Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan férfi, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, akit szándékosan lebuktatott a szeretője a felesége előtt? Ki hogy reagált erre?

Figyelt kérdés
Ezután megmenthető egy házasság?
2015. febr. 26. 03:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Olyan házaspárt ismerek akik már válófélben vannak. A férfi nem akart válni, de a szerető direkt akkor hívogatta amikor hazaért a férj. A szerető célja az volt hogy kiderüljön hogy ő létezik és rákényszerítse a férfit hogy őt válassza a két kislánya és felesége helyett.


A férfi úgy reagált, hogy amikor az asszony kérdőre vonta a feleséget teremtette le, hogy miket képzel. Amikor hisztizett a felesége a két kislány előtt megverte. Gondolom tehetetlen dühében tette ezt, de azokat a pofonokat a szerető érdemelte volna.

Most válnak.

A szerető pedig majd rájön hogy két gyerekes családapát választott... A szerető mostanában kezd rájönni és hisztizni érte hogy mindaz az anyagi háttér amit ez mögött a férfi mögött sejtett egy válás után már lényegesen kevesebb, mert hiszen a két gyerek biztonsága a legfontosabb. Tehát egy lényegesen egyszerűbb körülmények közt kell elkezdeni a közös életüket. Ezért a szerető ellenségnek tekinti a férfi gyerekeit és feleségét, pedig ő tette tönkre ezt a családot.


Szerintem minden megmenthető kedves kérdező, csak a belefektetett energián múlik és azon hogy a szeretőt kidobd. Ha megtartod nem hiszem hogy megmenthető a házasság. Most sokat kell az elveszett bizalom megszerzéséért tenni.

2015. febr. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%

1.


Egyetlen egy dologgal nem értek egyet..

Azt a házasságot a férj tette tönkre akkor, amikor szeretője lett.


Változó ki hogyna reagál..

A legtöbb esetben válas lesz belőle.

De általaban nem is értem miért, de függ attól, hogy sokaig tartott 1szeri vagy pár alkalmas esetről van-e szó..


Nálam nem megpbicsájtható.

2015. febr. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

Lazán kapcsolódik, mi a férjem válása után ismerkedtünk meg. Nem volt harmadik személy, egyszerűen tarthatatlanul rossz lett a kapcsolatuk, pár év szenvedés után elváltak.


Amikor összejöttünk, az exen kiütközött valami birtoklási mánia (nekem nem kellett, de másé se legyen) és engem zaklatott olyanokkal, hogy majd küld olyan fotókat, amin ketten vannak meztelenül.


Ültem a levél felett és röhögtem, hogy van egy közös gyerekük és most rettentően meg kellene lepődnöm, hogy valaha volt köztük szexuális kapcsolat.

2015. febr. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
24%

2-es. Nem minden esetben igaz, hogy a házasságot a férj tette tönkre, ha szeretőt tart. Tönkre tehette a nyomulós szerető és az, hogy a feleség nem volt jó feleség.

Ha egy házasság jól működik, akkor a férj sem fog szeretőt keresni.

A kérdésre: Olyan házaspárt ismerek, ahol a feleséget buktatta le a szertője, válás lett a vége, de a szerető sem vette el a nőt.

2015. febr. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Kedves kérdező. Feleség vagyok, a mi házasságuk is megélt nehány erős hullámvölgyet. Úgy gondolom, nem biztos, hogy tönkre teheti a szerető a házasságot. Biztos nem azt tenném, ahogy azt ő elképzeli. Ez nagyon szituáció függő is, hogy az ember mit képes elviselni, de ha valóban komolyan gondolod a feleségeddel, hogy szereted és őt választod, építsd le sürgősen az "ágybetétet". Egyébként már lebuktatott, vagy fenyeget ?
2015. febr. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Bence_ ***** válasza:
80%

Ha van eszük akkor leülnek és őszintén elbeszélgetnek egymással.

Ha meg akarják menteni akkor megtudják.

2015. febr. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Nálam az ex letagadta hogy felesége van, így össze jöttünk. 1-2 hónapra rá kiderült, hogy bizony nős. Akkor én borítottam a bilit és írtam a szegény feleségének is (joga van tudni, kivel is él együtt), majd dobtam a pasit. Azóta is rámír néha a balga, de annyi esze nincs,hogy eltüntesse fb-n a házassága nyomait:) persze nekem már semmiképp nem kellene, rég túlléptem.
2015. febr. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%
Csak egy ilyen esetről hallottam. 6 évi titokban dugogatás után a szerető felhívta(!) a feleséget és elmondott neki mindent. A férfi ekkor laposkúszásban próbált volna mindent jóvátenni, de a feleség kidobta. Ezért és csak ezért választotta végül a szeretőjét a pasas, illetve hát nem volt választása, otthon nem maradhatott. Elvette az új nőt és nagyon nem boldogok. A felnőtt gyerekek látogatása ürügyén rendszeresen fél napokat ólálkodik a régi közös otthonban, de az exfeleségnek ő már nem kell.
2015. febr. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
40%
Minden férfi aki csal , csalni is fog, csak jobban vigyàz ;)
2015. febr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk úgy volt,hogy kaptam egy email,amiben csak a feladó neve szerepelt,egy férfi ismerőse a férjemnek, és tárgyként a férjem keresztneve.Szöveg nem volt hozzá...(véletlenül küldte el üresen ,nem tudom)


kíváncsi lettem, mi lehet ez.kinyomoztam a pasi telószámát, felhívtam.

Azt mondta,ő nem küldött emailt..

Beszélgettünk, és kiderült az élettársa találkozgat a férjemmel...Nagy balhét csináltam, elzavartam, 10 napig külön éltünk...

Végül nem váltam el, ennek 5 éve...


A mai napig nem tudom, a nő küldte e az emailt, hogy lebuktassa a férjemet,vagy a pasi.

A nőtől kitelt volna, mert rondán viselkedett, hazudozott,még évek múlva is zaklatott...


Egy sértett,visszautasított,bosszúra éhes nőtől nincs rosszabb..

2015. febr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!