Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a férjetek ennyire ostoba lenne?

Figyelt kérdés

Még decemberben kezdődött a dolog. Ahol dolgozom, megkértek hogy várjam meg a szállítót és írassam alá vele a papírt. Ami a lényeg, hogy odakint voltam a zsúfolt utcán. Férjemmel megbeszéltük, hogy megvár és együtt beülünk valahova megünnepelni a névnapomat. Amikor megérkezett a szállító, még át kellett számolni az árut és addig úgy volt, hogy férjem megvár a közelben (15 perc). Közben felhívott hogy két idegen leszólította, hogy van számára egy üzleti ajánlatuk és hallgassa meg. Férjem meg mondta hogy szeretne velük elmenni (elvileg valahová a közelbe). Én arra gondoltam hogy biztos beülnek valahová egy kávéra, legalább addig sem fázik. Mikor végeztem, fel akartam hívni, nem volt elérhető... fél óráig semmi, majd mikor kicsöngött, közölte, hogy a város másik végébe vitték egy előadásra. Metróval mentek, nem volt térerő, azt sem tudja hogy hol van, de jó lenne ha jönnék. Majdnem egy óra volt az út metróval oda, én meg nem kicsit aggódtam hogy mi van vele. Aztán találkoztam vele meg egy csajjal aki magával vitte. Mondta hogy lesz egy előadás 6-tol. Férjem ragaszkodott hozzá, hogy nézzük meg. Végül késett egy órát az egész, de ami a legszörnyűbb hogy egy piramisépítő céghez kellett volna csatlakozni. Már az egész szinte egy nagy vicc volt. A videójuk arról szólt, hogy a nagyon szegény srác belevágott a dologba, senki nem támogatta, de egy év alatt milliárdos lett. volt egy olyan rész ahol a közönség a vállán cipelte elismerése jeléül, mert a srác gazdag volt és megérdemli. Közben villogott a hatalmas "színarany" karórával meg az öltönnyel ami rövid és szűk is volt, a család meg örömében sírt hátul, hogy a srác a család büszkesége. Annyira hányingerkeltően mű volt az egész, hogy sok ilyet láttam már, de ez tényleg a legalja volt. Maga a cég arról szól, hogy elektronikai termékeket kell eladni ismerősöknek. A termékek drágák és olyan márkák amiket nem igazán ismernek az emberek. Mindehhez 100.000Ft-ot kellett volna befizetni ami persze ha minden hónapban eladsz egy millió forint értékben, akkor egy év alatt meg is terülne. Az előadás végén mit gondoltok ki volt az első jelentkező aki ki akarta tölteni a jelentkezési lapot, amiben az összes bankszámlaadatot meg kellett volna adni??? Természetesen az én férjem. Hátrahívtak bennünket, nyomták a kezünkbe a tollat meg a papírt (mert akkor mindketten csatlakozzunk). Én először illedelmesen visszaadtam a papírt, hogy nincs rá szükségem, férjem meg elkezdte volna kitölteni. Mondtam neki, hogy ne csináljon hülyeséget, ekkor mondta a nőnek aki be akarta szervezni, hogy hazavinné a papírt és átgondolja, majd holnap visszahozza. Természetesen az nem jó, töltse ki most. Nah akkor erőteljesebben mondtam, hogy szeretnénk elhagyni a termet. Ekkor a no odaadta a férjemnek a papírt, hogy nah jó töltse ki otthon, de az lenne a legjobb, hogy úgy hogy nekem ne mondja el, mert "a család és a feleségek általában nem támogatóak". Nah ekkor kettétéptem a papírt hogy hagyjanak az egésszel.

Utána mikor kimentünk, még én voltam a goromba.

Mellesleg egyből hazaindultunk és este 11-re értünk haza.


Tegnap férjemnek a bátyja küldött egy képet és meg akarta nekem mutatni. Látom hogy a bátyja alatt lévő üzenetküldő egy csinos szőke no, és az üzenetéből annyi látszott hogy "akkor szerda este várunk". Kérdezem o meg kicsoda? Hát az úgy volt, hogy jött hazafelé még előző szerdán, mikor egy szőke no leszólította hogy van egy üzleti ajánlata egy elektronikai termékeket értékesítő cégnél és el kéne menni az előadásra szerdán. Párom egyből megadta a telefonszámát, hogy a no áthessegesse a címet. Egyébként a hely az tolunk 1.5 óra busszal. Kérdezem, hogy nem akart erről szólni? Erre az volt a válasz, előtte elmondta volna. Kérdezem, hogy egyedül akar menni? Erre a válasz, hogy azt hitte dolgozok, de ha nem akkor elmehetek vele. Mondtam neki, hogy igére meg, hogy nem csatlakozik semmi ilyenhez. Ekkor mondja hogy majd legfeljebb kitölti a papírokat és másnap szól nekik hogy még sincs hozzá kedve. Mondom megadod nekik az összes banki adatodat? Igen, mert úgysincs sok pénz a számláján, nem tudnánk szinte semmit leemelni. Kérdezem mi a cég neve? Jah azt nem kérdezte meg.


