Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akiknek Csinos és szép feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek Csinos és szép feleségük van, ti hogy viselitek?

Figyelt kérdés
Feleségem csinos, és nagy szép nő, három gyerekünk van, pár hónapja észrevettem, hogy bárhová megyünk a férfiak nem tudják levenni a szemüket róla, de nem csak férfiak mert a nők is ugyan úgy megnézik az utcán! Nem öltözik kihívóan, nem hord miniszoknyát, de csinosan! 26 éves. Eddig is feltűnt az évek alatt, de most mintha sokkal gyakrabb lenne, bár igaz eddig otthon ülős tipusok voltunk, most kezdtünk csak kimozdulgatni! Bevallom őszintén férfiként, hogy zavar, és félek attól is nehogy valaki lecsapja a kezemről!

2015. máj. 11. 09:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kössz egészen jól viselem! :-) Az én feleségemet is sokan megnézik, de erre én inkább büszke vagyok. Nincsenek önértékelési problémáim.
2015. máj. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól viselem, mert ismerem és tudom hogy milyen ember, olyan aki nem hagyná el a párját, se a gyerekeit, amíg nincs oka rá. Márpedig én nem adok rá okot.
2015. máj. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Ha szép feleséged van,akkor legyél rá büszke és mutasd is ki. Szerintem ahhoz,hogy valaki lecsapja a kezedrôl,oda a feleséged is kellene,nemde? Ha már szült neked 3 gyereket akkor hidd el nem fog más nyálcsorgatò alakok után érdeklôdni. 19/N
2015. máj. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mutasd ki hogy büszke vagy rá, és légy figyelmes. Vegyél neki néha valami kis apróságot és a szexuális életeteket se hanyagoljátok.

Csak nem fog elhagyni 3 gyerek után egyik napról a másikra a semmiért.

2015. máj. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Én már megszoktam hogy megnézik, ha megakar csalni így úgy is megfog.
2015. máj. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

Engem nem zavar, hogy megnézik, meg sok férfi bukik rá a munkahelyén is, nem csal meg,ebben biztos vagyok :)

Mellesleg ugyanúgy lehetne ő is féltékeny, mert velem is ugyanez a helyzet.

2015. máj. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez leginkább a te önértékelésedről szól. Nem bízol magadban eléggé, ezáltal benne sem. "Lecsaphatják a kezemről."

Gondolom nem birka, hanem ember, saját döntési képességgel.

2015. máj. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A megcsalás nem ezen múlik. Nemcsak a szép emberek keverednek megcsalásba.

Én büszke vagyok rá. Hasonló a helyzet, csinos, szép, pedig nem kihívó. Ezért is tetszik nekem is. Ismerem, tudom, hogyan viselkedik másokkal, így nincs okom féltékenykedni.

2015. máj. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
Ember ... Szült neked három gyereket. Ez csak jelent valamit, nem? :)
2015. máj. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ha meg akar csalni, akkor is meg fog, ha olyan ronda, hogy csak zacskóval a fején jelensz meg vele nyilvános helyen.
2015. máj. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!