Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valaha megbánom a házasságunka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha megbánom a házasságunkat, hogy előtte nem éltem igazán?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok, a párom 29. 18 évesen megtaláltam a számomra tökéletes férfit, azóta együtt is vagyunk. Voltak nehézségek a kapcsolatunkban, de mindig meg tudtuk oldani, mert oda jutottunk, hogy bármi is van szeretjük egymást és egymás nélkül nem tudjuk elképzelni az életünket.

A párom egy jó megjelenésű, majdnem 2 méter magas férfias férfi, mérnök végzettsége van, nagyon jó munkája van, amivel nagyon jól keres. Mindenünk megvan, nagyon jó életszínvonalon élünk. Soha nem kellett féltékenykednem, mert a 9 évünk alatt egy nővel sem került félreérthető helyzetbe, nagyon családcentrikus, már 25 évesen felhozta, hogy ő benne lenne abban, hogy gyermeket vállaljunk, akkor vettük meg a lakásunkat.

Ennyi év után is érzem, hogy imád, sokszor elmondja, hogy mennyire szeret, a szex is jól működik közöttünk.

A családja is nagyon normális, az én családommal is nagyon jó a kapcsolata, a bátyámmal legjobb barátok lettek. Az esküvői tanúja is a tesóm lesz.


Jövőre lesz az esküvőnk. Abban is látom, hogy mennyire lelkes, jön-megy intézkedik, alkudozik, még több mint 1 évünk van, de az étteremmel, a vőféllyel, zenekarral megegyeztünk a páromnak köszönhetően.


És most, jön a DE. A páromnak előttem voltak kapcsolatai, de nekem egy sem, még csak egy rendes csókot sem kaptam más férfitól.... Valaha megfogom bánni, hogy nem voltak előtte kapcsolataim? Nem csak a szex miatt, hanem érzelmi téren is, hiszen elképzelésem sincs milyen más férfit szeretni, milyen egy másik férfival kapcsolatban lenni.

Mi erről a véleményetek?


2015. ápr. 2. 21:28
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
17%
Igen!Sajnos így jártam!2 év házasság után éreztem, hogy még élni akarok!
2015. ápr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
90%

Ha már most ezen agyalsz, az nem jó jel...

27 éves korodig egyszer sem jutott eszedbe milyen lenne mással?

2015. ápr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
47%
Ne bánkódj mert ez ma már ritka. Azt bánnád meg ha voltak volna férfik az életedben és ezért félnél hogy az egyik majd felismer és szól amikor pont a párod társaságában vagy, vagy éppen az,hogy a fejedhez vágja azt hogy voltak pasik az életedben és csúnya szavakat használ. Szeretnék olyan lenni mint te, mert én lennék az, aki megbánta hogy voltak az életében több férfik..:(
2015. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
98%
Hát, ilyen jó pasit valószínűleg nem nagyon találnál már, el se tudod képzelni milyen sekélyes a választék a facér 30as korosztályban. Szóval, ha tönkre akarod tenni az áloméleted, akkor hajrá, nyomás lelki nyomorék, szerencsétlen, kur.vázós, agyalágyultakkal smárolni!
2015. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó a kapcsolatotok!

De az nem jó,hogy ez eszedbe jutott ennek ellenére is.

Így elképzelhető,hogy igen megbánod vagy legalábbis sokat fogsz ezzen gondolkodni ami idővel akár megcsalással is végződhet.

De egyébként miért pont most jutott eszedbe?

2015. ápr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Szóval pár kalandért, eldobnád a számodra tökéletes pasit?

Szerinted mit tud nyújtani más?

2015. ápr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Talán a tudat, hogy jövőre már házasok leszünk, és az ember készül az asszonnyá válásra.... Én átgondolom az életemet, hogy mit tettem, mit nem tettem.

Én is látom, hogy milyen kapcsolatok vannak, 4 nagyon jó barátnőm van, mindegyik párkapcsolatban és siralmas, milyen helyzetben vannak. Sok nővel beszélek, és mindegyik panaszkodik, hogy nem bízik a párjában, a pasi semmit nem segít otthon, el van tunyulva, igénytelen, alig van szex, az sem olyan mint régen, nem tudnak kommunikálni.... Ezek nálunk soha nem álltak fent szerencsére és dolgozunk is rajta folyamatosan, hogy ne is legyen probléma a kapcsolatunkban.


Biztos vagyok benne, hogy az ő felesége szeretnék lenni, és már nagyon várom az esküvőt, de az a fránya kíváncsiság mindig ott van. Megcsalni soha nem fogom, mert a hűség a kapcsolatunk alapja, és lehet közhely, de a hűség nem érzelem, hanem döntés kérdése.

2015. ápr. 2. 21:54
 8/34 gömbicica ***** válasza:
48%

27 éves korodig haldokoltál???

h.lye vagy ha igy gondolod.nagyon-nagyon bocsánat!!!

nem szoktam ilyet irni, boccccs!!!


kezét lábát összetenné számtalan ember, ha igy élne, ileyn körülmények között.


de ha benned kétségek vannak, hagyd ott. aztán megérdemled, ami utána várni fog!!!


egészségedre.


jó véleményem nincs a felvetésről(((( bocsánat.


Az Ő csókja jó? mondja imád, a sex is jó.


mifrancot akarsz még?????????????? lassan tiz éve együtt vagytok és minden OK.


meguntad a jólétet??? ._( :-(

2015. ápr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Szerintem erre a stílusra semmi szükség....
2015. ápr. 2. 21:58
 10/34 anonim ***** válasza:

Nyugi, csak feltekeny.

Nyilvan van benne vmi, en is egyutt vagyok a parommal mar lassan 3 eve(elotte meg a kezet sem fogtam masnak). Viszont en erzem, hogy nem O lesz az igazi, akivel leelem az eletem(leginkabb a kapcsolatunk alatt torteno dolgok miatt). Nalad ez nem all fent, gondolom csak egy kicsit osszezavarodtal. A leirasbol itelve egy szinte tokeletes pasit kifogtal, orulj neki.

Sok boldogsagot,

2015. ápr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!