Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a férjetek ennyire ostoba lenne?

Figyelt kérdés

Még decemberben kezdődött a dolog. Ahol dolgozom, megkértek hogy várjam meg a szállítót és írassam alá vele a papírt. Ami a lényeg, hogy odakint voltam a zsúfolt utcán. Férjemmel megbeszéltük, hogy megvár és együtt beülünk valahova megünnepelni a névnapomat. Amikor megérkezett a szállító, még át kellett számolni az árut és addig úgy volt, hogy férjem megvár a közelben (15 perc). Közben felhívott hogy két idegen leszólította, hogy van számára egy üzleti ajánlatuk és hallgassa meg. Férjem meg mondta hogy szeretne velük elmenni (elvileg valahová a közelbe). Én arra gondoltam hogy biztos beülnek valahová egy kávéra, legalább addig sem fázik. Mikor végeztem, fel akartam hívni, nem volt elérhető... fél óráig semmi, majd mikor kicsöngött, közölte, hogy a város másik végébe vitték egy előadásra. Metróval mentek, nem volt térerő, azt sem tudja hogy hol van, de jó lenne ha jönnék. Majdnem egy óra volt az út metróval oda, én meg nem kicsit aggódtam hogy mi van vele. Aztán találkoztam vele meg egy csajjal aki magával vitte. Mondta hogy lesz egy előadás 6-tol. Férjem ragaszkodott hozzá, hogy nézzük meg. Végül késett egy órát az egész, de ami a legszörnyűbb hogy egy piramisépítő céghez kellett volna csatlakozni. Már az egész szinte egy nagy vicc volt. A videójuk arról szólt, hogy a nagyon szegény srác belevágott a dologba, senki nem támogatta, de egy év alatt milliárdos lett. volt egy olyan rész ahol a közönség a vállán cipelte elismerése jeléül, mert a srác gazdag volt és megérdemli. Közben villogott a hatalmas "színarany" karórával meg az öltönnyel ami rövid és szűk is volt, a család meg örömében sírt hátul, hogy a srác a család büszkesége. Annyira hányingerkeltően mű volt az egész, hogy sok ilyet láttam már, de ez tényleg a legalja volt. Maga a cég arról szól, hogy elektronikai termékeket kell eladni ismerősöknek. A termékek drágák és olyan márkák amiket nem igazán ismernek az emberek. Mindehhez 100.000Ft-ot kellett volna befizetni ami persze ha minden hónapban eladsz egy millió forint értékben, akkor egy év alatt meg is terülne. Az előadás végén mit gondoltok ki volt az első jelentkező aki ki akarta tölteni a jelentkezési lapot, amiben az összes bankszámlaadatot meg kellett volna adni??? Természetesen az én férjem. Hátrahívtak bennünket, nyomták a kezünkbe a tollat meg a papírt (mert akkor mindketten csatlakozzunk). Én először illedelmesen visszaadtam a papírt, hogy nincs rá szükségem, férjem meg elkezdte volna kitölteni. Mondtam neki, hogy ne csináljon hülyeséget, ekkor mondta a nőnek aki be akarta szervezni, hogy hazavinné a papírt és átgondolja, majd holnap visszahozza. Természetesen az nem jó, töltse ki most. Nah akkor erőteljesebben mondtam, hogy szeretnénk elhagyni a termet. Ekkor a no odaadta a férjemnek a papírt, hogy nah jó töltse ki otthon, de az lenne a legjobb, hogy úgy hogy nekem ne mondja el, mert "a család és a feleségek általában nem támogatóak". Nah ekkor kettétéptem a papírt hogy hagyjanak az egésszel.

Utána mikor kimentünk, még én voltam a goromba.

Mellesleg egyből hazaindultunk és este 11-re értünk haza.


Tegnap férjemnek a bátyja küldött egy képet és meg akarta nekem mutatni. Látom hogy a bátyja alatt lévő üzenetküldő egy csinos szőke no, és az üzenetéből annyi látszott hogy "akkor szerda este várunk". Kérdezem o meg kicsoda? Hát az úgy volt, hogy jött hazafelé még előző szerdán, mikor egy szőke no leszólította hogy van egy üzleti ajánlata egy elektronikai termékeket értékesítő cégnél és el kéne menni az előadásra szerdán. Párom egyből megadta a telefonszámát, hogy a no áthessegesse a címet. Egyébként a hely az tolunk 1.5 óra busszal. Kérdezem, hogy nem akart erről szólni? Erre az volt a válasz, előtte elmondta volna. Kérdezem, hogy egyedül akar menni? Erre a válasz, hogy azt hitte dolgozok, de ha nem akkor elmehetek vele. Mondtam neki, hogy igére meg, hogy nem csatlakozik semmi ilyenhez. Ekkor mondja hogy majd legfeljebb kitölti a papírokat és másnap szól nekik hogy még sincs hozzá kedve. Mondom megadod nekik az összes banki adatodat? Igen, mert úgysincs sok pénz a számláján, nem tudnánk szinte semmit leemelni. Kérdezem mi a cég neve? Jah azt nem kérdezte meg.


Őt nem lehet lebeszélni, hogy ne menjen. Nekem meg nincs kedvem a fél szabadnapomat ezzel tölteni. Most vagy itthon maradok és reménykedek benne hogy nem ír alá semmit amiben nekünk kell fizetni vagy vele megyek és az lesz mint a múltkor. Viszont azt sem akarom, hogy minden alkalommal azon kelljen aggódnom, hogy mi van ha a következőnél nem szól nekem?



2015. márc. 14. 14:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nyomozz es jelensd fel oket

Piramisjatek tilos a torv bunteti

2015. márc. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nincs közös számlánk, o szerette volna, de sokszor előfordul, hogy az úgymond barátai kölcsön kérnének, o meg nem tud nemet mondani. Így én nem akartam.


Ez a másik, hogy simán elmegy vadidegen emberekkel, úgy hogy meg sem kérdezte hogy hova mennek.


Azt én is próbáltam, hogy rákeresek, de semmit nem lehet találni a cégről. A hely nevére és és címére keresve is csak annyit ad ki, hogy aznap előadás lesz.


10-es válaszolónak:

vagy így vagy pedig szervezzen be embereket. szépen le volt rajzolva a piramis, hogy ha beszervez 5 embert, ha azok is beszerveznek 5-ot, meg stb....


Az a baj, hogy korábban a férjem szeretett volna egy saját üzletet. Járt főiskolára, de abbahagyta. Én támogatnám, kérdezem, hogy milyenben gondolkodik? bolt, étterem? nem tudja, neki nincs ötlete. Így maradt a vágy, hogy majd meggazdagszik valahogy és talán ez az oka, hogy ennyire megfogják ezek az "építsd a saját bizniszed 0 alappal és 0 tudással" típusú átverések.

2015. márc. 15. 12:52
 13/13 anonim válasza:
100%

Ahol abból van a pénz, hogy beszerveznek embereket az piramisjáték.

Ha cég sincs, akkor meg pláne.

Ezek sosem fognak eltűnni. A valóban működő MLM cégek mintáját használják és van aki elhiszi, hogy ezek is működnek.

Annyit mondj neki, hogy legalább nézzen utána a cégnek ezeken a helyeken.

[link]

[link]


Ne te állj oda elé, hogy te utána néztél. Mert rád nem hallgat.

Nem ismerjük a kapcsolatotokat, de ha annyit el tudsz nála érni, hogy saját magától utána nézzen a cégnek és látja, hogy kamu, akkor talán feladja.


Amúgy a cég nevét mi a fenének titkolod ennyire???

2015. márc. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!