Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek milyen a házasságotok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen a házasságotok? Jó vagy rossz és ha rossz, miért? Hogyan próbáltok rajta javítani?

Figyelt kérdés
Kifejtett válaszokat szeretnék kapni
2014. dec. 19. 08:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon rossz.Megcsalt,hazudozik,és elszórja a pénzt.Minden lehetséges eszközzel próbáltam rajta javítani,de nem ment.Most már nem csinálok semmit,el fogom hagyni.
2014. dec. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Jó a házasságunk


Mert meg tudunk mindend bezelni egymással.

Szoktunk nem egyetérteni dolgokban, olyankor összevitázunk, de enm úgy, hoyg utána nem beszélünk egymással, és öri hari


Egyetértünk a nagy dolgokban, a jövőképünk hasonló, ami nem abban kompromisszumképesek avgyunk, vagy tudunk érvelni, és merjük elmondani, ha nem egyezik a véleményünk.

A mai napig nem megyünk a másik agyára, ha sok időt kel együtt tölteni sem... Tiszteljük és szeretjük a másikat. Ha valami baja van támogatjuk,mprőbáljuk megkönnyíteni a dolgokat a másiknak ( néha több kevesebb sikerrel :))


Teszünk ezért

Sokat kommunikálunk, akkor si ha kevés időt töltünk együtt. Kedveskedünk a másiknak. Nem döntünk, egymás nélkül. Vagy ha program van, akkor nem engedélyt kérünk, de megkérdezzük a masikat, hogy nem húzunk-e át valami számítást...


Nem féltékenykedünk, de elmondjuk, ha valami nem tetszik ( pl férjem nem vette észre, hogy nyomul rá a kolléganő, szimpi csaj lett volna egyébkent... Mikor rájött, hogy igazam van akkor leépítette a kapcsolatot...

Vagy volt hasonló fordítva is...


Van mindig mit javítani... Nagyon fontos a masikra való gigyelés, a bizalom, és az, hogy ne féljünk kényes, akár ciki dolgokat megbeszélni...

Vannak hullamvölgyek, amikor pl sok a stressz, de egymás támogatásával, ingerlékenységre nem sértődéssel reagálva gyorsan átugorjuk

Majd 10 év múlva térjünk vissza a kérdésre, 6,5 éve vagyunk még csak egy pár.

2014. dec. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igaz hazasok nem vagyunk csak egyutt elunk , de rossz...nem erzem azt hogy mindent megosztana velem.es emellett iszik is. Fiatal vagyok meg ahhoz hogy igy eljek, meg akkor is ha a biologiai oram viszont ketyeg es mindent kezdhetek elorol...el fogom hagyni!
2014. dec. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten jó a házasságunk .. 13 éve vagyunk együtt ,imádjuk szeretjük egymást a mai napig ,odafigyelünk ,,törődünk egymással .Mi vitázni nagyon ritkán szoktunk ,talán évente 2x ,de akkor sem fekszünk le sosem haraggal ,mindig megbeszélünk mindent ! :-)
2014. dec. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, hogy ami házasságunk nagyon jó. Persze veszekszünk néha, sőt bármin képesek vagyunk vitatkozni (ezen röhög az egész baráti társaságunk), de imádjuk egymást és szenvedünk ha csak egy napot a másik nélkül kell töltenünk.


Nálunk is voltak hullámvölgyek, viszont ilyenkor ki kell mondani, hogy ez így most nem jó, változtassunk, hogy jó legyen. Pl. most tavassal nekem volt egy ilyen depis időszakom, úgy éreztem, hogy nem történik semmi és unatkozom. Ekkor kitaláltuk, hogy randizzunk hetente kétszer és minden szombaton szervezzünk programot. Egyszer a férjem találta ki, hogy mit, egyszer én. Akkor is tartottuk ehhez magunkat ha lett volna más amit meg kell csinálni, de a szombatok csak a mieink voltak. Néhány hét alatt megint nagyon jól, boldogan éreztem magam. Most vettünk egy lakást, amivel elég sok a munka, úgyhogy a szombat nagy része a lakásé, de nagyon figyelünk arra, hogy hetente egyszer legalább legyen egy program (ez lehet akár az, hogy munka után felautózunk Visegrádra sétálni egyet, vagy egy színház bármi ami feldobja a hétköznapokat) és egy randi.

2014. dec. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Jó a házasságunk. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy folyamatosan minden happy, vannak azért vitáink, főleg gyereknevelés téren, de igyekszünk mindig megbeszélni és próbálunk változtatni amin kell. De azt hiszem olyan házasság, kapcsolat nincs is, ahol ne lennének viták. :)

Nekem már volt egy első házasságom, ég és föld. A második férjem maximálisan figyel rám, figyelembe veszi a véleményem, azt, hogy mi jó nekem. Természetesen én is igyekszem ugyanígy tenni vele kapcsolatban.

2014. dec. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nekünk nagyon jo, de ehhez mindkettönknek valtoznunk kellett. Meg kellett tanulnunk kommunikalni es nem magunkba folytani a dolgokat a konfliktustol valo felelmünkben. Kellett egy kis önbizalmat is felszedni, hogy ne ertsünk bele hülyeseget oda, ahol nincs, es türelem, hogy ne kezdjünk el felremagyarazott dolgok miatt vadaskodni, hanem meg akarjuk egymast erteni, ahelyett, hogy rögtön sertve ereznenk magunkat.


Nekem volt egy adag megfelelesi kenyszerem, ö pedig ugy gondolta, hogy a munkaja es en megferünk ketten egymas mellett, mint legfontosabb dolog. Kiderült, hogy egymas kell, hogy a legfontosabb legyen, aztan jön minden mas.


Aztan kellettek szivböl, es nem tarsadalmi nyomasbol jövö közös celok, amikröl beszelgetünk, es közösen megvalositjuk öket. Be kellett latnunk, hogy a szamitogep elvon a közösen töltött idöböl, es hogy nem eri meg elötte ülni, ha helyette egymassal is tölthetnenk idöt.


Ezen kivül mindkettönknek meg kellett tanulnunk kedvesebbnek lenni egymassal.

2014. dec. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, ami meg kihivas szamomra, hogy a szemelyisegemnek minden reszet meg tudjam mellette elni, de ez is egyre jobban megy, viszont meg van rajta böven javitanivalo.
2014. dec. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ha azt írom kevés a szex, segítesz rajtam kérdező? :-)

De egyébként nagyon boldogok vagyunk...

2014. dec. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Jó.

Bővebben: Nagyon jó.

2014. dec. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!