Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Működhet egy kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy kapcsolat, házasság szinte teljesen szexmentesen?

Figyelt kérdés
Ferfi 34, no 27. Sosem volt teljesen rendben a szexualis eletunk gyakorisagot tekintve, nincs szervi baj, a volegenyem csinosnak tart, inkabb valamifele aszexualitasrol van szo reszerol. Nem szexualis testi erintkezes sok van, tehat nem elhidegules kovetkezmenye. A kerdesem az, hogy ha nagyon szeretunk valakit, el lehet ezt fogadni vagy az onbizalomhiany, az ebbol fakado -ki nem mondott- feltekenyseg, a noiseg megelesenek reszleges hianya mindenkepp alaassa a kapcsolatot? Hogy dontenel egy ilyen helyzetben?
2015. febr. 12. 19:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

barátnőm pont ebben a helyzetben van. Nekem sír (szó szerint) szegény, hogy most akkor ő csúnya, ronda, vagy mi a baj vele, hogy a pasija nem kívánja? Ha van is szex, akkor úgy, hogy szinte kierőszakolja a lány a pasijából.

Épp ezért minden apró problémát felnagyítva lát, frusztrált, veszekszik.

De együtt tervezik a jövőt, most mennek nagyobb lakásba stb.

Másik barátnőm házasságban élt már, de neki is ilyesmi volt. Ő ezt úgy oldotta meg, hogy lépten-nyomon megcsalta a férjét. Őt szerette, de a szexet máshol kereste. Persze végül megbeszélték a dolgokat és elváltak- csakhogy 10 évet dobtak el ezzel, holott már az elején is látható volt a probléma.



Nem tudom, mi a megoldás. Én nem szeretnék így élni.

2015. febr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

onbizalomhiany, az ebbol fakado -ki nem mondott- feltekenyseg, a noiseg megelesenek reszleges hianya mindenkepp alaassa a kapcsolatot


ez alááshatja igen.

mással se kívánta? biztos nincs szervi baj? orvos? (urologus v pszicho)

mivel te feltetted itt a kérdést, akkor ez belül bánt téged és a korodat tekintve, még sok sok év van előtted. te tudod, akarsz e tudsz e majd így élni még sok évtizedet.

gyereket akartok?

2015. febr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
71%

Ez nálam nem ennyire egyszerű:) Minden a körülményektől függ. Kifejtem: tehát ha teszem azt mindként fél kicsit aszexuális, és nekik jó így, akkor működhet. Ha csak az egyik, akkor nem hiszem.


Én imádom a szexet a férjemmel, de olyan formában meglennék szex nélkül, ha mondjuk neki nem állna fel, de pl kézzel, szájjal kielégít, segédeszközt használva "szeretkezik" velem. Magyarul törődik velem.

Ha leszarja az egészet, hozzám se ér, hozzám sem bújik, nincs semmilyen formában igénye arra, hogy az én igényeimmel foglalkozzon akkor nem tudnék élni tovább vele.


De ez abszolút emberfüggő. Kinek mi...

2015. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Szeretnénk gyereket, igen, de nem tudom, hogy képzeli.

Én azt hiszem, csak a kapcsolatai elején megy, aztán valamiért nem. Őszintén, ha lesz is gyerekünk, nagyon félek attól, hogy megszűnök, mint nő. Nehéz erről beszélni vele, nagyon sérti és már konzerválódott köztünk ez a probléma, sok konfliktusunk adódott ebből fakadóan.

2015. febr. 15. 14:03
 15/20 anonim ***** válasza:
A szex ugyan nem minden, de az mar nem olyan rendes kapcsolat, attol is kulonbozik a csaladi, barati, stb. kapcsolatoktol, hogy itt van szex is.
2015. febr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudod megelni a noiesseged ugy.


Nem a szextol lesz valaki noies kerdezo.

2015. febr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Figyelmeztetlek a pasi vagy biszexualis es igazan a fiukat kivanja vagy mashoz jar.

