Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan, aki sok év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki sok év után lett szerelmes a párjába?

Figyelt kérdés

A párommal idén lesz az esküvőnk, nagyon várjuk már, jól is állunk a szervezéssel. Már 10 éve együtt vagyunk, de most szántuk el magunkat.


Nemrégiben megkérdezték tőlem, hogy szerelmes vagyok-e még, és gondolkodás nélkül tudtam mondani, hogy igen, nagyon szerelmes vagyok.

Végig gondoltam, hogy is alakult a kapcsolatunk, mit éreztem régen. Amikor összejöttünk, akkor egyáltalán nem éreztem azt, amit kell, de a vőlegényem nagyon akart engem, alig látott a lila ködtől. :) 18 éves voltam hagytam magam sodródni, majd szépen teltek az évek, nagyon jól működött a kapcsolatunk, mert teljesen egyformák vagyunk, ugyanazt akarjuk az élettől. Akkoriban tudtam, hogy tök jó a kapcsolatunk, de tudtam, hogy nem vagyok szerelmes, úgy a 6. évtől kezdve kezdtem el érezni, hogy valami változik, és kezdtek bennem kibontakozni az érzések. Ezt a párom is észre vette, és a kapcsolatunk még szorosabb lett.

Most 10 éve vagyunk együtt és nagy a szerelem, az esküvőnk csak megkoronázza ezt.


Más is van, akinek csak hosszú évek után jött a szerelem érzése?


2015. márc. 23. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem ugyan nem így volt és tudom, hogy nem ilyenektől vársz választ, mint én, ezért bocsánat, hogy belekotyogok, de meg kell jegyeznem, hogy nagyon szerencsés vagy, mert végeredmény szempontjából egy olyan emberhez mész feleségül, akit szeretsz és mostanra a kapcsolatotok nem ellaposodott, hanem felvirágzott. :) 6. évben már kezdik megunni többnyire egymást az emberek és nem pedig igazán összejönni, szóval te valahogy fordítva vagy összerakva, de ettől egy nagyon pozitív dolgot kaptál az életben :)
2015. márc. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod! :)

Mindig jól kijöttünk, csak az a kis plusz hiányzott.

Próbálok magamnak is megmagyarázni, de talán annak is köszönhető, hogy látom a korombéli nők milyen férfiakkal vannak együtt, miken mennek át, és ez egy kicsit elborzaszt. Talán most kezdtem el igazán értékelni a páromat, és ez magával hozta ezeket a pozitív érzéseket. :)

2015. márc. 23. 16:03
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon furcsa, de végül is pozitív történet. :)

Sok boldogságot!


Egyszer összejöttem egy sráccal, akivel már vagy 10 éve ismertük egymást (egy suliba jártunk sorozatosan), de végül ez nem lett sikeres.


Nálad szerintem azért is ment így, mert 18 évesen "éretlen" voltál még kicsit, ilyenkor az ember azt se tudja, ő maga kicsoda, mit akar, nemhogy egy komoly kapcsolat mit jelent. Közben beértél, és olyan mázlid volt, hogy pont azzal a férfival estél szerelembe, aki tökéletes társad lett. Remélem együtt fogtok megöregedni, és a kandalló mellett mesélitek majd a 17 dédunokának a papi meg a mami különös szerelmi históriáját! :)

2015. márc. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor jó, nem bolondultam én sem meg. Igaz mi csak 6,5 éve vagyunk együtt. :) Nálam azza magyarazáható ez, hogy amikor összejöttünk akkor túl voltam egy nagyon nagy csalódáson, elvesztettem a szüleim. Kb úgy érezten h nem szabad szeretnem. Nem is tudtam szerelmes lenni. Mostanra érzem hogy szeretem, és biztos az is közrejátszik, hogy már meg tudom becsülni õt! Sok boldogságot!
2015. márc. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyan így voltam! Akkor kerültem az egyetemre, gólyatàborban talàlkoztunk õ màr èlt egy kicsit èn akkor kerültem ki a szülõi szigorböl, eszem àgàban sem volt szerelmesnek lenni, arra gondoltam szexelni jó majd elcsitul a dolog...hàt maradt :-). Szèpen kitartóan megvàrta mèg kibulizom magam, mellèkesen megjegyzem sohasem csaltam meg...

Így 3èv utàn mikor màr biztos v,tqm magunkban mutattam be a csalàdnak. Most leszünk 11ève együtt 2 ève hàzasokn vgyunk egy èves lesz a fiunk a hónap vègèn ès imàdjuk egymàst!!

Szerintem a lassan bontakozó szerelem, sokkal tartósabb stabilabb mint a lila ködbe làngoló pàrokkè..

2015. márc. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kezdetektől szerettem nagyon mély szerettel a férjem, és tetszett is, ő volt az első, és egyetlen, akivel a kapcsolataim közül azt éreztem, hogy ez tartós lesz, de valahogy azt is ereztem, hogy bar vonzodunk egymashoz, szerelmesek nem vagyunk. Az 5. evben majdnem szetmentunk emiatt, es sok mas egyeb miatt, de akkor rajottunk, hogy nem akarunk egymas nelkul elni. Azota valami el kezdett valtozni, es ez akkor van, amikor ferfikent tekintek ra, es a ferfit keresem benne, es eszrevettem, hogy van, hogy o is maskepp nez ram. Ez olyankor tortenik meg, amikor nem akarunk egymasnak szulot, testvert, vagy akarkit potolni, hanem tenyleg egymast latjuk ferfikent es nokent. Azota olyanokat erzek, amit a kapcsolatunk elso ot eveben nem, vagy legalabbis nem emlekszem ra.
2015. márc. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!