Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy közöljem ezt a furcsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közöljem ezt a furcsa dolgot?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki feleségül venne. Bele is mennék, mert ez legalább egy biztos pont lenne a jövőben, valamint nagyon erkölcsös, rendes, és még sose volt nővel, ilyet meg azért ritkán találni. Csak az a gond, hogy ő gyereket is akarna majd, én pedig nemhogy gyereket, de szexuális kapcsolatot sem akarok, se vele, sem mással. Tudom, milyen a szex, de nem tetszik, mindig úgy éreztem, hozzám túl állatias dolog, és nem méltó hozzám (bocs a kifejezésért, és elnézést a szexkedvelőktől). Sose tudtam felengedni, és folyton azt éreztem, hogy bűnt követek el a saját testem ellen, mivel nekem nem feladatom a szex az életben, és mindig megalázónak és megszégyenítőnek éreztem. Hát, remélem, értitek valamennyire.

Ez a fiú azt hiszi, én is szűz vagyok. Nem tudom neki hogyan elmondani, hogy a házasság jöhet, de én teljesen más alapon képzelem el. Nem tudom, hogy elfogadná-e. De ha ő nem, akkor senki sem. Akkor jobb, ha inkább egyedülálló maradok mindig?



2015. jan. 21. 21:18
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
88%
hány éves vagy?
2015. jan. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
90%
Igen! Mindenkinek jobb lesz ha egyedülálló maradsz.
2015. jan. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
21 vagyok, és nem cikizős válaszokat szeretnék
2015. jan. 21. 21:26
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne szerintem, ha még nem mondanál neki igent. Neked lehet, hogy jobb lenne egyedülállónak lenni vagy szerzetesnek menni (nem viccből mondom, nem bántásból, komolyan).
2015. jan. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
92%
Mindenképpen beszéljétek meg jó előre, hogy mik az elképzeléseitek.
2015. jan. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
79%
Nehogy hozzá menj! Mentsd meg szegényt magadtól!
2015. jan. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
78%
Ki cikizett kedves kérdező? Mutasd meg a galádot!
2015. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
70%
Te nem vagy normális. Egyrészt csak azért mennél hozzá mert biztos pont? Házasodni szerelemből szoktak általában. Másrészt a házasság sex nélkül nem működik, ráadásul mi ez a bűnt követek el a testem ellen szöveg???
2015. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg aszexuális vagy. Ezt amit most leírtál, mindenképp meg kell osztanod vele is. Senkitől sem várhatod el, hogy életre szóló cölibátust fogadjon miattad. Főleg úgy, hogy az írásodból kiindulva még csak nem is vagy szerelmes belé. A helyedben otthagynám a srácot és keresnék egy aszexuális párt magamnak.
2015. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
csak az a baj, hogy egy aszexuálisat sem ismerek (nem tudom, mennyire számít bele, engem tényleg aszexuálisnak neveltek)
2015. jan. 21. 21:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!