Ne hulyisd magad

Baratnom igy jart szult is 3 gyereket egymas utan aztan a kedves aszexualis ferje lelepett egy masik pasival

2015. febr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

17:15


Az mar regon rossz, hogy ha valami eroszakkal kell csinalni. Az a csaj parjanak sem lesz jo egy ido utan, meg gondolom a baratnojenek sem esik jol, hogyha csak eroszakkal van vele egyutt.


Itt a foproblemat kene megoldaniuk, KOMMUNIKALNIUK, nem eroszakoskodni.


A fiu helyeben csak azert sem engedtem volna, velem senki ne eroszakoskodjon senki sem.

De a sractol sem fair, hogy ketsegek kozott hagyja a lanyt, aki jogosan filozik, hogy vajon miert nem kivanja ot, stb.

Akkor inkbabb hagyna ott, szakitsanak, talaljanak olyan part maguknak, akivel kolcsonosen kivanjak egymast, szeretik egymast, stb.


De az o eletuk.

2015. febr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

El lehet fogadni, de csak akkor, ha a nő és a férfi szexuális igényei egyeznek. Ebben az esetben elég az, hogy „ilyen boldog még nem voltam.”


A Ti esetetekben azonban a szexuális igények nem egyeznek. Egy kapcsolat, a házasság egyik pillére a jól működő szexuális lét. Nálatok sem mennyiség, sem minőség nincs ezen a téren. Ilyen esetben édeskevés az „ilyen boldog még nem voltam”. Nálad már most jelentkeznek az ebből eredő problémák: feszültség, a nőiességedet alig tudod megélni, a közeledéseid nagy részét elutasítja, ez különösen nagy frusztrációt okoz, nehéz vele beszélni erről, sérti, stb. Ha pedig lesz gyerek (bár így hogy?), akkor még nehezebb lehet neked, mert terhesség-szülés után a nők bizonyos része egyébként is elégedetlen magával és kevésbé vonzónak találja magát. A problémát nehezíti, hogy beszélni sem nagyon tudsz vele, így valóban nem tudni, hogy aszexualitásról lehet szó (bár ezt inkább kizárnám, mert írtad, hogy úgy tűnik, hogy a kapcsolatai elején megy a dolog, csak utána szűnik meg), vagy valami egyébről lehet szó, amiről nem tud beszélni (férfihoz vonzódik inkább). Erről pedig beszélni kellene, a jövőtöket illetően pláne. Lehet így élni, lehet így gyereketek is, de ha a helyzet nem változik, akkor mindketten szépen-lassan felőrlődtök. Te a nőiességed megélésének hiánya és szexuális kielégületlenség miatt, a párod meg az ebből adódó konfliktusok miatt. És egyébként úgy gondolom, hogy mindenképpen beszélnetek kellene erről, mert bármennyire kényes téma, itt nem csak róla és a férfiasságáról van szó, hanem ezzel együtt rólad is. Mindkettőtöket érint.


A „hogy döntenél” kérdésedre az én válaszom: ilyen módon nem tudnék együtt élni valakivel, nem tudnék a felesége lenni egy szexuális nihilizmussal rendelkező férfival. A szeretet és tisztelet nekem sajnos nem lenne elég egy hosszú távú házasságra. Azt hiszem, hogy szépen, korrekten, intelligensen elengedném őt, megadva magamnak és neki is az esélyt, hogy megtalálja azt az illetőt, akivel minden téren összeillünk. Sajnálnám, de hosszú távon rámennék, ha egy ilyen férfival maradnék.

2015. febr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

és gyereket a gólya hozza? már bocs.

nem elsőre jön össze, lehet évek kellenek..

ennyi szex mellett meg ki tudja.

te nem akkor szűnsz meg nőnek lenni, hanem már most is, nem a szex-hiánya miatt, hanem :"noiseg megelesenek reszleges hianya "

2015. febr. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!