Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez fenyegetésnek számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez fenyegetésnek számít?

Figyelt kérdés
8hónapja váltunk szét a volt élettársammal,persze ő a gyerek apja. 2 év együttlét után amikor terhes lettem, elkezdett lelkileg majd fizikailag bántani. Amikor 1,5 éves volt a gyerek,úgy döntöttem,eljövök végre mielőtt nagyobb lenne és jobban megviselné a dolog. A bíróságon túl vagyunk. A gyerek nálam van,a láthatás nem szabályoztattam( ugye az azt jelenti hogy amikor ráér,viheti mert hiába volt egy mocskos szemét velem, a gyereket szereti és a gyerek is szeret nála lenni.) Bár nemrég írt egy üzenetet: " mostantól nem tudok menni a hétvégeken a gyerekért mert itt a jó idő,horgászni kell menni. " Értitek? Muszály,kell:) 2. hete csak hétköznap viszi pár órára. A lényeg és amire a kérdés vonatkozik valójában :) ( bocsi a hosszú előzetesért): eddig csak szitkozódni,voltam minden,de most el kezdett olyan smseket írni hogy: küldöm a gyámhatóságokkal,családvédelmet,stb... Úgyis leveszem tőled,nem rá kötöd a gyerektartást,stb... Most a biztonság kedvéért elraktam a számlákat hogy bizonyítani tudjam mire megy a gyerektartás de ez nagyon idegesítő. Ezért feljelentelek zaklatásért? És mi lenne ha beszélnék a gyamhivatallal hogy jöjjenek ki és nézzenek körül és mutassák meg a papírokat a.bunkónak ( elnézést. :) ). Nem is érdekli a gyerek de fenyegetőzik.
2015. febr. 24. 11:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért...de a szótár a telefonban :)
2015. febr. 24. 11:37
 2/3 A kérdező kommentje:
És még annyit hogy: a bíróságon beleegyezése hogy nálam legyen a gyerek,itt éljen. Enyém a kizárólagos felügyeleti jog. A védőnő látta a körülményeket,szegényesen élünk de nincs veszélyben a gyerek. Van munkám csak nem bejelentett,takarékoskodok(lakastakarek és sima takarekszamla) így nem leszünk örökké itt. Annyi a baj hogy nincs külön szobája a gyereknek,velem van egy szobában de nem örökké lesz így. Ezért elviheti az apja? Neki sok pénze van, háza,lakása részvények,munka stb...bejelentett munkám nekem is lesz nemsokára bár neki csak azért kellene a gyerek hogy " ő nyerjen", bántani tudjon továbbra is.
2015. febr. 24. 12:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Elvileg addig, amíg nem veszélyezteted a gyereket, és az alapvető szükségletei ki vannak elégítve (nem iszol, drogozol, nem vered, van mit enni, hol lakni, van mit felvenni, oviba, suliba jár, orvoshoz viszed, ha szüksége van rá), akkor a feje tetejére is állhat.


Viszont hallottunk már speciális esetekről is...


Jó lenne, ha tudnád bizonyítani, hogy téged bántalmazott, és hogy ezért nem alkalmas arra, hogy ő nevelje a gyereket, hiszen agresszív.


A gyámhatósághoz bemenni jó ötlet, de csak tájékozódni. Ott biztosan elmondanak majd mindent. :)

2015. febr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!