Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire tolerálnátok ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tolerálnátok ezt a férjetektől? 17-19 éves lányok, stb

Figyelt kérdés

-sokat keres, de előttetek titkolná, hogy mennyi pénze van

-magának 80 ezerért is megvesz egy cipőt, nektek még Karácsonyra, születésnapotokra sem venne ajándékot, de Tőletek elvárja ezt, sőt azt is, hogy családi ünnepséget rendezzetek Neki

-megvetette veletek a saját nevetekre hitelre a hatalmas házat, medencével, garázzsal, mert "ő majd segít a hitel törlesztésében és a rezsiben". Erre soha semmibe nem száll be, annyit segít, hogy a hétvégi nagybevásárlásnál fizet, de ha már 20 ezer felett van az összeg, tombol mindenki előtt a pénztárnál, pedig ebből a legtöbb tétel az övé (csak a legdrágább kell neki mindenből).

-a telefonját dugdossa, kitöröl belőle mindent

-reggel elmegy dolgozni, de kiborul, ha nem kap kávét és reggelit, este megy haza, a vacsoránál ugyanez.

-elmondása szerint egész nap dolgozik az irodájában, de Ti ebből semmit nem láttok, mert anyagilag semmibe nem száll be, mindent Ti fizettek

-semmit nem segít a ház körül, Ti vágtok fát, takarítotok tavat, festetek medencét, télen ti keltek fel hajnalban havat lapátolni, nyáron ti nyírtok füvet a tűző napon

-Ő focizik, teniszezik, úszik, sosincs otthon, de ha mégis, akkor beül a tévé elé, vagy a szobájában van és csendet akar, mert "fáradt"

-a legkisebb dolog miatt üvöltőrohamot kap, már a szomszédok is szóltak emiatt

-betegesen félt mindent, ami az övé, de a más telefonját elejti, más ember dolgaira nem vigyáz

-kamasz, fiatal lányokat nézeget látványosan, a barátokkal töltött síelésen már egy barátja felesége szólt rá, hogy szívesen odaszól az egyik lánynak, hogy mutatkozzon be, mert látja, hogy nagyon érdekli

-bárhol lennétek, megjegyzéseket tenne más lányokra/nőkre, hogy milyen jól néznek ki, elfogadná és ennél durvábbakat. Ezt úgy, hogy Ti sem egy 90 kg-os, magára semmit nem adó nők lennétek, hanem olyanok, akik tényleg törődnek magukkal és más férfiak megnéznek.



Normális, ha egy nő ezt elviseli??


2015. márc. 11. 18:21
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Meg a kedvencem az, mikor mondja, hogy nincs pénze arra, hogy kifizesse a tüzifát, amit hoznak, de iPhone-t tud venni...

És ezt úgy, hogy amúgy hü.ye az elektronikához, most egy nyomógombos telefonja van, amit dobál, ha valami nem úgy megy rajta, ahogy Ő akarja és tényleg képtelen használni a modern dolgokat, az én iPademet is próbálta használni, de az lett a vége, hogy kis híján földhöz vágta, mert nem az az alkalmazás indult el, amit Ő akart.

Erre ma hazajött, hogy az egyik haverja azt mondja, hogy ez a legjobb telefon most és Ő neki kell egy ilyen, mert nem égőzik tovább a mostani telefonjával. De könyörgöm, még használni sem tudja! Csak telefonál rajta, azt is nehezen. Majd pont Ő fog kihasználni egy iPhonet, vagy bármilyen okostelefont, amikor nélkülem egy sms-t nem tud megírni.


Meg undorító módon megbámulja még a barátnőimet is, meg megjegyzéseket tesz korombeliekre. De csak a szája nagy, hozzájuk szólni már nem merne.

2015. márc. 11. 19:16
 22/27 anonim ***** válasza:
43%

Nem kell nagybetűvel írni azt, hogy neki, neked, te, ti, karácsony...

Amúgy meg a pasit dobni kell.

2015. márc. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Ezen Kizarolag Anyukad tud megvaltoztatni! Persze ha akar.
2015. márc. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Az én anyám se tudta kirúgni a kiállhatatlan élettársát. Hát köszönöm, én ebből nem kértem. A saját életét tönkre teheti, az enyémet nem kell.

Elköltöztem, vissza se néztem. Ez 13 éve volt. Még mindig azzal az emberrel él, és nem ismeri az unokáját sem...

2015. márc. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
Azért neked is szarul mehet ám a sorod kérdező, ha iPad-ed van. -.-"
2015. márc. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
En kidobnam, de ha te turod, nem tudlak sajnalni. Megerdemled. De mondd, erhet valakinek ennyit a faeka, meg par jo -?- dugas?
2015. márc. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Hát, aki ezt eltűri az meg is érdemli a sorsát. Én nem viselném el ennek a leírásnak a töredékét sem.
2015. márc. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!