Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan férfi, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, akit szándékosan lebuktatott a szeretője a felesége előtt? Ki hogy reagált erre?

Figyelt kérdés
Ezután megmenthető egy házasság?
2015. febr. 26. 03:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
45%
10. Ez mérhetetlenül gusztustalan viselkedés egy nőtől, hogy a szeretője feleségét zaklassa, ehhez már nagyon le kell alacsonyodni. Amikor belemegy valaki egy szeretői státuszba, tudja hol a helye, és ha bízik is a közös jövőben a szeretőjével, akkor is el kell tudni fogadnia, hogy erre kevés esély van, és méltósággal viselni, ha a másik fél a családja, felesége/férje mellett dönt. Erre kezdetektől fogva számítani kell. Szándékosan lebuktatni pedig még gusztustalanabb, ilyet egoista, ostoba nő tesz csak, főleg, hogy számíthat rá, hogy lebukásnál szinte minden pasi azonnal a házasságát akarja menteni. Ha meg mégis kidobja az asszony, az sem garancia a vele való boldog életre, és ez nagyon ritkán lesz a reméltek szerint. Ha a pasi vele is marad, a válás után ömlenek a problémák a nyakukba, ami kettőjük között is konfliktust, a kapcsolat romlását okozza.
2015. febr. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%

Igen,igazad van.

Nem tudom mit képzelt,2 gyerekkel majd a nyakába veszi a férjem, eltartja őket, mert a nő nem dolgozott....


Arra számított,hogy kidobom, ami meg is történt, de aztán adtunk egy esélyt magunknak, és újrakezdtük.22 éves házasságot nem ad fel az ember könnyen.


A nő 17 évvel volt fiatalabb, de egy semmi kis nő, még azt is kitalálta terhes lett a férjemtől(2-3 x voltak együtt...)Már közös jövőt tervezett,gyerekeket...

Mikor mondta neki a férjem, vetesse el, ha terhes is mert engem választ, hirtelen "elvetélt"...de előtte, még az abortusz árának a felére alkudozott...


A párja végül visszafogadta a gyerekek miatt,aztán pár éve szült neki egy 3. gyereket...azóta persze nem dolgozott, és nem is fog...

De legalább leszállt rólunk.


Azért osztottam meg ezt a történetet,életem egyik legnehezebb időszakát,hátha más is tanul belőle...

2015. febr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Én szerető voltam. Előre is szeretném leszögezni, hogy iszonyúan szégyellem magam, elég hosszú időbe telt túltenni magam a dolgokon.

16 éves voltam, és természetesen a meggyőződésem volt, hogy érettebb vagyok a koromnál. *facepalm*

Persze megvolt a sztori, hogy miért nem válik. Itt gyakorin az összes kifogását megtaláltam a megfelelő topikok alatt.

Lényeg a lényeg, hülyén hazudott, lebukott és én egy sértett tini3,14csa minden hisztériás tudását bevetve visítottam a feleség füle hallatára. *triple facepalm*

Párszor beszéltem a feleséggel, ő keresett. Hát, barátnők nem lettünk, viszont arra rádöbbentett, hogy dehogy vagyok felnőtt, csak egy kislány, aki felnőttest akart játszani.

Pár hónapja találkoztam a feleséggel terhesgondozáson. Nos, elmesélte, hogy megbocsátott, de rá pár hónapra jött egy újabb megvezethető lány, és a feleség kib. mint a macskát szükség esetén.

2015. febr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
79%

Én a szerető voltam és mire borítottam, már nagyon elegem volt az egészből, a titkolózásból, az őrlődésből, a hazugságokból a be nem váltott ígéretekből. Tönkretett volna ez a szerelem, ha nem teszem meg. Próbáltam "csak simán" szakítani, de nem ment, ő jött utánam, én meg nem voltam képes lerázni. Úgy gondoltam, így majd úgy megutál, hogy végre békén hagy.

Szerencsére így is lett. Csak azért nem bánom, mert tudom, hogy egyedül így tudtam volna megszabadulnom tőle akkor.

Azóta is együtt vannak, úgy tudom, sőt, született még egy gyerekük. Hogy hogy vannak, nem tudom, annyira nem is érdekel. Én most boldog vagyok. Talán ők is.

2015. febr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
32%

4

persze, oda eljut az ember, hogy más kell.. arról tehet a feleség is


arra gondoltam, hogy a szerető nem tehet róla..


rám nyomulhatna akármennyire akárki, ha szeretem a páromat, és/vagy nem akarok megcsaló lenni.

2015. febr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
67%
elnézést de valaki megírná mi az a "facepalm"? Biztos tudatlan vagyok de nem értem.
2015. febr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
68%

16!

Ez a facepalm:

[link]

2015. febr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
80%
17! Köszi:) már 37 vagyok, én ezeket nem követem :D
2015. febr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
67%

En meg meg ugyse a 46 evemmel...:)

Mar azt hittem csak en nem tudom..:)epp utana akartam nezni mit jelent:)


10,es12 voltam.

2015. febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
85%
Én úgy voltam szerető, hogy a férfi eltitkolta előlem, hogy menyasszonya van, akivel házasodni készülnek. Amikor ez kiderült, én nem borítottam, de megmondtam a pasinak, hogy ne merészeljen keresni többet az életben, mert akkor minden tekintetben kicsinálom. Esküdözött, hogy ő igazából nem is akarja elvenni a nőt, a nő erőlteti, de már nem tudja visszacsinálni. Szóval ráadásul még egy gyáva tetű is volt. Én azért nem csináltam semmit, mert egyrészt összeomlottam idegileg, nem lett volna még egy ilyen cirkuszhoz is lelkierőm-másrészt tartottam attól, hogy a csaj (mert elég buta volt szegénykém) úgyis a pasinak hisz majd, mert az elég jól értett a hazudozáshoz, abban profi volt. Úgy voltam vele, hogy nem avatkozom közbe, majd az élet úgyis elrendezi nekik, másrészt a csajjal kapcsolatban nem éreztem semmi felelősséget-mindenki a maga hibájából tanul. Összeházasodtak végül, de már nem érdekelnek. Nem lesz egy tartós és harmonikus házasság az ilyen, annyi biztos.
2015. febr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!