Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Polgári házasok vagyunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgári házasok vagyunk, gyerek nincs. Mi így "család"-nak számítunk?

Figyelt kérdés

2015. febr. 25. 03:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Nem !!! Tedd fel magadban a kérdést ! Mit jelent családot alapítani ? A csalad a gyermek(ek) és azok szülőjéből áll elsődlegesen ! Ti egyenlőre házaspárnak és nem pedig családnak minősültök !
2015. febr. 25. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%

Nekem személy szerint a család anya, apa, gyerek(ek). Ennél több vgy kevesebb az csonka család, tágabb család, vagy esetedben házaspár.

Volt már ilyen kérdés egyébként, ott kb azonos arányban családnak tartották a házaspárt gyerek nélkül is. Ha te úgy érzed, ti család vagytok, semmi gond nincs ezzel.

2015. febr. 25. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
Sztem Ti így házaspár vagytok,ha lesz gyerek család lesztek.
2015. febr. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Demográfiai, szociológiai értelemben család vagytok, persze. Köznapi értelemben viszont sokszor csak azokat a háztartásokat tekintik családnak, ahol gyerek is van.
2015. febr. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Egyetértek az előző válaszolóval. Én akkor is családnak éreztem magunkat amikor csak együtt éltünk a párommal és nem volt még gyerekünk. Amióta van azóta lett teljes a családunk.
2015. febr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
4-es jól írja, ,,A család emberek egy közössége, vagy több közösség kapcsolata, ahol a tagok között leszármazotti kapcsolat van, házasság vagy örökbefogadás. "
2015. febr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom a jogi meg a társadalmi definíciókat, de ha nekem azt mondod, hogy "a családom" egy pillanatra nem lepődöm meg, ha a párodra gondolsz.
2015. febr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
értelmetlen kérdés. családnak számítotok. Gyerek és egyházi esküvő nélkül is.
2015. febr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem család vagytok. Ez nem gyerektől függ. Vagy legyünk morbidok: ha egy házaspárnak meghal a gyereke, akkor ők utána már megint nem család, mert nincs gyerek?
2015. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkérdezik, ki a legközelebbi családtagod, mit mondasz? Nyilván a férjed. Ez csak úgy lehet, ha család is vagytok, nem....?
2015. febr. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!