Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Miért igénylitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért igénylitek a feleségetek mellett azt, hogy örömlányhoz is eljárjatok?

Figyelt kérdés
Férjemnek beleolvastam az email-jébe és már nem először látom, hogy örömlányokkal levelezik. 6 és fél éve vagyunk együtt és az igaz, hogy már nem olyan szenvedélyesek a szeretkezéseink, mint régen, de igyekszem neki (majdnem) mindent megadni a szexben. Análra nem vagyok hajlandó, de orális szex az mindig van és azt mondja, hogy világbajnok vagyok az orális szexben. Hetente 2-szer szeretkezünk, tehát nem hanyagolom el. Az érdekelne, hogy mi visz egy férfit az örömlányokhoz? Érez bűntudatot ilyenkor? - mert a férjemen nem látom, hogy valami bántaná. Elsősorban férfiak véleményét várom!

2015. jan. 13. 05:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
1%
Heti kettő kevés, és ezt nőként mondom. Másrészt oké, hogy anál nincs, de mással is szinesíthetnék az együttléteteket.
2015. jan. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%

Tuti a változatosság miatt..hol egy vöröset akar fel huzni hol egy szökét..

Ritka köztük az igényes aza baj ezel..még igy is hozzá tudsz érni ezek után??

F/27

2015. jan. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy eljutott-e már a megvalósításig. Egyszerűen tehetetlen vagyok. Engem már nem érdekel a szex, persze tud jó lenni, de úgy szexelni, hogy az anyukám a másik szobában van, nem éppen felszabadító érzés. (Anyukámmal együtt lakunk)
2015. jan. 13. 06:24
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok? Miért nem költöztetek eddig külön?

Nem tudom, hogy tudsz vele együtt maradni. Nekem már a prostikkal való levelezgetése is elég lett volna arra, hogy átértékeljem a kapcsolatunk.

2015. jan. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
55%
Akkor meg? Nem szivesen elnek ugy.
2015. jan. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
54%
Miért kell megint általánosítani? Attól, hogy a te férjed szeret prostihoz járni, még nem kell ezt a férfiakra általánosítani. Sokuk nem olyan puhap*cs, hogy fizetnie kelljen a szexért.
2015. jan. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Elküldeni nem akarom, mert szeretjük egymást. Egyszerűen tehetetlen vagyok! Az a véleményem: aki egyszer megteszi, másodszor is meg fogja tenni. Aki hűtlen, az soha nem lesz hűséges.
2015. jan. 13. 06:58
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én férj vagyok. Örömlánynál sosem voltam. De a levelezik vele és az eljár hozzá, két külön kategória. Természetesen ne is levelezzen ilyen nőkkel. Igazítsd el a miheztartás végett.
2015. jan. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy el is jár hozzá. Vannak, akik szeretnek levelezgetni, de semmi több. :)
2015. jan. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%

"Elküldeni nem akarom, mert szeretjük egymást."

Tévedés. Te szeeted őt, de ő nem szeret téged. Ha szeretne, nem járna prostikhoz, más nőkhöz.

2015. jan. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!