Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy lehet belenyugodni abba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet belenyugodni abba, hogy soha nem kapok választ?

Figyelt kérdés
Több éve házasok vagyunk, gyerekeink vannak és nem a válás a cél. A férjem több alkalommal is gyanús volt, hogy megcsal, de minden amit találtam, csak közvetett jel volt, ami megingathatatlanul nem bizonyított semmit. Persze beszéltünk róla, de felháborodott, hogy merem ezt feltételezni róla. Pár kérdésemre válaszolt, de sokat elutasított, hogy ő erre csak annyit tud mondani, hogy én vagyok a féltékeny és biztos azért támadom, mert én csalom meg... szóval vannak tisztázatlan dolgok...kérdések, amikre sosem fogok választ kapni. Viszont így az én fantáziám dolgozik és a legrosszabbra gondolok... nagyon dolgoznak bennem ezek a dolgok, bizalmatlan vagyok. Hogy tudnám magam ezen túltenni? Felőröl...
2015. márc. 30. 12:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Házaséletetek jó?

Szerintem határozottan ültesd le, és mondd meg, hogy elég a mellédumából, a h ülyének nézésedből, és, hogy nem hajlandó értelmesen, őszintén beszélgetni veled.

Ha erre nem hajlandó, akkor más választásod nincs, mint, hogy tűrsz ha válni nem akarsz.

De mondd meg, miért nem lenne jobb a válás, mint így élni?

Ha ő már nem szeret, más kell neki, az ellen semmit nem tudsz tenni sajnos.

2015. márc. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Az a legrosszabb ha valaki nem kap értelmes választ és magyarázatot. Ha lezáratlan, nyitott kérdések maradnak az egyik félben, az nem vezet általában semmi jóra. Magamról is tudom, hisz voltam hasonló cipőben mint te. Ha nem kapsz választ, akkor mindig eszedbe fog jutni az adott kérdést, és akaratlanul is gondolkozol rajta, esetleg egy-egy vita alkalmával fel is hozod majd. Én a helyedben leültetném a férjem, és elmondanám, hogy márpedig most beszélgetni fogunk és a mellébeszélés helyett adjon konkrét válaszokat, a miértekre válaszoljon és ne arra, hogy te vajon miért kérdezed ezt, vagy azt. Elmondanám ennek a fontosságát is, és ha valóban fontos vagy neki, akkor válaszolni is fog neked, és meg tudjátok beszélni a problémáitokat. Mindig is azt vallottam, hogy a legfontosabb egy kapcsolatban a kommunikáció, és az őszinteség, nyíltság a másik felé. Próbáld valahogyan megértetni vele, hogy neked válaszok kellenek, nem pedig az, hogy félvállról a szőnyeg alá söpörjétek a dolgokat, mert ez egyikőtöknek sem lesz jó...
2015. márc. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
A házasságotok egyébként jó? Mert ha igen,akkor felesleges agymenésekbe belemenni,hogy szerinted lehet megcsal,de bizonyíték nincsen.Minek feleslegesen kavarni? Max azt éred el,hogy annyira kutatsz,hogy tényleg kiderül valami,de attól jobb lesz?Elhagynád? Mert ha nem akkor tényleg feleslegesen csinálod ezt.
2015. márc. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
úgy kezdődött, hogy későn járt haza, fáradt volt, elhanyagolt, elhidegült. Mikor ezt szóvá tettem, ő csak sokat dolgozik, fáradt, nincs velünk baj. Aztán mikor egyéb kissé durvább jeleket találtam, akkor azt mondta, kikéri magának, nincs senkije, de vegyem tudomásul, hogy azért túlórázik, mert nincs kedve hazajönni a gyerekekkel nyűglődni. Már ha alszanak, addigra hazajön. És igen, ezért tőlem is tartja a távolságot. Ha valamire rákérdeznék, nem válaszol és piti dolgokban is kamuzik. Tudom, hogy valaki rendszeresen ül az autónkban... hullik a haja... mikor beültem, el volt állítva az ülès. Mikor megkérdeztem miért, azt mondta h mert oda rakta a bevásárló szatyrot és így jobban elfért tőle...
2015. márc. 30. 13:36
 5/20 anonim ***** válasza:
hát ez már több mint gyanús...
2015. márc. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ja és a bevásárló szatyornak hullik a haja!
2015. márc. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit gondoljak... mert felmerült hogy elmegy... miattam, mert nyomoztam utána... de mégis maradt...
2015. márc. 30. 13:42
 8/20 A kérdező kommentje:
A haj sem mindent ütő jel, mert mondhatja, hogy valakit haza szokott dobni munka után. És ebben ugye nincs semmi...
2015. márc. 30. 13:45
 9/20 anonim ***** válasza:

Hát szerintem elég sanszos, hogy megcsal.:(

Jól sejtem, hogy tőle függsz anyagiakban?

2015. márc. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pali teged teljesen hulyenek nez. Nem kell neki a gyerekek, nem kellesz te sem. Csak azert nem ment meg el, mert nincs hova.
2015. márc. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!