Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fiatal feleségek/anyukák, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal feleségek/anyukák, ti hány évesen mentetek férjhez és mikor estetek teherbe?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan nők válaszát várom,akik fiatalon mentek férjhez, illetve olyanokét akik fiatalon váltak szülővé. Mennyire érzitek helyes döntésnek,hogy fiatalon házasodtatok meg,mit szólt a környezetetek,hogyan éltek,stb :)

2015. febr. 25. 11:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
19%
10: látom te is az a kategóra vagy, aki 45 évesen jön rá, hogy hoppá, most már ideje lenne gyereketszülni. Sok sikert hozzá!
2015. febr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
ja huszonéves vagyok (közelebb a 20hoz,mint 30hoz), de még szültem- kössem tán fel magam? :D
2015. febr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
90%
Én 20 évesen jöttem össze a férjemmel, 25 évesen hozzámentem. Most 28 leszek, de még nincs baba, mert sajnos nem sikerült még. Rajta vagyunk, de nem adjuk fel :)
2015. febr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Mért lettek egyesek így lepontozva, pedig én hasznosnak találtam a választ.
2015. febr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen házasodtam, másfél év múlva szültem. Nem bántam meg, hogy így döntöttünk.
2015. febr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

18 evessen mengen ferjhez 23 evesen szultem majd 28 es 39

Gyes gyed nem voltam gyerekek kozott tanultam dolgoztam

Razos volt.

Ha ma kezdenem eloszor tanulnek carrier aztan az gyerekek.

2015. febr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen mentem férjhez, 3 évet jártunk előtte. Most 29 vagyok. Babánk tavaly született, nem azért csak 9 év után, mert nem akartunk, hanem így jött össze. Nem bántam meg, hogy fiatalon férjhez mentem. Azóta is nagyon boldogok vagyunk.
2015. febr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen mentem férjhez, 1 évvel később született a lányunk. Helyes döntésnek éreztük a házasságot, akkor már 6 éve voltunk együtt. Igazából házasodhattunk volna előbb is, a férjem 2 év után megkérte a kezem, de akkor csak 19 voltam, én korainak éreztem, ezért kértem, hogy várjunk még vele. A baba szerintem jöhetett volna kicsit később, de így sikerült. Végül is volt már nekem is fix munkahelyem, dolgoztam az egyetem alatt is, utána is, a férjem pedig 6 évvel idősebb, neki is jó ideje van már biztos munkahelye, így az anyagi háttér biztosítva volt. A munkahelyemre nagyon várnak vissza, így végül is jól jött ki, hogy korábban született a baba.
2015. febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
50%
Mi számít fiatalnak? Én 26 évesen mentem férjhez, a férjem 27 volt. Az ismeretségi körömben ez fiatalnak számít.
2015. febr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Először 22 evesen szultem es akkor is mentem ferjhez. Az hiba volt. El is valtunk.

Masodszor tavaly, 27 evesen hazasodtam, es szinten akkor szultem. Ez mar tökéletes választás :)

2015. febr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!