Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mihez kezdenél ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdenél ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Ha nem tartod a kapcsolatod a családoddal, és külföldön élsz a pároddal. Te dolgozol, ő tanul, ketten még szűkösen, de kijöttök. 3 év, mire végez, és el tud helyezkedni.

Kiderül, hogy terhes vagy rendes védekezés mellett. A párod kijelenti, ha elveteted, szakít veled, és mehetsz, amerre látsz. Ha viszont megtartod, kiesel a munkából, ha azonnal visszamész se tudsz 3 embert eltartani.

Nem mehettek Magyarországra, mert a párod külföldi.

Ha megtartod, hárman fogtuk nyomorogni (a párod nem hajlandó otthagyni az iskolát, hogy munkába álljon), ha elveteted, egyedül meghetsz a híd alá.

Örökbeadás nem játszik, nem menne bele, meg akkor megintcsak elveszíted a munkád.

Nagy összegű megtakarításod nincs.

Mit lehet ilyen helyzetben 21 éves nőként kezdeni?


2015. ápr. 25. 19:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Például azt hogy nem kell eltartani a tagot éveken keresztül.Elvetetném,otthagynám a palit,és egyedül elköltöznék kinn máshova,és dolgoznék.
2015. ápr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%

Nálam betenne az a mondat, hogy

" kijelenti, ha elveteted, szakít veled, és mehetsz, amerre látsz."

Az ilyen ne rendelkezzen az életem felől. Ha magamat is alig tudom eltartani, és emellett a férfit is el kellene tartanom, mert ő nem hajlandó dolgozni, de kijelent dolgokat, nos én elvetetném és keresnék egy szobát ahol én magamnak tudnám fizetni az albérleti díjat. 1 fizetésemből egymagam csak ellennék.

2015. ápr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%

Elvetetnem (es nem csak az anyagi helyzet miatt hanem a pasi hozzaallasa miatt) es nem tudom h kulfoldon hol eltek de rengeteg segitseg van altalaban h ne kerul utcara. Masreszt dolgozol, ergo be tudsz tarsulni valami idegenennel egy hazba ahol alacsony a berleti dij atmenetileg.


Ne cseszd el az eleted mert csak egy van belole:-)

2015. ápr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon sajnálom, nem tudok tanácsot adni a terhességeddel kapcsolatban, viszont a pasin elgondolkodnék,hogy vele maradjak-e továbbra is, a pasit te tartod el?
2015. ápr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
12%

Orulj neki te bolond nem akarja megolni a sajat gyereket

Kulfoldon nincs gyes van par het szabi bolcsi es dolgozhatsz

Bolcsi jobb mint a halal a babanak !!!

2015. ápr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Utolsó, és ki fizetné ki a bölcsödét?

Egy 2 hetes gyereket be se lehet adni.

2015. ápr. 25. 19:39
 7/27 anonim ***** válasza:
75%

Miért Te tartod el?? Miért nem a szülei?

Miért nem mehet Magyarországra? Külföldi is élhet Magyarországon!

2015. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Azért nem a szülei, mert nem a szüleivel él, hanem velem, és rég elmúlt már 18.

Mehet, de nem akar, és nem tud magyarul.

2015. ápr. 25. 20:04
 9/27 anonim ***** válasza:
74%

De a diékokat a szüleik szokták eltartani akkor is, ha a világ túlfelén élnek...

Most Te vagy a pótmamája, és 7 bőrt akar lehúzni rúlad. Nem akar veled menni, nem akarja eltartani magát és a gyerekét, és ha ezt nem teszed készen mind az asztalára, nem akar veled kapcsolatot.

2 éves ez a fiú?...

2015. ápr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%

Én elvetetném a babát és szakítanék a hapsival.

Kettőtök közül ő fog arra menni, amerre lát, mivel neki nincs jövedelme.

Mi az, hogy ő megmondja, hogy TE mit csinálj a SAJÁT életeddel? Ki ő, hogy megmondja?

Mert dolgozni meg b**szik elmenni, pedig egyetem mellett is lehet, de nem, ő inkább elvárja, hogy eltartsd és még bele is szól abba, hogy mi legyen veled.

Ráadásul 21 évesen, életed kezdetén.

Olyan gyorsan rúgnám ki a csávót, amilyen gyorsan csak lehet, mert ha vele maradsz és megtartod a babát, egy életre lelki nyomorék leszel.

2015. ápr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!