Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan vagyok felháborodva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok felháborodva?

Figyelt kérdés
A férjemről megtudtam, hogy nemrég egy volt osztálytársnőjéről készített a nő kérésére fehérneműs fotókat, mert a nő valami neten megismert pasinak akarta kiküldeni. Férjem nem fotós, még családi képeket sem készített korábban és 35 éves apuka, szóval nem gyerek már. Elismerte, hogy egyedül voltak a lakásban, ahol a fotók készültek és a hölgy a szeme előtt öltözött át (szóval meztelen is volt). Korábban soha nem beszélt erről a nőről, azt sem tudtam, hogy a világon van. Amikor kiderült a dolog, nem tagadta, de állította, hogy semmi több nem történt. Rendezett, boldog családi életet éltünk eddig, jogos, ha most nagyon haragszom rá?
2015. márc. 15. 10:08
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
91%
Jogosan.
2015. márc. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
30%
Mit lehet tudni, olyan is elképelhető, amit a férjed mond, de ezt neked jobban kell tudnod, hiszen régebb óta ismered.
2015. márc. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
25%

Jogos , hogy haragszol, de ne vidd túlzásba. Ha ezt elmondta, valószínű nem történt több.

De gondolkodj el, nem merte elmondani előre, vajon ő is jogosan tette ezt? ....

2015. márc. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Nem az a rész érdekel, hogy megcsalt -e, hanem hogy hazudott, hogy máshol van, miközben egy ezek szerint nagyon bensőséges ismerősével töltötte a fent leírt, szerintem nem szokványos módon az időt.
2015. márc. 15. 10:17
 5/35 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem túlreagálod.
2015. márc. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Nem ő mondta el, csak nem tagadta. Egyébként ez akkor így teljesen normális egy házasságban?
2015. márc. 15. 10:18
 7/35 anonim ***** válasza:
16%
Azért írtam, hogy gondolkozz el azon, hogy miért volt jobb neki hazudni mint elmondani egyenesen. Biztos megdicsérted volna a segítőkészségéért, miközben mondjuk tényleg csak fotózott.
2015. márc. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
7. válaszoló, értem, mire gondolsz. Sosem féltékenykedtem még, de tény, hogy erről a részről is beszélnünk kell.
2015. márc. 15. 10:22
 9/35 A kérdező kommentje:
Ezek szerint az abszolút oké, hogy a férj a feleség tudta nélkül fehérneműs képeket készít titokban egy másik nőről, aki pucérra is vetkőzik előtte? Ezek szerint én vagyok nagyon régimódi...
2015. márc. 15. 10:29
 10/35 anonim ***** válasza:
3%

Most hiába várod itt , hogy mindenki elkezdje fikázni a férjedet.

Nem nem normális, normális kapcsolatban nem kell egymás előtt titkolózniuk a feleknek, és félniük se kell egymástól. Biztos tartott a hisztitől, meg hogy majd megtiltod neki, hogy elmenjen mint ha az anyja lennél.

És normális kapcsolatban nincs haragból kiírt GYK-s kérdés sem, mert megbeszélik a felek egyből a dolgot, nem besértődnek.

2015. márc. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!