre,mindent a munkahelyem fizet.Ő közölte:ha tanulósat akarok játszani,akkor a gyereket oldjam meg,hol lesz,míg én odavagyok,ő nem hajlandó 3 órát áldozni a napjából rá,mert nagyon fárasztja.És ezek mellett múltkor közölte,ha anyagilag megtehetné,akkor már rég elvált volna tőlem,mert neki ez(én és a gyerek)nem hiányzik.De azt elvárja,hogy esténként legyek kívánatos és állandóan tettrekész.A kisfiamat sajnálom,hogy szinte apa nélkül nő fel,nem ezt szerettem volna neki.Azt hittem,majd mellettem megváltozik,de nem.Ja és ha megkérdezem,mit csinált a munkahelyén,akkor valami badarsággal elüti a kérdést,mert engem az mit érdekel,őt sem érdekli,én mit csinálok egész nap a munkahelyemen,hiszen az csak egy szar kis állás.Kértem,néha rendeljünk ebédet,ne kelljen hetente 4x főznöm.Nekem ez a dolgom,ne nyávogjak.Legyen mindig patyolat rend,friss ebéd és vacsora.De ő arra sem képes,hogy a morzsát eltakarítsa az asztalról maga után,összeszedje a zokniját.Hiszen ő azért nősült,hogy legyen tiszta ruhája,legyen főtt kajája és el legyen látva mindennel.Lassan elegem lesz,de egyedül nem tudok megállni a lábamon.
2014. okt. 25. 14:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
9%
Nem gáz, előfordul.
2014. okt. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%
Ilyen férfi mellett épeszű nő nem maradna. Hisz megmondta kerek-perec, nemcsak te, a gyereketek sem érdekli. Miért hagyod magaddal ezt tenni? Ja, hogy ugyanazért vagy vele, mint ő veled? Egyedül nehéz lenne, anyagilag meg így megfelel? Hát akkor éljetek le egy életet így, mások is megtették már. Boldogok nem igen lesztek.
2014. okt. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
anyagilag azért nem boldogul egyikünk sem,mert dugig vagyunk hitellel.ja,azt nem tettem hozzá,hogy a fizetésem felét kifizetem hitelre,és még fel van háborodva,hogy a csekkeket nem fizetem be és nincs terülj-terülj asztalkám.
2014. okt. 25. 14:27
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Ő nem nőként tekint rád, te nem férfiként.
2014. okt. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Hogy szedted össze ezt a bunkót?
2014. okt. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nem volt bunkó,évek alatt lett ilyen.és mindenről én tehetek.
2014. okt. 25. 14:35
 7/19 A kérdező kommentje:
nem nőként,hanem háztartási robotgépként
2014. okt. 25. 14:35
 8/19 anonim ***** válasza:
51%

Bocs, de ti teljesen összeilletek!

Mind a ketten a másikat hibáztatjátok, aki nélkül amúgy "életképtelenek" vagytok.

Jobb lesz hozzászokni a gondolathoz, hogy ez már így marad...

2014. okt. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Én elválnék mégis...
2014. okt. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
és akkor hagyjam a házam felét,amiben a szüleim segítettek?vigyem a fele hitelt a semmire és költözzek 1 szobába a gyerekkel?ha nem lenne közös házunk és közös hitelünk,mennék,elválnék.
2014. okt. 25. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!