Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki van ugy, hogy el akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki van ugy, hogy el akar valni, de meg var- vagy az anyagiak miatt, vagy azert mert kicsik a gyerekek? Hogy birjatok?

Figyelt kérdés

2015. júl. 2. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:

én 32/f

Mert szeretem a gyerekeimet a közelükben akarok lenni még.

Valamint az anyagiak miatt is.

Így játszom a szerepem, bár néha elég nehéz...

2015. júl. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen hasonloan vagyok en is meg kicsi a fiam, es nem szeretnek vasarnapi apuka lenni, en akarom reggelente kelteni, oviba vinni, erte menni, este furdetes mese stb.

Nem akarok kimaradni az eletebol.

Igy ugy teszek mintha megbocsajtottam volna a felesegemnek, hogy viszonyt fojtatott tobb honapig. Igen neha nagyon nehez, de a fiam meger annyit.

2015. júl. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én, és ugyanazokból az okokból nem válok, el tőle - még.

Egész nap dolgozom, és csak aludni járok haza. Közben több nővel is "levelezek", és már meg is csaltam párszor. Így ki lehet bírni még egy darabig.

2015. okt. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
meddig akarjátok igy huzni ? amig jön egy harmadik ? vagy amig a gyerek elér egy bizonyos kort ? csak kiváncsiságbol kérdezem. amugy részvétem az ilyen helyzetekhez..
2015. dec. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgyis a nő dönt mindig. Felszed valakit helyettünk, aztán kidob minket.
2015. dec. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ilyen sokan ? és mindenki férfi és a gyerek miatt ? jajj. . mi vezetett idáig ? a feleségetek tud ezekről gonodlataitokrol ?
2016. márc. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Detto

A felesegem szemeben egy senki vagyok, szexet hagyjuk, de szerencsere ezt kifele nem mutatja, mindenki irigykedik rank, csak en szenvedek neman.

Van 3 gyerkocunk, akiket imadok, es nem tudom minek kellene tortennie, h elhagyjam oket. Ugy ertem ha a felesegem megcsalna, azt nem neznem el, de igy kezdem lesz.rni az egeszet. Gyerekezek, dolgozok, gyurok, alszok. Egyelore ennyi eleg. Most tervezem megcsalni, de meg nem tudom, hogy alljak neki. Talan ha nagyobbak lesznek a gyerekek vagy ha talalkozok egy 3-kal, akiert megeri dobbantani... de szamomra a gyerekek most a legfontosabbak.

Kitartast mindenkinek, nehez idok. Elbasztuk, viseljuk emelt fovel:)

2018. jún. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Irtatok : a no dont.

Igen, sokszor. Szerencsere nalunk meg en hordom a gatyat es egy valas nem engem viselne meg anyagilag, hanem ot, igy o sem pattog,mert tudjA, h szarban lenne. Ettol fuggetlenul persze tiszteletlen meg flegma, de lepni nem merne.

Talan ha talalna o is valakit, akkor szivas... szerencsere ennek kicsi az eselye, szar emberismero, altaban atvertek minden elozo kapcsolataban.

Mind1, erre nem alapozunk, de a lenyeg, ne hagyd, h tole fuggjon barmi is.

2018. jún. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!