Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hihetetlenul elegem lett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetetlenul elegem lett a ferjembol. Mit tennetek?

Figyelt kérdés
3 honapja munkanelkuli, tudom, hogy ez nagyon rossz es nagyon nyomaszto, de (lekopogom), nincs gondunk a megelhetesre. Munknelkuliseg ide vagy oda, teljesen kiborit, az amit az utobbi idoben muvel. Mint egy hisztis, lazado kamasz, komolyan olyan. Van 2 gyerekunk, az egyik ovis, a masik alsos az iskolaban. Felajanlotta, hogy par napot pihen, aztan mivel nem kell kulfoldre utazgatnia, es korabban elindulnia, mint nekem, ezert o hordja oket oviba es suliba. Ez kb. 1 honapja abbamradt, mert reggelente nem lehet kirazni az agybol. Duzzog, puffog, morog regelente. A munkakereses napi 1-2 orat vett igenybe igy megbeszeltuk, hogy besegit a haztartsba. Kb. 2 hetig ment is a dolog, aztan abbamardt, mert jaj o faradt(hogy miben farad el sejtelmem sincs) jolvan az ugy, nem kell kitakaritani stb. Olyan iszonyat kupit tud csinalni itthon egy nap alatt, hogy gyerekek peldat vehetnenek rola. A szennyest szedobalja a furdoben, a szekrenyben a vasalt ruhakat szetturja, ha keres valamit, tegnap egy nyamvadt bolognai megfozesehez 3 labast, 1 serpenyot es 4 tanyert hasznalt fel. Uszott a szosz, a viz a padlon, a pulton, sot az ebedlo falan is landolt szosz, amit meg mindig nem ertek hogy hozott ossze. Es az egeszet szepen otthagyta raszaradni a feluletekre. O, aki ferfi letere olyan rem pedans, hogy a legprecizebb tisztasag es rendmanias tanulhatna tole. Ujonnan at se oltozik, gatyaban, poloban fetreng egesz nap, nem borotvalkozik, a napi zuhanyzasokat is hanyagolja, es megsertodik, ha nem szexelek vele. Megelegeltem a szagot, behivtam a furdobe, hogy nezze meg, hogy nem csopog e csap, majd mikor lehajolt, hogy megnezze, bezartam es megmondtam, akkor engedem ki ha alaposan lefurdott. Kopogott, kerlelt, aztan lefurdott. Ezutan leultem vele beszelni. Kerdeztem mi baja, mi banja, higy segthetek? De csak a vallat vonogatja, hogy minden oke. Probaltam vele ereztetni, hogy ezzel az egesz napos negativ, pesszimisata, igenytelen eletmoddal nem leszunk beljebb, a gyerekeknek is hianyzik az aki volt, hianyoljak a tarsasagat, a figyelmet, az alsos fiammal mindig egyutt tanultak, hetvegente szigoru rituale volt a foci, most mit mondjak a gyereknek? Hogy apanak nincs kedve, ereje? Gyakorlatilag nem hajlando hazit irni, mert ugye velem nem jo tanulni, mert velem nem olyan. A kislanyom, akinek az apja a szerelme is sir, hogy apa miert nem jatszik vele, stb. A ferfi imazsat se tori meg a dolog, mert van felretett penze, attol, hogy nem dolgzik, tehat nem az van, hogy en tartanam el. Megegyeztunk, hogy jo, erot vesz magan reggel elviszi a gyerekeket. Erre ma reggel mivan? Hagyjam mar beken, tiszta hulla. Este mire jovok haza? Az egesz haz olyan mint a haborus ovezet. Reggel levertem egy poharat, de kesesben voltunk, ezert megkertem, hogy porszivozza fel. A szilankok ugyanott, de kajalni azert lement, mert a konyha megint uszik a zsirban, dzsuvaban, edenyek szanaszet, a maradek levset a labosbol ette meg a tv elott a dohanyzoasztalrol, amin a forro labas es csodas felpuposodott kerget kepzett. Gyakorlatilag egesz nap fekszik, tevezik, es a koszt generalja. Faradt vagyok, sokat dolgozom, a ket gyerek is teljesen ram maradt. Komolyan mondom, azon gondolkodom, hogy kirakom itthonrol, ha nem szedi ossze magat.
2015. febr. 18. 21:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Depressziós. Nem tudta még magában feldolgozni, felborult a korábbi életritmusa. Maga előtt is szégyelli és tagadja.
2015. febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Igen erre en is rajottem, de mit lehetne tenni ellene? Mivel az agybol se hajlndo kikelni, en meg az 50 kilommal nem tudom kihuzni, szakemberig se nagyon sikerul eljutnunk.
2015. febr. 18. 21:41
 3/23 anonim ***** válasza:
84%

Ja szerintem is depressziós és le van eresztve.

Ha tovább erőszakoskodsz, akkor csak rosszabb lesz.


Ülj le vele beszélgetni, kérdezd őt a depresszióról és a levertségről és keressetek együtt munkát neten.

2015. febr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

Vagy még az, hogy menjetek el valahova hétvégén együtt.

Házból kimozdul? Hol éltek? Falu, város?

2015. febr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%

Elhagyta magát nagyon. Biztos a napi rutin hiánya miatt is, lehet, hogy odavan, hasztalannak érzi magát, lehet, hogy ellustult.

A munkakeresés egyébként nagyon le tudja szívni az ember erejét (mikor huszadjára írja át az önéletrajzát).

Napirendet kellene valahogy kialakítani. Ha van pénzetek, az is lehet egy napirendi pont, hogy eljár edzeni meg tanfolyamra (akár nyelv, okj, sima tanfolyam, bármi). Ezzel kimozdul otthonról, jobban ápolnia kell magát, mert kimegy az utcára. Van egy kötött napi- és hetirendje, amihez igazodnia kell. A tanulással hasznosnak érezheti magát, a sport meg örömet okozhat neki.

2015. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%
Huh, hat elszabadultak az indulatok - joggal. Beszelj vele, rendszeresen kerdezgesd hpgyan all a munkakereses hova kuldte el az onelatrsjzat mit csinslt aznap stb. Tudom milyen en is voltam tartosan munkanelkuli. Borzalmas, lelkileg megviseli az embert, szetzuzza az obbizalnat, depresszivve teszi. De en azert takaritottam nem is keveset magamra a lakasra is adtam, de a reggeli kelesek nekem is kitolodtak a depitol... Itt csak az oszinreseg segit.beszeld meg vele a dolgokat es ne gagyd hogy azt mondja, semmi baja...
2015. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Budapesten. Probaltam kimozditani. Regen sokat kirandultunk, focizott a fiunkkal orakon at stb. De most az emletrol se hajlando lejonni, hogy a gyerekkel legyen.
2015. febr. 18. 21:46
 8/23 anonim ***** válasza:
73%

Nem lehet, hogy szociális vagy agorafóbiája van vagy valami ilyesmi?

Semmi haverja nincs neki, akivel eljárna?

2015. febr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
Szakember segítségét kérjétek, a férjed nagy bajban van (és ti is).
2015. febr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
De vannak baratai, de nem erintezik senkivel. Nincsenek fobiai. Mindigis apolt, igenyes, preciz tarsasagi ember volt.
2015. febr. 18. 21:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!