Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért veszik el a pasik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszik el a pasik a "talpraesett, jól kereső, karakán" nőket, ha aztán meg féltik a férfiasságuk?

Figyelt kérdés

Ne a durva megfogalmazásba kössetek bele. Nem tartom magam semmivel sem többre senkinél, egyszerűen nem vagyok egy elveszett típus.


Soha életemben nem voltam ráutalva a másikra, képeztem magam, tepertem a munkában, hogy ha kell "egyedül is meg tudjak állni a lábamon". Van véleményem a dolgokról, de simán meg lehet győzni észérvekkel.


A férjemnek is ez tetszett meg bennem (többek között), egyenértékű párja vagyok, nem várom a sültgalambot, úgymond "normális" nő vagyok és nem mint egy szobanövény.


És most meg jópár év házasság után, várjuk a második babánkat, sokmindent elértünk de éltünk bőven, utazgattunk, akármilyen hobbija volt támogattam, támogattam ha elmegy haverozni (én szereztem neki a jegyeket különféle meccsekre, meglepetés bulit, kanbulit), nem szorítom korlátok közé, felőlem akár munkát is válthat ha abban jobban tud érvényesülni. Csak éppenséggel ha valamivel nem értek egyet akkor elmondom. És ha nem logikus az ellenérv, akkor kitartok az én véleményem mellett. (pl azért hagyjuk a villanyokat égve, mert szeretek fényben élni - ezt így nem fogadom el).


És aztán így az évek alatt valahogy az jött le, hogy elvettem a tökeit, elnyomom, nem hagyom élni, nem csinálhatja amit akar stb... Pedig ezt nem gondolom így, sőt inkább megcsinálom magam csak ne "terheljem" vele. Szinte csak dolgoznia kell és mellette babázhat, velünk lehet de mehet szórakozni is vagy amit akar. Persze mondom neki, hogy örülnék ha velünk lenne, de nem követelőzöm. És CSAK azt kérem meg tőle, amit a terhességem miatt képtelen vagyok megcsinálni, pl a nehéz kukát/bútort cipelni.


Tehát úgy érzem jól jön a jól kereső, határozott nő egy pasi mellett mutogatni, büszkének lenni rá, de otthon inkább legyen csendben és istenítse a férje minden tettét, akármilyen hülyeség is az.


2015. febr. 24. 17:34
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
11%
ajjaj szegény férj
2015. febr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
47%

Nem kell ahhoz feltétlenül "talpraesett, karakánnak" lenni, hogy egy nő jól keressen. Volt egy nőismerősöm, kis csendes, visszahúzódó, havonta kb 800 ezret vitt haza, év végi jutalomként 2 milliót.

Meg nem igazán értem, egy határozott nőt miért kellene mutogatni, én férfiként biztos nem ezért "mutogatnám" a feleségemet, hanem a kedvességéért, bájáért, szépségéért.

Amúgy ezek a szavaid: kanbuli, elvettem a tökeit, ehhez képest "normális nő vagyok"

Hát nem tudom...

Lehet, ebből lett/lesz elege a férjednek?

2015. febr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
43%

Mert reménykednek, hogy megszelídítik a vad szüzet.


Shakespeare Makrancos Hölgyét olvassátok el, alakvető szakirodalom

2015. febr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
72%
Látjuk az idillt. Mi a probléma?
2015. febr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon leegyszerűsítve azt mondanám, hogy "tököt növesztettél" aztán időnként harcoltok egy kicsit, hogy ki a "tökösebb"..:))
2015. febr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
16%
Soha nem vettem volna el ilyen nőt. Egy két ürítésre maximum jó de feleségnek nem való.
2015. febr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
98%

"Csak éppenséggel ha valamivel nem értek egyet akkor elmondom. És ha nem logikus az ellenérv, akkor kitartok az én véleményem mellett. (pl azért hagyjuk a villanyokat égve, mert szeretek fényben élni - ezt így nem fogadom el). "


Azzal semmi gond ha elmondod a véleményed, de amikor kijelented , hogy a másik ellenérve nem logikus, tehát a "tiéd logikus" és nem fogadod el a másik érvet , az már egy hatalmi harcnak tűnik.

2015. febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
97%

Amúgy teljesen logikusnak tűnik, hogy a férjed szeret fényben élni és azért nem kapcsolja le a villanyokat.

De most komolyan , mi ebben a logikátlan?

Az más kérdés , hogy ha anyagilag ez jelentős problémát okozna . Nem hinném hogy erről van szó..) Más kérdés, hogy ha téged meg kimondottan zavarna a fényözön.Erről van szó, és ebben nem tudtok dűlőre jutni? Ha már a példáról van szó.

2015. febr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
87%
vagyis a férjed mehet arra a meccsre, amire te veszel jegyet és a villanyt sem kapcsolhatja fel, mert beleszólsz?
2015. febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem kéne helyette jegyet venni, programot szervezni, megmondani hogy szórakozhat. Ezeket meg tudja csinálni magának is.

"Felőlem akár munkát is válthat." - ezt úgy is lehet értelmezni, hogy szerinted munkát kéne váltania.

2015. febr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!