Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mi az értelmük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az értelmük ezeknek a hazugságoknak?

Figyelt kérdés

Én már nem tudok mire gondolni, de a hajam égnek áll...


Csörgött a telefon, felveszi, beszélnek. Én a szobában, pár perc múlva megyek ki hozzá.

-Ki keresett az előbb?

-Géza.

-Biztos?

-Biztos.

-De Géza nem hívhatott, úgy tudom külföldön van.

-Mondom, hogy a Géza volt.

-Hülyének nézel? Látom rajtad, hogy hazudsz. Szóval?

-Na jó tényleg nem ő hívott hanem a Béla.


Na nem pont így, de ez a lényege. Teljesen jelentéktelen dolog miatt. Mikor megkérdezem mi értelme volt azt mondani, hogy x-el beszélt, miközben y-al a válasz annyi, hogy nem tudja.


És elég sokszor vannak ilyen hazugságok, már látom rajta mikor nem mond igazat.


Szerintetek? Mi lehet az oka ezeknek? Mikor aztán tényleg semmi oka rá? Ez csak egy hülye példa volt, de sok ilyen van.


Van hogy van "oka" a hazugságnak. Pl mikor leszoktunk a cigiről, ő meg hazudozott és ugyanúgy cigizett... na de ezek? aminek tényleg nincs értelme?


2015. márc. 6. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%

Minek mindig megkérdezni,hogy ki telefonált.

Ha téged hivnak telefonon, õ is kérdezi tõled, legközelebb te is válaszolj neki igy vissza,ahogyan õ neked.

2015. márc. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Mindketten unatkoztok és egymás agyára mentek.
2015. márc. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Egy kapcsolat alapja az őszinteség. Mindig, mindenben.

Ha megindokolja, akkor tegyetek az őszinteségért, ha nem, akkor lapátra vele...

2015. márc. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez így volt mindig, vagy valamikor elkezdődött?

Nekem is volt ilyen ismerősöm, már semmilyen kapcsolatban nem állunk, - lehet tán betegség, de én nem tudom elviselni.

2015. márc. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mintha én írtam volna ki a kérdést...Férjem ugyan ezt csinálja. Teljesen fölösleges, apró hülyeségekről kamuzik, vagy esetleg kiszínez dolgokat. Az ő esetében a színezgetések hátterében az áll, hogy eléggé önbizalom hiányos, így próbál "lenyűgözni" embereket, de ezen a problémán már dolgozunk.

Ami az apró hazugságokat illeti, fogalmam sincs, én is szívesen olvasnám egy hozzáértő válaszát :)


24/N

2015. márc. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Hajaj...

[link]


Nekem is volt szociopata barátom, és annyira, de annyira nehezen ismerhető fel.

Nem mondom, hogy a tiéd is az, bár a kóros hazudozás (tehát hazugságok értelem nélkül, cél nélkül) eléggé intő jel. Olvasd el ezt a leírást, és ha a párodra ismersz... menekülj.

2015. márc. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is ilyen,sokszor hazugságon kapom.Először lehülyéz,aztán két nap múlva bevallja hogy igazam volt.Nem tudom meddig birom még.
2015. márc. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem unatkozok, van elég dolgom:) és az hogy rákérdeztem ki hívja nem számonkérés volt csak szimplán rákérdeztem, ő is van hogy megkérdezi kivel beszéltem. És igen, jó lenne valami hozzáértő válasza, mert már nincs agyam kitalálni mire jók ezek. Mikor most rákérdeztem, hogy ez mire volt jó annyit mondott hogy tényleg nem tudja csak úgy mondta. Mióta ismerem ilyen csak az elején ez fel sem tűnt, aztán van hogy hónapokig nem kamuzik, utána mindig kiderül valami és mindig annyi a válasz hogy "tudom hogy hülye voltam, de nem tudom miért hazudtam". Hiába mondom neki, hogy de biztos volt valami oka, ok nélkül nem hazudik az ember csak van valami magyarázatod, de nincs... Volt olyan pl régebben, hogy elment bulizni az egyik barátommal míg én nem voltam itthon. Tudta jól, hogy ki fog derülni, mert az ismerősöm el fogja szólni magát, (főleg úgy hogy meg se kérte az ismerősömet, hogy hallgasson a bulizásról) nekem meg mikor hívtam azt mondta hogy itthon tévézik. Ennek se volt értelme, mert ha mondja hogy elmennek nem szóltam volna egy szót se...ez is csak egy példa a sok közül és mindig megígéri hogy többet nem fog hazudni, nem akar elveszíteni minket stb...de mindig jön valami apróság és nem értem miért kell...
2015. márc. 7. 09:56
 9/11 A kérdező kommentje:
antiszociális személyiségzavar...hát ezt mintha róla írták volna... "Tisztában van azzal, hogy amit tesz, büntethető – csak éppen nem érdekli." és igaz az is, hogy nem szorong, minden úgy jó neki ahogy van. Elgondolkodtató, mert elég sok minden azonos azzal amit itt írnak. De ha ez így van, gondolom sok mit nem lehet tenni, ha már "személyiségzavar", a személyiséget nemigazán lehet változtatni, vagy igen? Kérdés az, hogy ez örökölhető-e, vagy mitől alakulhat ki?
2015. márc. 7. 10:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Amennyire tudom, gyerekkorban alakul ki.
2015. márc. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!