Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ismertek-e olyat, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek-e olyat, amikor valaki ismét összejött a volt férjével (feleségével)? Ez meg hogyan lehet, nem tanultak a korábbi hibáikból?

Figyelt kérdés
Ismer-e valaki ilyen helyzetet? Ha egyszer már elváltak, azaz csalódnak egymásban, hogyan lehet egyáltalán lehetséges az ismételt bizalom?

2015. márc. 2. 17:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%
Pont azért jöttek össze újra, mert tanultak a hibáikból! :)
2015. márc. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem van olyan, hogy szakítás/válás után a felek egy bizonyos idő elteltével rájönnek, hogy miben hibáztak, mit kellett volna máshogy. És ha még mindig szeretik egymást, akkor jó hogy megpróbálják együtt. Mert pár hónap/év alatt megnyugszik az ember, kicsit meg is szépül a múlt hogy "nem volt az olyan rossz" vagy éppen úgy van vele, hogy biztos megváltozik majd a másik ha adnak egymásnak még egy esélyt. Ahol tényleg így van - hogy tanulnak a saját hibájukból, kibékülnek és tudnak békében egymással élni, az szerintem nagyon szép dolog, mert a szeretet/szerelem mégis olyan erős volt köztük hogy minden ellenére egymásra találtak végül.

De sajna sok olyan példa van, amit a válaszadók többsége írt. Hogy nem tanulnak a saját hibájukból, minden előről kezdődik.

Én csak azt tudom mondani, hogy vannak olyan esetek, amikor megéri újrakezdeni, de sajna elég ritkák.

2015. márc. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
41%
Én is ismerek ilyet. 7 év házasság után lelépett a férj egy másik nővel, el is váltak. Utána az exxel csalta az új nőt, majd a nő dobta. Újra összejött az exxel. Az ex meg örül mint majom a farkának, hogy nem kell egyedül lennie, mert olyan randa szegény nő, hogy senkinek nem kellett volna. A faszi meg újra, azóta is csalja, és mindig mással kúrogat. Az asszony meg hülye módra tűri. De ő baja. Na ez sem egy szereteten alapuló kapcsolat.
2015. márc. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
48%

Nalunk (mi voltunk a 25 ev utan ujra osszahazasodott par)

soha nem volt hutlenseg egyszeruen mas iranyba kepzeltuk el az eletunket szetvaltunk a kulon celok miatt.

Mindig is szerettuk egymast bekeben valtunk en nagyon ambicios voltam tobbet akartam kalandot mast

2015. márc. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
29%

Az én exem is csalt a szintén baromi rasnya exével (tudom, én sem vagyok egy Claudia Schiffer), aztán állítólag összejöttek megint, de az exike most mással van, próbál felkoppanni:D

Én azóta boldog házasságban élek.

2015. márc. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
83%

Három ilyet ismerek, ebből egynek nem tudom a hátterét, de gyanús, hogy azóta újra szétmentek.

Az egyik pár nagyon fiatalon jött össze, és néhány év házasság után megromlott a kapcsolatuk. A nő egy beképzelt majom, akinek meggyőződése, hogy ő a világon a legjobb csaj, és őrá mindenki irigykedik (ez utóbbit egyébként ő fogalmazta meg így a saját szájával, majdnem kiröhögtem..). Na, ez a nő szerintem szép lassan felismerte, hogy az exférjét leszámítva a kutyának sem kell, ezért visszahódította azt az exét, aki meg valami miatt azt hiszi, hogy ő más nővel életképtelen. A kapcsolatuk azóta is konfliktusokkal terhelt, bár kifelé megy a reklámtevékenység, hogy ők mennyire kiváló páros és család, mert azóta van egy szekérderék gyerekük is, úgyhogy nem csak egymást, de őket is lehet lelkileg nyomorgatni.

A harmadik páros pedig anyagi okokból nem tudott ténylegesen elválni, papíron igen, de a szétköltözésnek jó ideig különböző akadályai voltak (elsősorban a férj nem tett semmit az ügy érdekében), úgyhogy ott egy fedél alatt újra összekeveredtek, lett egy gyerekük is, ezért újra összeházasodtak, de mivel a pasi egy igazi bar.m, ezért megint elváltak, és szerencsére évek óta külön élnek.

2015. márc. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!