Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tudja a párotok, hogy gyakoriz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudja a párotok, hogy gyakoriztok?

Figyelt kérdés

Régóta használom az oldalt, mostanában válaszolgatok is. Azt tudja a párom, hogy szeretem ezt az oldalt, de nem mondtam neki , hogy regisztrálva vagyok. El kéne mondanom? Vagy ez nem számít titoknak?

Természetesen nem ismerkedésre használom, hanem próbálok segíteni az embereknek, meg jó időtöltés is ha nincs más dolgom.


2015. ápr. 2. 12:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%
Nem hiszem, hogy titoknak számít.
2015. ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
29%
Azt is mutasd meg milyet szartál reggel, nehogy véletlen ez az óriási titok álljon közétek...
2015. ápr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
71%
Tudja hát, ez nem szégyen :D
2015. ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

csak amikor mondtam neki még régebben hogy xy dolgot olvastam itt, akkor egyből hogy ide csak bénák járnak stb.

ezért nem erőltetem a dolgot ,hogy bővebben beszéljek róla:D

2015. ápr. 2. 12:55
 5/29 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám, hogy titoknak kéne lennie. Persze, ha valaki ismerkedik itt, akkor lehet, valóban úgy érzi, jobb, ha titokban tartja. Az én férjem tudja, hogy fel szoktam járni és válaszolgatok is.
2015. ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
94%

Tudja, es mindig heccel vele. Mar el is nevezett "Gyakori Anitanak", mert, hogy mindig az oldalon vagyok. :D

Kicsit mondjuk tenyleg megszallott lettem...

2015. ápr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
74%

Persze, hogy tudja :D

Röhög is rajtam sokszor, mikor valamibe bele vagyok mélyedve és úgy válaszolok, hogy nem hallom amit mond.

Este mindig meg kérdezi, hogy jó tanácsot sikerült ki osztanom :D

2015. ápr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
35%
Tudja,de nem hozom fel a témát,mert utálja ezt az oldalt,utálja ha fórumon írogatok,ő amúgy se nagyon netezik.Illetve neki is van egy elgondolása,hogy ide értelmes emberek nem járnak :D
2015. ápr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
33%
"ide csak bénák járnak "- De most komolyan ez mire fel? :D A párod valami kertvárosi suttyó?
2015. ápr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
A férjem nem netezik,nem is ismeri ezt az oldalt,ezért nem tud róla hogy óràkat töltök itt mindennap.
2015. ápr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!