Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Iszonyatosan aggódok, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan aggódok, nagyon féltem a férjemet. Hogy tudnék lehiggadni? Más is ilyen aggódós?

Figyelt kérdés
Folyton aggódok, rettegek, hogy baja esik! A munkahelye 40 perc autó/busz útra van az otthonunktól és állandóan attól reggek, hogy útközben balesetet szenved. Újabban állandóan rémeket látok, állandóan attól rettegek, hogy baja esik. Más is ilyen aggódós? Egyre inkább elhatalmasodik rajtam, már szinte nincs olyan nap, hogy ne gondolnék erre, hogy mi lesz velem, ha baja esik! Már arra is gondoltam, hogy gyereket hogy vállaljunk így, ha beleőrülök majd az aggodalomba, hogy a gyerkőccel is mi történhet.
2015. márc. 16. 12:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Ez már beteges, ráadásul ha ennyire aggódsz, előbb-utóbb bevonzod a bajt és mond azzal érvelsz, hogy na ugye, én megmondtam!

Mit mondjon, aki egész nap vezet, mert ez a munkája? Vagy azok, akik tényleg veszélyes munkát végeznek? Túlaggódod, de nagyon.

2015. márc. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
96%
Pont ezt akartam írni, amit az előttem válaszoló, nehogy bevonzd! Az én párom is pont ennyit autózik naponta, de mi csak annyit szoktunk "betartani", hogy megcsörget amikor indul a munkahelyéről (néha későn éjjel jön haza) és akkor tudom, hogy kb. mikor kell hazaérnie és nem aggódom addig feleslegesen. Ez nagyon komolynak tűnik nálad, próbáld elterelni valamivel a figyelmedet! Van valamilyen rossz élményed, baleset stb. esetleg?
2015. márc. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

Nem, egy egészséges lelkületű, normális idegrendszerű ember ezeken nem aggódik az alábbi okokból:


Attól, hogy Te aggódsz, jobb lesz valakinek a helyzete?

Az aggódástól kisebb lesz az esély egy balesetre?


Aki pl pánikbeteg, vagy egyéb fóbiái vannak, annak a fenti "észérvek" nem segítenek, viszont a környezetében lévők életét erősen megkeserítheti.

2015. márc. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked pszichológusra van szükséged. És ezt nem bántásból mondom.
2015. márc. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%

Nem, ez nem normális, és amíg ilyen vagy, ne szülj gyereket, mert kb bele fogsz őrülni.

És nem mellesleg önző is vagy, mert aggódsz a férjedért, de azért, mert Veled mi lesz.

Pszichológus !!!

2015. márc. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem probald meg magad kicsit lefoglalni, m ha ezen porogsz, akkor tenyleg bevonzod a bajt. Ne legyel ennyire pesszimista, hanem probalj meg pozotivan gondolkodni. En is kocsival 40 percre dolgozom az otthonunktol, autopalyan vezetek minden nap, ahol minden heten baleset van. Most akkor en is parazzak, h uristen, mi lesz, ha ma is munkaba megyek? Nem szabad ilyeneken ragodni.
2015. márc. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

5-ös, ha önző lennék, akkor nem a párom miatt aggódnék, hanem magam miatt. szerintem ez nem önzőség, hanem szerelem.

2-es, rossz élmény: ilyen jellegű nincs, baleset még nem történt senkivel, viszont a szeretteimet, közeli rokonaimat szinte mindenkit váratlanul veszítettem el. Ebből ered az aggodalmam.

Tudom, hogy túlaggódom, hogy nem lenne szabad ilyeneket gondolnom, főleg azért nem, mert előbb utóbb pánikbeteget csinálok magamból Kíváncsi voltam, hogy mások is szoktak-e ilyentől félni, vagy csak én vagyok ilyen félős.

2015. márc. 16. 13:03
 8/17 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, mit érezhet az, akinek a párja kamionos, és folyton útban van.

Ahhoz képest félóra autózás semmi.

2015. márc. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Bence_ ***** válasza:
74%

"5-ös, ha önző lennék, akkor nem a párom miatt aggódnék, hanem magam miatt. szerintem ez nem önzőség, hanem szerelem."

De az, önzőség.

"már szinte nincs olyan nap, hogy ne gondolnék erre, hogy mi lesz velem, ha baja esik"

Minden ember önző. Csak a motivációk mások.

Ha elfogadod, hogy az vagy akkor megtanulhatod kezelni, rájőhetsz a félelmed okára. Megtalálod a megoldást.

2015. márc. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Bence_ ***** válasza:
100%
Önbizalom hiányos van, boldogságot ő hozza az életdbe. Ő az életed motorja, nélküle elvesznél?
2015. márc. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!