Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is megcsal a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is megcsal a férjem?

Figyelt kérdés
Tegnap munka után barátnőimmel voltunk kint kávézni meg a szokásos csajos fecsegés. Valahogy szóba hozta egyikük, hogy a férje mivel lepte meg őt nőnapon...blablabla. A lényeg hogy az ajándékoktól eljutottunk oda, hogy engem a férjem kb heti szinten meglep valamivel, van hogy nagyobb dolgokkal. Pl ha látta hogy tetszett nekem egy cipő a plázában, denem volt a méretemben ő megrendelte nekem internetről. Sokszor ha megtetszik neki valami amiről azt hiszi tetszene nekem akkor megveszi, a barátjának sportüzlete van, mi meg nagy fitnessjárók vagyunk, ugyhogy onnan is szokott néha hazahozni egy újabb felsőt, vagy nadrágot, vagy valamilyen felszerelést...stb. A lényeg hogy ezt mindigis csinálta, még a házasságunkelőtt is, bár akkor azt gondoltam, azért teszi, mert egyetemista voltam és nem volt keresetem és nem akarta hogy hiányt szenvedjek bármiben is. De mostmár jó munkám van szerencsére, többet keresek már mint ő, de az ajándékok nem szűntek meg. Amióta nagyon lefogytam ugye a munkahelyi hajtás miatt, azota szinte minden nap hoz haza valamilyen édességet, gondoltam azért hogy hízzak, mert lehet hogy mondjuk jobban tetszettem neki a régi, nőiesebb alakomal. A lényeg hogy mind az 5 barátnőm egyöntetűen azt mondta, hogy amit a férjem csinál, az nem normális dolog, és ők bizony gyanakodnának, hogy vaj van a füle mögött. Szerintük az ilye ajándékozásnak házasság után meg kell szűnnie, és szinte mérget vehetek rá, hogy megcsal és bűntudatból ajándékoz. Az a baj, hogy kissé elgondolkodtatott, mert bár én is sokszor lepem meg őt dolgokkal, pl ha egyedül megyek vásárolni veszek neki is mindig valamit, de beleültették a bogarat a fülembe, hogy a férfiak másként működnek mit a nők...nemtudom mit tegyek, kérdezzek rá, vagy járjak utána a dolognak jobban? Utálom ha hülyét csinálnak belőlem és ezzel, hogy én semmit nem veszek észre belőle, egyre nagyobb hülyét csinál belőlem. Meg más nőknek ez olyan egyértelmű lenne, viszont félek ha elmondanám a férjemnek, akkor megharagudna amiért nem bízom meg benne...főleg, hogy a barátnőimet nem kedveli, mert szerinte irigyek rám, amiért ők már régen dolgoztak amikor én még iskolába jártam, és a kezdő fizetésem a duplája, mint az ő 6 éves munkaviszonyban kapott fizujuk.

2015. ápr. 2. 10:37
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem te vagy símán hülye, ha ilyeneket elhiszel. Más (normális) nö ugrálna örömében, hogy a férje törödik vele, te meg a hülye barátnök hatására elkezdesz problémákat csinálni.
2015. ápr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem jel, annyit jelent, hogy normális férjed van, aki jól keres és megengedheti magának, hogy ajándékokat vegyen. A barátnőid hülyék és csak irigyek!
2015. ápr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
85%

Még el se kezdődött a nap, már itt is van egy jó kis vitageneráló kamukérdés. Van benne minden a javából! Lehet szidni az áskálódó barátnőket, a kombináló, "semmi se jó neki" feleséget, meg sajnálni a szerencsétlen, "szívét-lelkét kiteszi" pasit.

Jár a keksz!

2015. ápr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 Nikol2323 válasza:
89%
Szerintem nincs semmi gond nálatok,örülj, hogy ilyen férjed van:)
2015. ápr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
90%
Inkább örülj,hogy ilyen rendes a férjed.A barátnőid meg csak féltékenyek.:)
2015. ápr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
40%

igen, 3-as, de kifelejtetted, hgyo ebben a görög drámára jellemző Kar is van:

"mind az 5 barátnőm egyöntetűen azt mondta"

Ha énekelték, kamarakórus

2015. ápr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem vásárlási mániás.
2015. ápr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy a saját barátnőim irigykednek rám...gimis korunk óta jóban vagyunk és eddig mindig mindenben egyet értettünk, s eddig még semmi rosszat nem mondtak a férjemről.
2015. ápr. 2. 10:54
 9/49 anonim ***** válasza:
93%
Figyi cseréljünk csak egy hétre... A baratnoid nem sárgák véletlen az irigységtől?
2015. ápr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
73%
Féltékenyek a barátnőid. Inkább örülj,hogy ilyen férjed van,aki még mindig a kedvedben akar járni.
2015. ápr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!