Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Iszonyatosan aggódok, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan aggódok, nagyon féltem a férjemet. Hogy tudnék lehiggadni? Más is ilyen aggódós?

Figyelt kérdés
Folyton aggódok, rettegek, hogy baja esik! A munkahelye 40 perc autó/busz útra van az otthonunktól és állandóan attól reggek, hogy útközben balesetet szenved. Újabban állandóan rémeket látok, állandóan attól rettegek, hogy baja esik. Más is ilyen aggódós? Egyre inkább elhatalmasodik rajtam, már szinte nincs olyan nap, hogy ne gondolnék erre, hogy mi lesz velem, ha baja esik! Már arra is gondoltam, hogy gyereket hogy vállaljunk így, ha beleőrülök majd az aggodalomba, hogy a gyerkőccel is mi történhet.
2015. márc. 16. 12:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is pszichológusra van szükséged.
2015. márc. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben jártam, mint te. Megnyugtatlak, szerencsére olyan nincs, hogy "bevonzod a bajt", a dupla óvatosság pedig sosem árt, de a folytonos stresszre semmi szükséged. Én is váratlanul veszítettem el 3 szerettemet, három egymást követő évben, tinédzser koromban. Utána súlyos problémáim voltak a kötődéssel, mert féltem az újabb veszteségektől. Be kell látnod azonban, nem tudod befolyásolni azt, ami történik, és ha a lelked nyugodt, mert megtettél minden tőled telhetőt (felhívtad a figyelmét a párodnak minden lehetséges veszélyforrásra), onnantól már nem rajtad múlik a dolog. Bíznod kell benne, hogy van elég esze vigyázni magára. Vegyél egy mély lélegzetet, és tereld el a gondolataidat. Minél többet gondolsz a rosszra, annál többet ártasz magadnak és a kapcsolatodnak. Egy idő után el fogsz távolodni a párodtól önkéntelenül is, mert ösztönösen kerülni akarod a fájdalmat, amit a bármelyik pillanatban érkezhető sérülése/halála okozhat. Ne tedd ezt magatokkal. Egyszer mindenki meghal, te is, a párod is. Nagy valószínűséggel ez nem egyik percről a másikra, fiatalon fog megtörténni. Annak viszont semmi értelme, hogy ne élvezd a boldog időszakokat, mert egyszer lehet, hogy vége lesz, mert ennyi erővel élni sincs értelme, hiszen az sem tart örökké. Ha nem vagy képes magadtól feldolgozni, fordulj szakemberhez, ez kezelhető probléma.
2015. márc. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
12, köszönöm, hogy megértően reagáltál, nem idegbetegeztél le és nem is önzőztél. Hasznos volt a tanácsod. :)
2015. márc. 16. 15:02
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha netán később érkezik és nem tudtam róla, hogy csúszik pár órát akkor feszültebb vagyok ))) remélem minden rendben van.
2015. márc. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez félelem olyan mintha már betegséggé nőtte volna ki magát nálad. Egészen biztos hogy a földolgozatlan régebbi élmények miatt történik ez most veled.

Ha hiszel benne, kérhetsz áldást a férjed biztonságára. Kérhetsz neki védelmet Mihály Arkangyaltól. Kérheted az út angyalait hogy biztonságban, épségben , egészségben hozzák vissza neked a párod. Rákereshetsz a neten a gyógyító számsorok közt a balaesetmentes közlekedésre is ,és beleírhatod a tárcájába és kocsijába azt a számsort.

Kimásolom ide:

KÖZLEKEDÉSI BALESETEK MEGAKADÁLYOZÁSA

• Közlekedési balesetek megakadályozása:...11179

• Mielőtt útra indul mondja ki ezt a számsort gondolatban.

• Felragaszthatja az autóra, és gondolatban elképzelheti a helyet, ahol fel van ragasztva. Amikor az egyesekre figyel, azok átmennek gyors jelzések szerkezetébe, és egy egyesként mutatkoznak, de amely a többi három számjegy fölött van.

• Úgy néz ki, mintha négy egyes lenne, de háromnak írjuk. Vizualizálja az eredményt: nagy gyorsasággal a feladat megoldódik.

2015. márc. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Errol az a mese jut eszembe aminek az a cime ,h "Okos Kata". O mindig egy teglan problemazott (vagy valami ilyesmin) hogy kinek a fejere fog esni es egesz eletet ez toltotte ki:-))))
2015. márc. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is fordulj pszichológushoz, ő tud segíteni ezen a "beszorultsági" állapoton. Ha ennyire szorongsz, akkor a napod nagy része stresszel, frusztráltsággal telik el, az egészségedbe is kerülhet.


Vannak dolgok, amiket "le kell vetkőznünk". Én magam pszichológusként naponta van, hogy 150-200 km-t is utazom, van olyan, hogy hetente többször. Eleinte féltem...de túl kell lépni dolgokon, hinni, pozitívan gondolkodni :)

2015. márc. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!