Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Párkapcsolatban /házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban /házasságban élők, menyire keresitek egymás társaságát?

Figyelt kérdés
mikor éreznétek elhanyagolva magatok a kapcsoltban?
2015. febr. 27. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen egyéni. Én pl. szeretek egyedül lenni, nem vagyunk állandóan egymás nyakán. Bár együtt élünk, meg van mindkettőnknek a saját hobbija. Viszont arra figyelünk, hogy minőségi időt azért töltsünk együtt. Esténként mindig leülünk beszélgetni, hétvégén kirándulunk, vagy társasozunk, elmegyünk wellnessbe, ami épp mindkettőnknek megfelel. Emellett a saját hobbijaink és barátaink is beleférnek. A lényeg az, hogy ne legyen bennünk hiányérzet a másik iránt.
2015. febr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést.

Nem kell keresni a masik tártsaságát, amikr van szabad időnk, akkr azt együtt töltjük.

Mármint otthon alap, hogy együtt vagyunk.

Ha valaki ek van programja, akkor megy..stb

Inkább a privát szférát kerssük, heti pár őra azért kell a munkan kívül is külön

2015. febr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Van, hogy folyton vele lennék, csak összebújnék vele, csak szex nélkül, kicsit együtt lenni. Viszont máskor meg nagyon idegesít, ha sokat vagyunk együtt. De ez hangulat függő, én is hangulat ember vagyok, ha rossz napom van, sajnos itthon is az van. Teljesen változó. Ettől még szeretem a férjem, csak vannak kevésbé bújós napok :)
2015. febr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!