Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A válás lenne a megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A válás lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
A férjem a legkedvesebb ember a világon. Imádják a gyerekek. Egy nagy gondom van vele: alig van köztünk intimitás. Úgy élünk együtt, mint két jó barát. Most pl. már egy hónapja nem voltunk együtt. Mielőtt azzal jönnétek: nem hanyagolom el magam, sőt. A szexis fehérneművel is próbálkoztam, aznapra megoldotta a gondot. De csak én kezdeményezek, és már nagyon meguntam, el is ment a kedvem tőle, hogy "kolduljak" a szexért. Ha én nem kezdeményezek, akkor nincs köztünk semmi. Tudom, hogy nincs senkije, nem ez az ok. Két hónapja mondtam, hogy én nem akarok úgy élni, mint a barátok, váljunk el. Azt mondta, szeret, nem akar válni. De szex továbbra sincs. Mit tegyek?
2015. márc. 6. 11:08
1 2
 11/16 Janka néni ***** válasza:
Én mindenképp megbeszélném vele. Ha ennyi a szexuális igénye, azt azért észrevetted volna korábban is. Ha pedig ez nem túl rég és hirtelen változott meg, annak valami konkrét oka van. Ha rá tudod venni a szexre, az rendben van? Nincs valamilyen erre kiható egészségügyi/pszichés gondja, amiről nem beszél?
2015. márc. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem mar rad unt,sajnos van ilyen.Azert nem akar mar veled lefekudni mert megunt.
2015. márc. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
63%

"Én azt gondolom, hogy túl régóta vagyunk együtt, és egyszerűen már nem vágyik rám."



CSAK ez nem lehet ok, mi a férjemmel 25 éve élünk együtt és még mindig kivánjuk egymást, nemcsak megszokásból vagyunk együtt. (Nem dicsekedni akarok, vagy titeket lehúzni, csak azt közölni, hoyg az nem elég ok arra, hogy ne akarjon veled lenni, hogy régen együttéltek.)


Viszont nem írtad, mióta vagytok együtt és hány gyerekeket van. Mert elöfordulhat, hogy attól fél, megint terhes leszel.

De lehet munkahelyi stressz, egészségügyi probléma, kiégettség, esetleg a gyerekek ottléte zavarja, meg még sok más is lehet.


Az egyik elözö válaszoló javaslata szerintem igen hasznos, mármint a párterápia, ugyanis ott szakember segítségével ki tudjátok deríteni az ok(ok)at, és találhattok közösen valami megoldást is.

2015. márc. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem sincs kedvem a szexhez hónapok óta,vagy csak nagyon ritkán,mert unalmasnak találom a napokat,nem dob fel semmi.Több közös,kimozdulós program kellene szerintem,vagy valami,ami nem megszokott.
2015. márc. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem a húgom most vált el 11 év után a férjétől, éppen amiatt, mert a férje depressziós volt, és alacsony volt (emiatt vagy ettől függetlenül) a tesztoszteron-szintje is. Hiába könyörgött neki, nem volt hajlandó elmnenni párterápiára vagy, hogy a depresszióját vagy a tesztoszteron-hiányát kezeltetni.


Nem lehetséges, hogy ilyen robléma van?

2015. márc. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Bence_ ***** válasza:

Te meguntad?

Ha ilyen volt mindig akkor ok. Ha régen jó volt akkor valami változott.

Én is jó ideje nézegetem a nejem, de a mai napig kívánom.

2015. márc. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!