Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen a papucsférj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a papucsférj?

Figyelt kérdés

Mi 12 éve vagyunk együtt a férjemmel. A mai napig kedves, érzelmes, segítőkész, nagyon-nagyon szeretem. Ha kell, kiveszi a részét a házimunkából, teljes értékű apuka, de határozott véleménye van a dolgokról, nem lehet a feje fölött dönteni. Időről-időre eljár a barátaival moziba, koncertre.

Egy közös ismerősünk carba sem veszi az asszonyt, elvből nem mosogat el, nem segít, mert ő a pénzkereső. Szerinte a gyerek körüli feladatok kizárólag a nő feladatai. A múltkor lepapucsozta a férjemet, mert éppen akkor jött át, amikor tisztába tette a fiunkat, amíg én orvosnál voltam.

Érdekelne, hogy szerintetek mi a határvonal papucs és nem papucs között.


2015. febr. 19. 09:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A férjed normális,az enyém is ilyen!:)

Az ismerőseid meg idióták,és irigyek.

De amúgy sz*ard le ki mit gondol! :)

2015. febr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Persze, hogy lecarom. Az ilyen emberek szerint mindenki papucs, aki nem sört vedelve üldögél a kanapén, miközben az asszony kiszolgálja.

Csak kíváncsi voltam, nektek mit takar a papucs szó:-)

2015. febr. 19. 10:58
 13/18 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés:

Ki az ördög pontozgat lefelé? Nekem a válaszok alapján úgy tűnt, mindenki hasonló véleményen van.

Szóval nyugodtan írjon az is, aki másként gondolja, ne csak a piros kezeket nyomkodja!

2015. febr. 19. 11:02
 14/18 anonim ***** válasza:
Az egyedülàllòk és azok szavazgatnak akiknek a haverjaitokhoz hasonlò barmok jutottak.
2015. febr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%

Az infók alapján ti egy normális, egészséges párkapcsolatban és boldog családban éltek. Eljártok együtt és külön is bulizni, közösen döntötök, és megosztjátok a feladatokat.

Aki szerint ez nem helyénvaló, az oda menjen a véleményével együtt, ahova gondolom.


(Mellesleg amikor te nem voltál otthon, és férjed pelust cserélt, akkor a haver szerint mit kellett volna csinálni? hagyni a carban ülni a gyereket üvöltve, amíg anyu haza nem ér? Vagy kilógatni az ablakon, hogy ne legyen szaga? Esetleg áthívni az anyóst, hogy cserélje le? Vagy mégis mit?????)

2015. febr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Sok idő volt, mire megtanultam, hogy attól még, mert valaki mond valamit, az nem lesz automatikusan igaz:D


Szerencsére az én férjem is olyan típus, mint a tiéd. Mi egymás között szoktunk is viccelődni ezzel. Amúgymeg ha ezeknek a férfiaknak a papucsférj azt jelenti, hogy nem lenézi, hanem tiszteli a párját, egynegrangú partnerként kezeli, és úgy bánik vele, ahogy vele is szeretné, hogy bánjanak, akkor igen, papaucs:D De az én szótáramban az is biztos, hogy ezek a szépen kommentelő férfiak, nem a "férfi, akit férjnek akarok" kategória alatt találhatóak meg:)

2015. febr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez tömény szexizmus, amit az ismerőseitek képviselnek, férfi-nő egyaránt. Sajnos a többség ilyen, azt figyeltem meg, és ez elkeserít. Felosztották a világot kategóriákra, és akkor sem lépnek ki ebből a körből, ha szembe jön velük az ellentett, maximum belülről szúrja őket... Az emberek nagy része ilyen, sajnos nem csak ebben a témában.
2015. febr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Pendulum92 ***** válasza:
A papucsférj az az, akinek a felesége nem az egyenrangú párját képviseli a kapcsolatban, hanem inkább anyapótlék.
2015. febr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!