Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan akinek a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

JaniB kérdése:

Van itt olyan akinek a párja (Fülöpszigeteki, indonéziai vagy Thaiföldi)?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy párotok havi rendszerességgel küld haza pénzt a családtagjainak? Én házasodni készülök de a csaj azt mondja minimum 180 eurót szeretne küldeni a családjának. Mondom én azt nem fogom fizetni. Azt mondja ő fog dolgozni és az ő fizujából megy a dolog. Csak az a bökkenő, hogy gyermekeket tervezünk tehát dolgozni nem fog tudni jó ideig.

#pénz #thai #Indonézia #Fülöpsziget
2014. dec. 4. 20:45
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
85%

Bocsi de csajnak nevezed akivel ossze koltozol, problema kozepen tervezitek a gyereket? Mondhatom stabil egy kapcsolat!

gyerek tervezesel meg raertek, koltozzetek ossze es ismerjetek meg jobban egymast, tudod lakva ismeri meg a parjat.

Mivel a csaj dolgozik igy igen tamogathatja a csaladjat hiszen az o penze!

2014. dec. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon szerelmes lehetsz a "csajba".
2014. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

A költözéshez ell kell vennem, máskülönben nem maradhat Európában.Tehát kényszerházasságról lenne szó. Jelenleg ez van tervben részemröl. Ha kiderül, hogy megvagyunk akkor elveszem rendesen. (templomi esküvő, rokonság stb)

Az egy dolog, hogy ha dolgozik akkor küldje a saját fizujából a pénzt a családnak de mi van akkor ha gyermekeink születnek? akkor már nem fog ddolgozni. Én küldjem a lóvét 3 évig míg ő a gyermekekkel van otthon. (ugyanis ő 3 évig otthon szeretne lenni) HA pedig ismét melózik akkor újra küldi a lóvét? Azaz mostmár a saját családjától vesz el, hogy anyukájának küldjön lóvét. Fölajánlottam, veszek a mamának kecót mert 10 éves intervalumban nézve a lakás vásárlás töredéke a 10 év alat hazaküldött összegnek. Hallani sem akar erröl. megnézte a hírdetést és szerinte a lakás lehet nem is úgy néz ki ahogy a képeken van. Még arra sem vette a fáradtságot, hogy helyszini szemlét tegyen. Ezen most nagyon kiakadtam.

2014. dec. 4. 21:07
 4/42 A kérdező kommentje:

Ezért kérdezem, hogy ha valakinek van ezekböl az országokból párja akkor a párja küldözgeti e haza a pénzt vagy csak az első pár évben teszi ezt?

Egyébként mintha villám csapot volna belém azután, hogy ő ennyire nem értékel egy lakásvásárlási ajánlatot az ő családjának. Szóval most a szerelem messze jáűr tőlem és fontolgatom, hogy leálítom a kényszerházassági ügyintézést . Nem akarom fölöslegesen a repülő útját fizetni mert most elnézve a helyzetet nagy valószínüséggel semmi sem lenne a dologból.

2014. dec. 4. 21:11
 5/42 A kérdező kommentje:
Mielőtt még félreértenétek a lakást magamnak vettem volna csak megengedném, hogy a családja lakjon benne. Nem vagyok hüje másnak a nevére lakást venni.
2014. dec. 4. 21:14
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Ezekből az országokból pont azért jönnek Európába a lányok, hogy segíteni tudják az otthon maradt családtagjaikat. Csak hát szegénykémnek nem pont egy csóri magyarba kellett volna beleszeretnie. :) Európa nyugati felén ez a 180 euró minimális kiadás egy család költségvetésében.
2014. dec. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
89%
En a helyedben nagyon ovatos lennek! Ezekbol az orszagokbol rengetegen probalnak Europaba, vagy az USA-ba koltozni egy jobb elet remenyeben, es lehazudjak neked a csillagot is az egrol. Ha elveszed es\vagy lebabazik mi lesz ra a garancia, hogy valoban elkezd dolgozni?
2014. dec. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
21%

Kenyszer hazzasag a legroszabb dontes szerintem, lehet te szerelmes vagy de a csajj hozzaalasabol gyanitom o fele annyira sem szeret ahogyan azt kene.

Gyerek? Lehet most azt mondja de hazassag utan mar mas lesz a velemenye. Mert nem azon van hogy kozos jovo es szebb jobonk legyen nekunk es a szuletendo gyereknek, ha elveszed felesegul, hidd el ebbol problema lesz ugyanis neked fog kelleni ektartani az oszes csaladjat azt a 180 e.havonta fizetned fog kelleni!



Figyelj en svajcban elek, csaladom magyar.o. ugye bar tudjuk hogy magyar.o. nem a jo megelhetosegrol hires, de en sem kuldok haza redszeressegel penzt.

ugyanis nekem is kulon eletem van es a sajat eletemet kell alakitani, nem azt mondom ha nincs penz nagyon nagyon akkor haza kuldok de erre evente max1.2. Fordul elo!

Mi mar osszehazasodtunk hazasag elott is igy volt es most is, nincs gyerekunk de tervezgetjuk.

kasza: hazasag elott is kozos kasza volt, ugy hogy nem is dolgoztam, de minden penz itthol volt a kezemben es en vezettem a haztartast, megbizott bennem mert tudta azon vagyok hogy nekunk jo legyen es munka.u mentem.

2014. dec. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
24%
Ne haragudj, de az én Németországi fizetésemnek a tizedét sem teszi ki a 180 euró. Kb. olyan, mintha Magyarországon 10.000 ft-okat küldözgetnél, nem egy nagy összeg. Ha ennyit nem küldhet haza a családjának, akik ott ebből valószínűleg a saját keresetükkel együtt egy normális életszínvonalat élvezhetnének, hát akkor nem tudom, mennyit?? Ez tényleg egy triviális, röhejes összeg.
2014. dec. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
56%
+ az egy dolog, hogy a 8. válaszadó nem küld haza, én sem. De ha valaki szeretne, nehogy már megtiltsa neki az élettársa, hogy mennyit küldhet a saját fizetéséből.
2014. dec. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!