Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 20 éve vagyok férjnél, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éve vagyok férjnél, a házasságom átlagos, megélt már sok rossz percet és most szerelmes vagyok másba, vajon nagyot vétkezem?

Figyelt kérdés
Már egy éve szerelmes vagyok egy nálam 10 évvel fiatalabb nős férfibe.Ő is kedvel, de megmondta hogy nem szeretne elvesziteni, de ő a feleségét és pici lányát nem tudja,fogja elhagyni.Ha nekem igy nem jó legyünk csak barátok.Háromszor feküdtem le vele és minden nap jobban imádom,úgy érzem belehalok.Mit tegyek, hogyan érezzek iránta újra csak barátként?

2014. nov. 18. 00:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
26%

Melyiknek nagyobb a f..za???

Ha a szeretődé nagyobb, sosem leszel a barátja... :)

2014. nov. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Tudjatok elfelejtettem megirni, hogy a ferjem nagyon szereti a noket es rengetegszer megcsalt mar es a mai napig soha sem tudom hol jar,csak en vagyok mindig ellenorzes alatt.
2014. nov. 18. 14:45
 13/25 anonim ***** válasza:
95%
Ha ilyen a házasságotok miért nem váltok el? Mi értelme annak, hogy egyikőtök se boldog a házasságotokban? Bocsi de nem tudlak sajnálni...te magad generáltad a saját boldogtalanságodat. Már rég nem kéne vele lenned, ha ő csalt meg előbb. Ráadásul még ő ellenőrizget téged.
2014. nov. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Lelki ismereteddel te el tudsz számolni ? mért nem mondtad a párodnak hogy már nem szereted és a te szíved már más nős pasiért ver.Nem lehetett volna előbb véget vetni a kapcsolatodnak és aztán egy újabba belekezdeni ennyit azért megérdemelt volna ha már ennyi időn keresztül veled élt.
2014. nov. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

"Tudjatok elfelejtettem megirni, hogy a ferjem nagyon szereti a noket es rengetegszer megcsalt mar"


Ha ez igaz, akkor mi is a kérdésed???????

2014. nov. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

#14: " azért megérdemelt volna ha már ennyi időn keresztül veled élt."


Átsiklottál afelett, hogy a férje rendszeresen megcsalja?

2014. nov. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Mivel a kérdező utólag dobta be a sztorit, valószínűleg nem:) De ha így áll a helyzet, már rég ki kellett volna lépni a boldogtalan házasságból, és nem lenne gondja azzal, hogy kivel fekszik le és kibe szerelmes.
2014. nov. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Én megoldottam,hogy sose szeressek bele a férjem mellett egy 10 évvel fiatalabb pasiba! Eleve a férjem 10 évvel fiatalabb nálam!:)

Az hogy megcsaltad a férjedet,hát ha igaz amit írtál,megérdemelte! De az,hogy a szeretődnek pici lánya meg felesége van,no ez a vétkezési oldal!

2014. nov. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Az életem túl bonyolult és sok lenni leirni, de biztos megértenètek.Egyszerűen nincs kivel megosztanom bánatom, mivel nekem igazi barátnőm se lehet, mert a férjem szerint csak tömnè a fejem hülyeségekkel.Köszi mindenkinek, aki megért és aki nem.
2014. nov. 18. 20:43
 20/25 A kérdező kommentje:
És hogy a szetetőmnek pici lànya van?De ő sem igazán boldog, de ő még fiatal házas és nem tudja hogy igazából nem sokban fog változni az élete, ha már nem jó.
2014. nov. 18. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!