Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasként szerelmes lettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasként szerelmes lettem másba azt hiszem. Ez tényleg el fog múlni 2-4 hónapon belül? Ezt a tapasztalatot olvastam.

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, hogyan történhetett, de szeretném, ha elmúlna örökre!!

Páromat, gyerekeket szeretem, úgy hogy nincs helye egy új szerelemnek


Azt olvastam itt, hogy ez magától elmúlik majd 2-3 hónapon belül. Nos, én 2,5 hónapnál tartok. Mikor múlik már el????



2014. nov. 19. 11:06
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Türelem. Nekem több mint 1 év volt,de úgy hogy nem találkoztam vele.
2014. nov. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
56%
Ez nem szerelem, csak egy kis bizsergés odalent. Nevezhetjük kismedencei vérbőségnek is. Az új varázsa. Fel kellene dobni a szürke hétköznapokat a férjeddel, valószínűleg eltespedtetek mindketten.
2014. nov. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
75%
Hát velem ez 12 éve történt, azóta tiltakozom ellene. Szerencsére az illetőt tudom kerülni, de mégis évente egyszer meglátom valahol és olyankor megrogynak a trédeim, hetekig pocsékul vagyok. De aztán megint jobb a helyzet, vannak napok, amikor eszembe sem jut. Szeretem a férjemet nagyon és még azt is tudom, hogy vele pocsék életem lenne, mégis ott van az az érzés, amit nem tudok ép ésszel megmagyarázni. Nem tudom elmúlik-e valaha. Azon vagyok 12 éve. Szerintem neked sem fog végleg elmúlni, csak csillapodik annyira, hogy el tudd viselni az életet.
2014. nov. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Deákné Vászna ***** válasza:
48%

Aki 12 éve mást szeret, de azt állítja a férjét szereti, az nem érzi hogy saját magának mond ellent. Vagy ez a női logika része?

Kérdező pezsdítsétek fel a házasságotokat és meglátod elmúlik ez a kis fellángolás.

2014. nov. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én nem vagyok házas, de az én (más miatt) reménytelen szerelmem több, mint 10 éve tart...
2014. nov. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Na ne!! Ne már!!! Ezt nem hiszem el :( azt olvastam, hogy a fellángolás 2-3 hónapon belül elmúlik. Nagyon klassz, ha nekem is 1 év kell.

Na mindegy, türelmes leszek, csak meddig??

És úgy, ha mondjuk keveset beszélek vele, vagy ha csak köszönnék neki, elég az a gyorsabb elmúláshoz?

2014. nov. 19. 11:32
 7/35 anonim ***** válasza:

Hu hasonló az én helyzetem is, bár nem tudom, hogy szerelemről vagy inkább vágyról van e szó, bár inkább a második.


Én is két hónapnál tartok. Nálam bonyolítja, hogy -részben legalább biztosan- viszonzott a dolog és szinte elkerülhetetlen a találkozás, mert munkatársak vagyunk.


Nálam egyre jobb a helyzet, szóval szerintem hamar túl leszek rajta.

2014. nov. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok házas,de az én reménytelen szerelmem 7 éve tart!
2014. nov. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
0%
Az utolsó vagyok. Mivel őt szeretem nem tudok normális kapcsolatot kialakítani. Már gyereket is egyedül tervezek vállalni. :-(
2014. nov. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

ohhhh neked is 2 hónapja tart?? hát jó. akkor legyünk türelmesek, valószínűleg ez vágy, de hát létezik hűség. (neem, nem nem!!!, de ha összefeküdnék vele egyszer akkor megkaptam azt jól van és utána többet nem is érdekel?


műkődik?

2014. nov. 19. 11:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!