Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen származású férfihoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen származású férfihoz mennél hozzá?

Figyelt kérdés
Ha egyet választhatnál.
2015. febr. 3. 14:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%
német
2015. febr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
69%
magyar
2015. febr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
58%
amerikai
2015. febr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%
Tökmindegy ha szeretem és megértjük egymást:)
2015. febr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
64%
Egyetértek azzal, aki nem nézi a származást. Ha szeretjük, megértjük, kölcsönösen tiszteljük egymást, akkor lehetne akármilyen. Komolyan. Az más kérdés, hogy az, akinek a szokásai merőben mások, már nehezebb az összecsiszolódás, de ez meg is látszana a kapcsolat minőségén. Azt kell figyleni, hogy a két ember boldog-e együtt vagy sem.
2015. febr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiságból kérdeztem, hogy van olyan származású férfi,akinek szokásait,életvitelét szívesen átvennéd :)
2015. febr. 3. 14:50
 7/26 anonim ***** válasza:
78%
magyarhoz (van is :) )
2015. febr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
89%

Természetesen nem származás kérdése, hanem szeretet és vonzalom.

Engem például egyáltalán nem vonzanak sem az afroamerikai, sem a thai férfiak. Nem vagyok rasszista, vagy ilyesmi, egyszerűen csak nem vonzódom hozzájuk

Arab férfihez sem mennék hozzá, annyira más a kultúrájuk, sok ilyen kapcsolatnak van a nőre nézve rossz vége, illetve azok az arabok, akiket ismertem, rettenetesen lenézték a nőket, kultúrából adódóan.

Persze biztos vannak normálisak, de ez ritka.

2015. febr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
58%
gazdag származásúhoz.
2015. febr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
59%
Félvér négerhez,mint Derek Morgen:)
2015. febr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!