Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi volt az oka a legutóbbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az oka a legutóbbi veszekedéseteknek, amikor úgy érezted hogy ott hagyod a fr#ncba?

Figyelt kérdés

2015. márc. 8. 15:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Az egymillió-négyszázezredik veszekedés után az provokálta ki a szakítást, hogy kivágta a hisztit azért, mert anyámék(akit persze utált) adtak ajándékba egy kis éjjeliszekrényt, mert nem volt. Neki az nem tetszett, ronda(erről van szó: [link] minek kellett elfogadni. Akkor és ott úgy elfogott a méreg, hogy helyben levágtam a legnőiesebb hisztit férfi létemre, és mondtam hogy akkor most szedje a cuccait, üljön be a kocsiba és tűnjön el. Életem legjobb döntése volt.
2015. márc. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
22%
A mai nap éreztem úgy , levágta a hisztit mert hogy nőnap én meg nem is köszöntöttem fel, meg már nem is szeretem, blabla stb. tudjátok, hónapokkal ezelőtti dolgok felhánytorgatása. Hát még jó hogy nem , mivel nem érdemli meg , kis szemét , megcsalós rib-anc, piszkos lusta dög. Mindegy várom a megfelelő alkalmat és akkor elhagyom. Remélem mihamarabb eljön az az idő.
2015. márc. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
82%

Hogy otthagyom a francba??? Hát talán az, mikor újra visszaszokott a cigire. Akkor nagyon azt éreztem. Egyébként sok veszekedésnél érzem ezt, de csak pillanatnyi hév :)

Legutóbbi vitánk amiatt volt, mert leengedi folyton a redőnyt, és mivel egy szobás albérletben lakunk, folyton sötétben kell lenni, ettől már kivagyok, főleg, hogy végre jön be egy kis fény. Már olyanok vagyunk, mint a vámpírok...

másnak lehet, ez apróság, de ez már régóta húzódik....

2015. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%
Hümm sokáig azt hittem az zavar legjobban, hogy félig impotens probrémái voltak s nem volt hajlandó tenni ellene s nekem a nőimélótásom teljesen eltűnt. Csak most jöttem rá, hogy a legjobban az zavar ami e mögött a tette mögött is lapult, hogy túl kényelmes, nem törődöm, elfogadja a törődést, imádtam vigyázni rá, kényeztetni étellel, idővel, programokkal, élvezi, elvárja egy jó köszivel de viszonozni, hogy akárcsak szexet kezdeményezzen vagy reagáljon a szexuális simogatásomra, az hogy magától megcsókoljon vagy csak egy szál virág amit tudja h imádok de nem kapok. Ma lett vége, s tudom, hogy sose értette meg mekkora fájdalmat okozott vagy ami félelmetesebb nem is érdekelte csak az ő érzései számítanak. :((((
2015. márc. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

#13 "Mar olyanok vagyunk mint a vampirok" :)) ezen olyan jot rohogtem most!

Ami nagyon felidegesitett legutoljara az az volt, hogy kb 5 heten at minden ketnapos szabadnapjan egyik nap reszeg volt, masik nap masnapos...

Betelt nalam a pohar, es kozoltem vele, hogy kezd tulzasba esni(egy-ket sorre, egy pohar borra, palinkara kaja elott nem mondtam soha semmit). Elvittem edesapamhoz, aztan felhivtam az o edesapjat, bemutattam neki a jovojet... mert ha folytatna akkor pont olyan lenne mint ok... alkoholista... Azota nem rugott be. Iszik, de sosem reszeg... Ez kb masfel honapja volt. Kozoltem vele, hogy ha kell ket gyerekkel utanam megelek majd nyomorogva, de egy alkoholistat soha nem.fogok elviselni..m

2015. márc. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ilyen veszekedésünk még soha nem volt. Döbbenten látom, hogy eddig kivétel nélkül mindenkinél igen :(
2015. márc. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ez nálam mindig fordítva volt. Körülbelül tucatnyi kapcsolatban voltam (egyszerre egy mindig, 1-2 hónapnál tovább sose bírták mellettem - érthető módon emiatt sose volt alkalom testiségre) 25 évem alatt, a lányok pedig folyton elhagytak. Leginkább azért, mert sose voltak belém szerelmesek. Utána rájöttek, hogy nem is tudnának vonzódni se hozzám.


Soha nem küldtem el magam mellől az exeket és nem is tenném, ha lenne megint valaki, mert az öngyilkosság lenne. Nem a reakciója, hanem az, hogy ha elhagyna, akkor szenvednék a magányban

2015. márc. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#12 Bocs a véleményemért, de nagyon visszataszító dolog, amit írtál. Ha ilyen véleménnyel vagy a "társadról" miért vagy vele még mindig együtt? Csak nem azért, hogy kihasználd őt? Te mennyivel vagy jobb nála (még ha igazad is lenne mindenben)? Nem az lenne az egyenesebb, ha most közölnéd vele hogy mi a pálya, és mindketten tisztán látva tennétek a dolgotokat (vagy megbocsátás és szeretés, vagy elválás)? Mi az, hogy első adandó alkalommal? Ha találsz egy jobb nőt, akivel megcsalhatod?!

Persze vannak olyan helyzetek, amikor nincs más lehetőség... pl. nincs hová költözni, vagy költöztetni, nincs pénz, stb. de akkor is fel lehet ezt vállalni, és tisztázni az elhidegülést, és lehet így is együtt élni... külön-külön. Akkor nyilván nem várna el többé virágot, nem pazarolná rád az éveit, és te sem rá.

Jobban kéne tisztelned őt is és magadat is, mert most csak magadat minősíted le, és még büszke is vagy rá.

2015. márc. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
58%

Hogy mi volt az ok? :-D

Hát csak annyi, hogy az asszonykám terhes lett.

Gondolom nem kell kifejteni, hogy nem Tőlem.

Én éjszakásként dolgoztam, ő meg addig a saját lakásunkban "kezeltette" magát.


Komplett regényt tudnék írni a sok kis idióta dolgairól de sajnos nem elég a karakter. :-D


Szóval nem csak 'úgy éreztem', hogy otthagyom hanem ott is hagytam.

2015. márc. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Amikor 3 hónap után kiderült, hogy férjnél van...Papíron... Azt azért illet volna közölni az elején!
2015. márc. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!