Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségemnek tökéletes teste...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségemnek tökéletes teste van (számomra), de félek hogy meg fogom unni. Így lesz végül?

Figyelt kérdés
6 éve ismerjük egymást. Mivel mindig kívánom a szex is tökéletes.
2015. márc. 13. 21:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Mi a problemad tulajdonkeppen? :D
2015. márc. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Nyugtass meg, hogy csak viccelsz.
2015. márc. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Arra nem gondoltál, mi lesz, ha ő előbb fog megunni téged, mint te őt?:-)
2015. márc. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Jó hírem van ,7 évente a testünk tulajdonképpen kicserélődik. Csak akkor fogod unni, ha unni akarod...
2015. márc. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kicserélődik???
2015. márc. 13. 21:24
 6/17 anonim ***** válasza:
A teljes regenerációra gondolt. De annak nincs sok köze a szexualitáshoz. Tartsd magasan a tesztoszteronszinted és akkor nem unod meg.
2015. márc. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Talán ha nem csak a testéért lennél oda, hanem EMELLETT mint embert szeretnéd, de úgy istenigazán, akkor eszedbe se jutna ilyesmi.


Mi az, hogy megunod? Szereted nem?


Minek vetted el, nem tudtad, hogy a házasság (elméletileg) örökre szól? Nem, az ilyenek, mint te, csúfot űztök ebből az intézményből. Hogy miért mondom ezt? Mert ha örökre terveztél volna vele, akkor eszedbe jutna, hogy ez a test amit elvettél, egyszer megöregszik. És hiába minden sport, fitness, aromaterápia, kutyafüle, ráncos lesz, foltos, és öregszagú. Szerintem ebből így nem lesz kutyaszär se, nemhogy sírig tartó kapcsolat.

2015. márc. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen a tanga bugyibol tundra bugyi lesz... az elottem valaszolonal a pont... csak kulsosegekrol irtal, es szerintem mar most unod azert is irtad ki a kerdest. Szoktatok beszelgetni? Pobaljatok meg.
2015. márc. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy lesznek hullámvölgyek, mint minden hosszútávú kapcsolatban. Mindkettőtöknek tenni kell majd érte, hogy ezekből kijöjjetek. Ráparázni fölösleges, csak önbeteljesítő jóslatot gyártasz.
2015. márc. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

Honnan jött ez a gondolat? Gondolom hallottál , olvastál ilyenről!?Hát persze ,mivel jelen pillanatban még minden "rendben "megy.


Bizonyos értelemben van alapja az aggodalmadnak.

Nagyon sokan olyanok vagyunk, hogy egy bizonyos idő elteltével rá ununk a tárgyainkra , és sajnos ráunhatunk emberekre , társunkra is.

Szerintem ha komolyan foglalkoztat ezen kérdés, akkor komolyan kezdj el fogadkozni azzal, hogy mi lehet az oka annak,hogy rá ununk dolgokra, rá ununk emberekre.

Egy kis közelítő.

A legcsodálatosabb testű nő teste is egy idő után megszokottá válhat , és valóban megunhatjuk.

De csak akkor ha a testet látjuk benne.

Amikor túl tudunk lépni az anyagiasságon, testiségen, akkor semmit nem ununk .

Egy nyári napon egy kis erdei ösvényen sétáltam, kellemes idő volt, de valahogy olyan "unalmas volt az erdő" számomra. Már nagyon sokszor végig mentem azon az ösvényen,már gondoltam,hogy legközelebb keresek valami új ösvényt ,új erdőrész ahol még nem jártam.

Másnap mégis csak a régi megszokott erdőrészbe mentem a megszokott ösvényen.

Nem tudom ,hogy mi történt velem, de fantasztikusan jó érzés volt sétálni ott az erdőben ,és csodálatos szépnek láttam , semmi unalmas nem volt benne. Pedig az erdő szerintem semmit nem változott. Ugyanaz az erdő volt mint előző nap.

2015. márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!