Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akiket megcsalt a férjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket megcsalt a férjük hosszú ideig, de végül megtudták azonnal döntésre jutottak, hogy mit tesznek? Vele maradnak és lenyelik a dolgot vagy pedig elválnak, vagy hallgattak egy ideig és mérlegeltek?

Figyelt kérdés
2015. febr. 5. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk most bukott ki a dolog. Leírtam egy kérdésben mi történt nem szeretném ismételni:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__65..


Én nem fogom lenyelni, biztos, hogy válni fogok! Csak félek, mi lesz, 4 gyerekkel mihez kezdek, kinek fogok még kelleni? Azt hittem minden tökéletes, pont tegnap válaszoltam itt egy kérdésre, hogy milyennek érzem a házasságomat 10+ év után. Írtam, hogy jónak, nagyon jónak. Erre tessék, ma elvesztettem a férjemet és egy "barátnőt" is!

2015. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kenis21 válasza:
100%
Gyors döntést megbánhatsz de ilyen esetben azért érthető..ha vele maradsz lehet nem csal meg többé de lehet igen vagy még majd ő hagy el a másikért...lenyelni?én nem birnám volt m2r hogy próbáltam amikor vége lett jobb lett.
2015. febr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor lebukott, nem szóltam azonnal, tudni akartam, mennyire ver át. 2 hétig "nyomoztam", olvastam a leveleit stb. Bár voltunk házassági tanácsadónál is, tudtam, hogy vége van, soha többet nem tudok bízni benne, így pedig nem akarok élni. Most külön élünk.
2015. febr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én vele maradtam,de beköltözött a bizalmatlanság az életünkbe.Ha később ér haza,nem hív vagy nem veszi fel a telefont egyből kattog az agyam!Gyanusítgatás,vádaskodás,vita.

Nem kívánom senkinek!Hiába szeretjük egymást,ez már nem élet így!

2015. febr. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2013 nyarán derült ki, hogy megcsal. Velemaradtam, könyörgött, hogy ne váljunk... Most újra fűzöget egy nőt.. Mostmár válok.. Nincs más lehetőségem.
2015. febr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!