Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan kezeljem ezt a férjemnél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt a férjemnél?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk házasok a férjemmel, nagyon szeretjük egymást, de egyéb családi dolgok miatt, most egy nehéz időszakon megyünk keresztül és ez megviseli a kapcsolatunkat. Sosem volt könnyű kitalálni, hogy mit érez, vagy gondol, de most egyáltalán nem enged közel magához. Ha nagyon ritkán tudunk beszélni a gondokról akkor furcsán válaszol: azt mondja, hogy ez a baj velem, de közben magáról beszél például mondjuk az a baj, hogy nem tudsz nemet mondani a szüleidnek, közben pedig rám ez nagyon nem igaz, rá viszont igen és sok ilyen van. (Sokáig gondolkodom azokon a dolgokon amiket mond és szinte az össze inkább rá jellemző). mitől lehet ez? Hogy kezeljem?
2015. márc. 11. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik,hogy nagyon hárít a férjed valamit.Nincsenek véletlen más ismerősei,akiknek valamiért jobban megnyílik?
2015. márc. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gömbicica ***** válasza:

férfiember nem nagyon szokott beszédes lenni. főleg ha problémákról van szó((((

-tapasztalat- :-(

-az a baj, hogy nem tudsz nemet mondani a szüleidnek-

miben kéne nemet mondanod? kérdezz vissza!

2015. márc. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsit személyiségzavarosnak tűnik, ha valóban a saját hibáit vonatkoztatja rád. Szerintem nagyon komolyan le kell vele ülni, aztán az egészet azzal kezdeni, hogy mélyen érzelmesen elmagyarázod neki, hogy mennyire szereted őt, milyen jó, hogy vagytok egymásnak, stb, de hogy most komoly problémák kezdődnek, amiknek elejét kell venni, ezért ha te is fontos vagy neki, akkor méltóztasson megnyílni és engedni, hogy segíts. A férfiak nagyon nehezen nyílnak meg, főleg, ha azzal gyengének mutatkoznak. Ezzel a problémával nem vagy egyedül. Kitartás, remélem, sikerül megoldani! :)
2015. márc. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Belemennék a játékba, pl. "Már megint ugráltatnak a szüleim? Legközelebb tegyem le a telefont."
2015. márc. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen cipőben járok, csak mi nem vagyunk házasok, az én párom is ugyanígy kivetít rám (mondjuk, hozzátenném hogy o depressziós is valamennyire). És én sem tudom hogy megoldani, talán annyival, hogy, amikor idoben kapcsolok, hogy valójában saját magáról beszél (nem mindig sikerül) próbálok rá célozni higgadtan és türelmesen, hogy ez igazából rá jellemző. Szerencsére o elgondolkodik később azon amit mondok, és ha nem is mondja ki, hogy igazam volt, a viselkedésén látom, hogy próbál változtatni, azaz elismeri. Neki sajnos meghalt az édesanyja 10 x éves korában, és azután változott meg a természete (nagyon zárkózott lett, ezt konkrétan ő mondta el nekem). Sajnos nálunk is ritka az ilyen pillanat, amikor hajlandó megnyílni. Emiatt sajnos néha azt gondolom, hogy talán nem én vagyok neki a megfelelő partner. :(
2015. márc. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!