Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak, ha a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a férjem más nökkel flörtöl? Mivel vágjak visza?

Figyelt kérdés
Mással szivesen beszélget, flörtölet, csetelget. nekem meg csak annyit mond telefonon, hogy ne fárasszam. Egyszer már megcsalt, illetve nem egyszer. 23 éve vagyunk házasok, 46 éves
2015. márc. 10. 22:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
65%
Engedd el! Ha kihűlt a kapcsolat, és már nem jó együtt, akkor miért viselkedtek ovis módra? (visszavágás...)
2015. márc. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

mi az, hogy mivel vágj vissza? mire lenne jó ha macska egér játékba kezdenétek? nem elég, hogy megcsalt, nem is egyszer, flörtölget, stb?

közel az 50hez azt hinné az ember lánya, hogy képesek felnőtt emberek módjára viselkedni...


üljetek le és beszéljétek át az életeteket. ha szeretnétek folytatni együtt akkor mond el neki, hogy ez nem fér bele egy házasságba és melegítsétek fel a kapcsolatotokat, menjetek el hosszú hétvégére, vacsizni, kezdjetek el valami közös hobbit, pl. sportoljatok. vagy ha már annyira kihűlt akkor le kell zárni, még van időtök új életet kezdeni, nyitni mások felé...

2015. márc. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez menthetetlen helyzet, bocs.

Az én volt pasim is ezt csinálta, mindenki jó volt, én soha.

Semmiben.

Teljesen lerombolta az önbizalmamat, pedig nagyon igyekeztem, modell testűre edzettem magam, agyilag se vagyok egy buta nő, háztartást én vittem, kaja, gondoskodás, segítség neki mindenben, mégse voltam jó.

El is hagyott, mert még "élni akart", "csajozni", meg is mondta a szemembe.

Úgy éreztem magam konkrétan utána, mint egy rakás sz@r, most már jobb.

Jönne vissza, nem jött be a csajozás.

Nem, köszi!

Nem kezdem újra ugyanazt.

Menjen, úgyse változik meg soha.

2015. márc. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
5%
Az nem az ő hibája, ha nem tudod kielégíteni és adod az úri nőt.
2015. márc. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Válj el. A házasságot nem gólra játsszák.
2015. márc. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

szerintem pont lesza.rná, hogy te flortolsz..sot még orulne is neki, igy azt gondolná, na végre, szabad az ut, az asszony is boldog és én is végre élhetek "nyitottan"...

elválnék, sajnos, már nem érdekled a férdjed, aki azt irja, hogy, dobd fel a ruhatárad, tornázz stb. stb. .csak maszlag, itt te már bármit tehetnél a helyzeten nem változtatna. egyébként is minek változtatnál magadon egy ilyen férfi miatt, aki kutyába se vesz.

2015. márc. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

46 évesen ilyen gyerekes vagy?


te jó ég...

2015. márc. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Bence_ ***** válasza:

Ha te vissza vágsz neki neked mitől lesz jobb?

Te még mindig egy rossz kapcsolatban vagy+ még a párodnak is rossz. Hálleluja. Istenem.

Inkább azon törd a fejed mitől lehetne neked, nektek jó.

2015. márc. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ha neked annyit képes mondani csak, hogy ne fáraszd, akkor ott sokkal nagyobb a baj, mint hogy nőkkel flörtölget. Azt kéne átbeszélni, átgondolni, mi vezetett odáig, hogy ilyen a kapcsolatotok. A nőkkel való flörtölés már csak hab a tortán...
2015. márc. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Minek kell visszavagni? Jobban erezned magad, ha belemennel Te is ilyen kisstilu jatszmakba? Ha egyszer megcsalt, akkor meg fog tobbszor is...sajnos ilyenek a ferfiak - tisztelet a kivetelnek. Ha nem megy a dolog, akkor lepj ki. Rossz lesz par honapig, esetleg 1-2 evig, de utana lelkileg helyrejossz es kepes leszel uj eletet kezdeni. Jobb lesz, mint vergodni meg 10 evig vele...
2015. márc. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!