Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan érzem magam hibásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam hibásnak?

Figyelt kérdés

Ez a mai nem az én napom. Kb 4 órát aludtam ínygyulladás miatt, reggelre meg feldagadt az arcom. 7kor ébresztett a főnöknőm, hogy be tudnék-e gyorsan ugrani a délutános mellé egy délelőttre is, beteg a kolléganőm. Rohanás munkába.

A vőlegényem reggel véletlenül elvitt minden kulcsot, 2 órát vártam, mire bejutottam.

Meglátta, mi van az arcommal, rohantunk fogorvost keresni. A biztosítóm nem biztos, hogy fizet, egyhavi fizetésembe került az ellátás, és még nem biztos, hogy nem kell a végén kihúzni. Első fog :(

3 hónapig fogom visszatörleszteni az összeget a közös kasszánkba, az összes költőpénzem erre megy el.

Közben hívott a főnöknőm, kolléganő holnap se jön, holnap 5kor kelek, és 8 órázok (a szokásos 3 helyett). Utána este tízkor esek haza esti suliból.

A buszsofőr a szakadó esőben az orrunk előtt csapta be az ajtót. Elfelejtettünk leszállni, 1km-et gyalogoltunk szakadó esőben, majd 2 busz nem jött, mikor elindultunk, a harmadik pont otthagyott. Ekkor már csak 20 percenként jártak, az is késett.


Annyira szörnyen hibásnak érzem magam, mert ha nem dagad be a fogam, mindez nincs. A vőlegényem szerint megesik, a betegséget nem lehet kiszámítani.

Mit tehetnék, hogy kicsit enyhüljön az "én hibám az egész" érzés?


2015. márc. 31. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyugi semmi baj nem vagy hibás bármikor lehet baj.. vissza törleszted és nem lesz bűn tudatod :)
2015. márc. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A legnagyobb "hiba" az, hogy ide születtél.
2015. márc. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hol az az ide?
2015. márc. 31. 21:55
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, ne haragudj, de nagyon nevetek, mint egy rossz Adam Sandler film nyitójelenete. Ne aggódj pár hét és te is nevetni fogsz. Remélem, a fogad meggyógyul!
2015. márc. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, nem komoly a kérdésed. Ha emiatt bűntudatod van, hogyan fogsz sokkal nagyobb gondokkal megbirkózni?Például, ha véletlenül bepirosodik a babád popsija, hamut szórsz a fejedre és böjtölsz egy hétig?

Vannak dolgok, amiket nem tudunk irányítani, ez ilyen volt. Vannak, amiket mi cseszünk el, nem szándékosan, de az ember hibázik - ha mindenben tökéletes lenne, ő osztaná az áldást az oltárképről. Levonjuk a tanulságot, és továbblépünk. Próbáld meg ezt az áldozati bárány-attitűdöt mielőbb kiverni a fejedből, mert saját magadnak nehezíted meg az életet - ami enélkül sem mindig fáklyásmenet...:-(

2015. márc. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Semmi baj, megértem.


Az orvos azt mondta, javulnia kéne, írt ki antibiotikumot, megyek majd ellenőrzésre, szóval reménykedjünk. És köszi :)

2015. márc. 31. 21:59
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit is mondhatnék?

Ejnye-bejnye! Legközelebb nehogy bedagadjon a fogad, úgy intézd! :D

2015. márc. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mersz beteg lenni, te gonosztevő? Ugyan már.
2015. márc. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha esetleg elhanyagoltad az évenkénti fogorvosi ellenőrzést, azt persze bánhatod, de most úgyis megfizeted az árát, szóval nincs értelme rágni magad. Ha eddig nem így tetted, határozd el, hogy mostantól nemcsak beírod a naptáradba, hanem tényleg el s mész, és kész.

De ez sem mindig segít. Az én fogaimról minden alkalommal kijelenti a fogorvos, hogy amit lát, az rendben van, de hogy egy gyökér begyulladjon a következő héten, azt sajnos nem tudja kizárni. Gyökérkezelt fogak, nagy tömések... Nem csinálhat panoráma röntgent félévente.

2015. márc. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nincs egy éve, hogy voltam, szóval nem hanyagolom el.
2015. márc. 31. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!