Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 20 éve vagyok férjnél, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éve vagyok férjnél, a házasságom átlagos, megélt már sok rossz percet és most szerelmes vagyok másba, vajon nagyot vétkezem?

Figyelt kérdés
Már egy éve szerelmes vagyok egy nálam 10 évvel fiatalabb nős férfibe.Ő is kedvel, de megmondta hogy nem szeretne elvesziteni, de ő a feleségét és pici lányát nem tudja,fogja elhagyni.Ha nekem igy nem jó legyünk csak barátok.Háromszor feküdtem le vele és minden nap jobban imádom,úgy érzem belehalok.Mit tegyek, hogyan érezzek iránta újra csak barátként?

2014. nov. 18. 00:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
81%

Átlagos házasság az, ahol a férj össze-vissza csalja a feleségét.


Ugyan, amúgy meg hogy vétkeztél-e? Persze, azért mert a férjed megcsalt téged attól a te vétked nem változik.


Neked egyszerűen szeretethiányod van, a házasságodat normálisnak titulálod mert félsz bevallani, hogy 20 évet elvesztettél egy pocsék házasságban ami már sosem jön vissza, akarnál valakit magad mellett aki emlékeztet a régi időkre amikor még talán szerelemesek voltatok a férjeddel egymásba, de az igazság az, hogy a másik disznónak csak változatosságnak kellesz maximum , nem akar ő tőled semmit, nem akarja elhagyni a családját és ezt el is mondta.

A rossz házasságnál még az egyedüllét is jobb, talán ideje elgondolkodnod azon, hogy van-e értelme a 20 év mellé még hozzácsapni 20 év pocsékolást.

2014. nov. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"Ugyan, amúgy meg hogy vétkeztél-e? Persze, azért mert a férjed megcsalt téged attól a te vétked nem változik. "


Na ne csinálj hülyét a kérdezőből. A férje ennél sokkal többet "érdemelne".


A kedves kérdező ott rontotta el, hogy az x. edik megcsalást is elnézte. A kedves férjnek nálam 1 dobása lett volna, utána repül. Nem vagyok ingyen hotel. Ha annyira gazdag, akkor meg utána kihasználtam volna, mert "Megérdemli", mint az összes farka után menő őstulok.

2014. nov. 19. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
53%

JA, én egy csinos nő vagyok, bármikor leakasztok egy ilyen senkiházi szar embert, tele velük a világ, csak nem érdekelnek. Nála, ezt 1x játszák el.


Nme a kérdező a hibás, hanem a paraszt férje.

2014. nov. 19. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

23: kettős mérce. Mond ez valamit? Lehetsz megértő feleséggel, hogy el volt keseredve, szeretethiányos stb. Lehet, hogy így is van. De a férj is ugyanúgy el lehetett keseredve, és ugyanúgy lehet szerethiányos. Az miért lehetetlen?


Látatlanul tuloknak minősíteni valakit már önmagában is necces, de ennyire egyoldalúan... az már tulokság.

2014. nov. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

04:16

"JA, én egy csinos nő vagyok, bármikor leakasztok egy ilyen senkiházi szar embert"


A "csinos" az kevés, ha mellette ennyire bunkó vagy!!!

2014. nov. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!