Őt nem lehet lebeszélni, hogy ne menjen. Nekem meg nincs kedvem a fél szabadnapomat ezzel tölteni. Most vagy itthon maradok és reménykedek benne hogy nem ír alá semmit amiben nekünk kell fizetni vagy vele megyek és az lesz mint a múltkor. Viszont azt sem akarom, hogy minden alkalommal azon kelljen aggódnom, hogy mi van ha a következőnél nem szól nekem?



2015. márc. 14. 14:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Közös számlátok van? Ha igen biztos nem hagynám. Ha neki van külön akkor menjen csak majd pofára ejtik, akkor talán magához tér.

Az már más kérdés, hogy egy ennyire agyhalott embert már rég elhagytam volna...

2015. márc. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

ERdekes, hogy mindig "csinos, sszoke holgyek" szolitjak le uzletajanlattal.

Bukik a szokekre?

Amugy, tenyleg, ritka egy hulye pali. Nem birnam vele sokaig.

2015. márc. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Ne haragudj, de azt gondoltam a XXI. században már nem él ilyen sötét ember. De ezek a cégek úgy látszik, mégis megélnek valamiből.. Hol töltötte az elmúlt évtizedeket a férjed, hogy nem jutott el hozzá semmi ezekről a piramisjátékokról? A helyedben szépen leültetném, keresnék néhány cikket arról, milyen módon palizzák át ez az emberek a "gyanútlan" áldozatokat, hogyan manipulálnak, és mi várható végkifejletként. Természetesen közölném vele azt is, hogy ha ragaszkodik a másnapi előadáshoz, akkor csomagoljon (vagy csomagolok), mert egy ilyen buta emberre nem lehet alapozni a jövőt. Ismerek olyat, akinek a felesége a spórolt pénzüket fektett ilyesmibe, és nem tanult a hibájából!
2015. márc. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
85%
Hosszú story.Én azt javaslom vedd le az összes pénzt számláról a férjed tudta nélkül/tudtával.Utána már ha le is akarnánkak venni valamit a számláról már nem tudnak.Vagy egyszerűen menj el a férjemmel és inkább legyél modoktalan,mint olyan akit átvernek.
2015. márc. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Mondanám, hogy ilyen naiv hülyéhez nem mentem volna hozzá, de ezzel nem vagy kisegítve.


Amit tehetsz, hogy kinyomozod, melyik ez a cég (címet elküldték az előadás miatt, ez alapján a google-ban megtalálod a cég nevét), a nevet szintén beírod a google-ba. A nyakamat rá, hogy millió fórumot, blogot találsz majd, ami arról szól, hogy mekkora átverés az egész. Na, ezeket szépen told a férjed orra alá. Az internet hasznos dolog, anno mikor munkát kerestem, sok ilyen felesleges körtől kíméltem meg magam a fent említett módszerrel :)

2015. márc. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
A írás szórakoztató és lényegre tapintó . Te kiforrott vagy és nincs mellette a helyed . Ha nincs közös tartozás vagy más gazdasági függés esetleg gyermek könnyen lépj ki ebből a csapdából . Bukjon egyet legalább , ha nem lát át a szitán . A tapasztalat kell .
2015. márc. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Azt ugye tudod, hogy ha köt valami "tuti" bizniszt, akkor a vagyonközösség miatt a fele adósság a tiéd lesz?
2015. márc. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Ez a cég szerintem nem is létezik vagy csak papíron. Sok ilyen kamu cég van.

Voltam már több céges előadáson is. Egyiknél sem tapasztaltam még ilyen pofátlanságot. Igaz azok egyike sem volt piramisjáték. Piramisjátékot még csak neten láttam.


Ezek szerintem csak kicsalják a pénzt. Kap róla számlát? Vagy mire kell kifizetni ezt a pénzt?? Ez valami eléggé amatőr piramisjáték lesz, mégcsak nem is mlm. Mert ott legalább van szerződés és a pénzt is vissza adják, hogyha valaki nem elégedett a termékkel.


Ha nincs szerződés, akkor ráadásul még a pénzt sem lehet visszakövetelni. Én megfenyegetném őket, hogy feljelentést teszek. Nem vicc, hogyha nem mondja meg, hogy pontosan mire megy a pénz és nincs róla számla akkor felvetném a feljelentés lehetőségét.

Nem biztos, hgoy visszatáncolnak, mert ezek a mocsok csalók csak évekkel később buknak le, hogyha egyáltalán lebuknak.

De egy próbát megérhet a feljelentéssel fenyegetés.

2015. márc. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De most én vagyok a hülye? Milyen banki adatot kérnek? PIN kód?
2015. márc. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

Csak 1% a jutalék???

1.000.000*1%=10.000Ft.

"Mindehhez 100.000Ft-ot kellett volna befizetni ami persze ha minden hónapban eladsz egy millió forint értékben, akkor egy év alatt meg is terülne."


Ez eléggé "büdös"

2015. márc. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!