Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Már nem vagyunk szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem vagyunk szerelmesek egymásba a feleségemmel. De mindennél jobban szeretjük egymást és a gyerekeket. Akkor nekünk rossz a házasságunk és el kellene válnunk?

Figyelt kérdés

2015. jan. 12. 18:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%

Miért kellene? Nem mindenkinél tartós állapot a szerelem. A fontos, hogy szeretitek, tisztelitek egymást.

Mi IGAZÁN szerelmesek is egymásba a férjemmel már 6 éve és mindennél jobban szeretjük is egymást.

Persze már nem a rózsaszín ködös állapot ez, de annak nincs is köze az igazi szerelemhez.

2015. jan. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Lehet nem egy oldalt olvasunk? Mert bizony én általában olyanokat látok, hogy évtizedet után is ugyanolyan szerelmesek a házas felek, mint tini korukban. Egyesek még fokozzák is, hogy még sokkal jobban.
2015. jan. 12. 19:48
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi nem tini korunkban ismerkedtünk meg a férjemmel.
2015. jan. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
24%
Tini koromban nem is éreztem igazán szerelmet senki iránt, volt rajongás, szenvedély, rózsaszín köd, de szerelem nem.
2015. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintem az IGAZI szerelem egy természetellenes állapot. Hosszú ideig nem viseli el az ember. "


Ez hülyeség. Miért lenne természetellenes, ha évek után is vágyom a férjem közelségére és férfiként is fontos nekem? Miért lenne természetellenes, hogy nem úgy tekintünk egymásra, mint két jó barát??


Az a természetellenes, ha nem így van egy házasságban...

Ha jól elvagytok és nem vitáztok, akkor egyetértek, hogy a gyerekek miatt érdemes együtt maradni. De ezenkívül benneteket semmi nem köt össze.

2015. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hmmm nalunk elmult a szerelem, de visszahoztuk, sot, olyan erzesek jonnek elo, amiket az elejen sem tapasztaltam. Pl. nem volt az elejen ilyen ramnez, es azonnal elolvadok erzes, most meg van. Igaz, hogy ezert tenni kellett, pedig en s mindig ugy kepzeltem, hogy az igazi szerelmes erzesek maguktol jonnek, de valojaban csak meg kell tanulni, hogyan lasd meg a masikban.
2015. jan. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez temesztes, az a legszebb amikor a szerelem atvaltozik szeretette, sok boldogsagot! :)
2015. jan. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Lehet nem egy oldalt olvasunk? Mert bizony én általában olyanokat látok, hogy évtizedet után is ugyanolyan szerelmesek a házas felek, mint tini korukban. Egyesek még fokozzák is, hogy még sokkal jobban." pfff hazudnak, el ne hidd mar :D

2015. febr. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!